folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Öğrenciyim | En Ucuz Yollu İnternet Kullanmak İstiyorum

Öğrenciyim | En Ucuz Yollu İnternet Kullanmak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

teşekkür ederim hocam sagolasın :)

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

mhmmdclk66 bunu yazdı:
    -----------------------------

Mx0TBT bunu yazdı:

wireless anetene balkona cıkane kar yagarken gotun donarken internet arayane mal ben :)

hocam noluyo yav ne diyon sen :|

hocam yasamak lazım :)

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ameros
    ameros's avatar
    Erkek
    Hocam bizim orda otelin wireless var baglaniyo kullanici adi sifre iatiyo o sayfayi atlayip https yazarak girmeyi denedim girnedi

Hepimiz Onaylanma Bağımlısı Keşleriz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

someone_from_71 bunu yazdı:

Arkadaşlar ucuz yollu, limit ve hız problemi yaşamayacagım ucuz yollu bi internet baglantısı kullanmak istiyorum.. Eve bağlatmak yerine vınn gibi, yada Nokia N97 telefonumu modem olarak kullanmak suretiyle laptoptan internete baglan istiyorum.. bildiginiz güzel ucuz yollu bir kampanya varmı. Vodafone faturalı kullanıcısıyım.

alfa + lunix wep key hacked araştır :d

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek
    büyü kitabındaki :D 3 nolu büyüyü yap :D şaka biyane al birtane adaptör crack işlerini araştır bitane wireles kır takıl onunla

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    ameros bunu yazdı:
    Hocam bizim orda otelin wireless var baglaniyo kullanici adi sifre iatiyo o sayfayi atlayip https yazarak girmeyi denedim girnedi
    hocam hangi isteyi denedin. google girmiyor. Facebook, Gmail, hotmail bunlari dene, ve mumkunse basina www. koyma.

Shaban Interactive Pro.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

otelin wireless i degilmiş dostum gsm operatörlerinin internet sglayıcılarına baglanıcakmışsın :D

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

otelin wireless i degilmiş dostum gsm operatörlerinin internet sglayıcılarına baglanıcakmışsın :D

Adamın kafasını iyice karıştırdınız ya :D

Hacılar o https yöntemi her hotspotta yemez senin şansa 1-2 tane bulmuşsun çalışmış ama sanmıyorum öyle her hotspota https yaz gir felan hikaye :) konu sahibine de tavsiyem 8tl vodafone sınırsız internet alacaksın sonra telefonunu modem olarak bilgisayarına tanıt ve gir ilk 100mb 7.2mbit ile bağlanıyorsun 100mb'den sonra 96kbps ile giriyorsun ilk 100mb manyak bi hızı var 1mb ile download felan yapıyorsun ama hızın 96kbpsye düşünce sadece sörf yaparsın ancak tabi o da öyle ağır flashlı sayfalarda değil facebookda takılırsın resimlere bakarsın ama video biraz zor izlersin ama hic yoktan iyidir yani ben geçen sene üniversitedeyken hep onu kullandım

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

hocam birkaç hafta önce bende benzer bir konu açmıştım eğer superonline fiber internet desteği olan bir yerde oturuyorsan sağlam bir kampanyaları vardı fiber internet al. eğer yoksa uydunet+kablo tv alabilirsin tatilde internet bizden diye bir kampanyaları var ben ondan aldım ilk 2 ay 7 tl ardından 35 tl 1 mb internet veriyorlar herhangi bir problem yaşamadım 5 gün kadar oldu şimdilik tavsiye ederim. öğrenci adam için ttnet acı oluyor telefon parası gidiyo boşuna yada yalın adsl kullanım ücreti alıyorlar sağıyorlar adamı.

edit: dediğin farklı bişeymiş hocam pardon :)

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

balik_ bunu yazdı:
    vodafone sınırsız internet paketi aylık 8 tl. cepten sınırsız internet + bilgisayardan sınırsız internet (ama bilgisayardan video izlenmiyor)

biraz daha acıklayabilir misin hocam eger kullanmışlıgın varsa.. ne kadar kısıtlı özellikler, ayrıca bilgisayardan nasıl kullanabiliyorsun ? vodem filan mı takıyorsun yoksa telefonu modem olarak mı kullanıyorsun

mesela atıyorum üye ol yazıp 3333'e gönderiyorsun üyeliğin alınıyor. hattından 8 lira düşüyor ve 1 ay boyunca cep telefonunda snırsız internet var. hiçbir şekilde kısıtlama fazladan kontör gitmesi, faturanın kabarık gelmesi söz konusu değil.

eğer telefonunda 3g varsa telefonu bluetooth ile veya usb kablo ile bilgisayara bağlıyorsun. bu durumda telefondaki interneti bilgisayardan kullanabiliyorsun. yani telefon modem olabiliyor. bilgisayarda hız olarak tatmin edici. fakat bilgisayarda video izlerken çok geç yüklüyor. sadece facebooka girerim yazı yazarım okurum, resimlere akarım diyorsan kaçırılmayacak fırsat. sadece bilgisayardan video izlerken çok uzun sürede açıyor videoları. tek eksiği bu. cep telefonunda videolarda sorun yok. altı üstü 8 lira. 

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
Toplam Hit: 4401 Toplam Mesaj: 31