Öğrenci Nasıl Kredi Çekebilir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Hocam devlet kanun çıkardı. Sigortası olmayana kralda olsa kredi veremiyor artık bankalar.

Titanyumun gücü adına!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

hcbs  kredi kartı al. Ordan  çat para  ile  1,84  faiz le  1k para çek  12 ay öde 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek
    Moustafa bunu yazdı

Ne yaptın hocam. Bulabildin mi kredi

Kredi karti cikartma taktigini yaptim hocam..  kredi alabilmenin mumkunati yok.

6 ay sigortan yatmis olacak ancak oyle veriyorlar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek
    samato bunu yazdı
    Moustafa bunu yazdı

Ne yaptın hocam. Bulabildin mi kredi

Kredi karti cikartma taktigini yaptim hocam..  kredi alabilmenin mumkunati yok.

6 ay sigortan yatmis olacak ancak oyle veriyorlar.

Anladım Hocam geçmiş olsu. Aynı zorluklardan geçtim iyi anlarım halinden. Hoş şu anda da durumum farklı değil ama buna da şükür

Mustafa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

kredi kartindan nakit cek faiziyle ode iste ne ugrasacaksin dosya masrafi vs vs

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek
    hellboy4tr bunu yazdı

kredi kartindan nakit cek faiziyle ode iste ne ugrasacaksin dosya masrafi vs vs

Çok mantıksız dediğiniz çok fazla faiz öder.  2 tane yolu var. @samato 

Sana verirse sadece akbank verir, zamanında çalışmadan ve akbank da hiç bir geçmişim yokken dediğim yöntemle 3000 tl aldım. En yakın akbank şubesine git hesap açtır. Sana anında hesap kartı da verecekler ama onla işimiz yok. Hesabı açarken İNTERNET BANKACILIĞI VE AKBANK DİRECT şifresi al. Daha sonra telefona akbank direct i indir ve oradan kredi başvurusu yap onaylanırsa anında hesabına geçiyor, kesinlikle şubeyle işin yok. Bankamatikten çeken ya da havale eft yapabilin. Yeni özellik sayesinde akbank direct açıkken telefonu salla sana direk gösteriyor ne kadar kullanabileceğini.

2. bir yöntem akbank yine çok kolay kredi kartı da veriyor. Kaç aydır reklam yapıyorlardı hatta nette öğrenciye gelir belgesiz kredi kartı diye... Kredi çıkmazsa kredi kartı başvurusu yap, daha sonra o kredi kartından bir kart işi yapana git (genelde kuyumcular kartçılık yapıyor)  belli bir komisyon oranıyla taksitli para çek. Kredi kartından nakit felan çekme faizi yüksek öyle. 

stockholm8 tarafından 10/Tem/18 23:38 tarihinde düzenlenmiştir

Come On Cj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Bankacılık uygulamalarında kredi sekmelerinde uzun süre dolanırsan sisteme "kredi arayışında" diye düşüyor ve bankalarda mevcut bir kredi limitin varsa ön onaylı kredi diye mesaj gönderiyor anında. Yalnız bankalarda kredi limitin yoksa ve sürekli kredi başvurularında bulunursan -hepsi aynı verileri paylaşıyor ve hepsinin de vereceği cevap üç aşağı beş yukarı aynı- mevcut kredi notunu aşağıya çekiyor. Kredi notunun düşmesi kredi kartı alma ihtimalini bile azaltıyor.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
Toplam Hit: 2467 Toplam Mesaj: 18
banka kredi