folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Öğrenci Evi İçin Yatak Ve Baza.

Öğrenci Evi İçin Yatak Ve Baza.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_zannoq
    by_zannoq's avatar
    Erkek

hocalar malum eve çıktık ablamla ve yatak sorununu çözmemiz gerekiyor gidipte 300 400 vermeye hiç niyetimiz yok

sizin bildiğiniz avcılara yakın olan ucuz yerler var mı?

afedersiniz ama elalem denilen toplumun amınakoyim! https://twitter.com/anarsikherif burada bazen karalıyorum birşeyler : http://anarsikherif.blogspot.com.tr/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

avcılarar yakın değil ama bildiğim yenibosnede eskidji diye spotçular çarşısı var güzel 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

hocam baza alınır da yatak 2. el alınmaz bence. ucuz bulayım derken 2. ele girmeyesin.

adam üzerinde ne orgy fantaziler döndürmüştür, derinliklerinde idrar kalıntıları mı, kan mı, domatesli şehriye çorbası mı, sperm mi yoksa hepsinden bir nebze karışık mı bulunur bilinmez.

yatağı ucuz bul sıfır al.

muaythaist tarafından 03/Kas/13 14:42 tarihinde düzenlenmiştir

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

400 e istikbalin yan ürününü aldim bikac ay once yatak onemli ikinci el yatakta yatilirmi

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

30 tl ye Eskişehir'de ikinci el yatak aldım ikinci dünya savaşından çıkmış gibi bir hali var. Ama üzerine yatak örtüsü atınca bir şeyi kalmıyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    SeRDaR bunu yazdı

avcılarar yakın değil ama bildiğim yenibosnede eskidji diye spotçular çarşısı var güzel 

avcilardan beylikduzune giderken yolun ustunde carrefourun arkasinda da ayni dalgadan var. guzel urunler mevcut. bende yeni eve cikiyorum ordan baktim.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

Avcilarda pelikana yakin yerlerde baza satan mekanlar var aralarinda yatak dahil ucuz satan yerler var. Baza bulsan bile yatagi 0 alirsan pahaliya gelir. Yatagin icinden ne cikar belli degil. Baza dahil yatagi 400e alirsin sadece yatak alsan 200 tlden cok verirsin o yuzden bence 0 al. Yada ogrenci sitelerine forumlara bak.

ftw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

izmitte yatak baza başlık sıfır 200e almıştım. Bazayı 2. el al derim ama ben de yatakt sıfır taraftarıyım

der die das
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Yorgan döşek akar hoca.Hem taşıması göçürmesi kolay hem de daha ucuz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek

Abi koçtaştan 230 civarına Karyola + yatak aldım gayet rahat 2. el yatağa bende karşıyım diğer eşyalar tamam ama yatak sıfır olmalı bence...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_zannoq
    by_zannoq's avatar
    Erkek

ya zaten yatağı 0 almayı planlıyorum yatak+bazaya en fazla 250 verebilirim öyle bi yer arıyorum yani anlıyacağınız

afedersiniz ama elalem denilen toplumun amınakoyim! https://twitter.com/anarsikherif burada bazen karalıyorum birşeyler : http://anarsikherif.blogspot.com.tr/
Toplam Hit: 2841 Toplam Mesaj: 20