folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Öğrenim İçin Yurt Dısına Çıkma Nasıl Olur?

Öğrenim İçin Yurt Dısına Çıkma Nasıl Olur?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    ARkadaşlar ben yurt dısına ingilizce eğitimni almak için 2-3 aylığına çıkmak istesem mesela ingiltere öğrenci belgesiyle vize alabiliyormusum.Öler bişiy varmıs veriyorlarmıs vizeyi ama bişiy sorcam bir sistem varmıs şimdi ingiltereye gidiyormusuz ORDA ADAMLAR SANA ÖĞRENCİ OLDUGUN İÇİN İŞ VE BAŞKALRININ YANINDA kalma fırsatı veriyorlarmıs.yani öğrenciye evde yucada iş veriyorlar mıs felan maaş veriyorlar ve tek oda sadace yol parası kurs parası okadar gerisi böle.
    öğrenci olarak vize nasıl alınır ben bu işi nasıl yaparumn bilgisi olan varmmı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bir cevap bekliyorum lütfen gerekten bilgiye ihtiyacım var ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NegativeX
    NegativeX's avatar
    Erkek
    2-3 ayda ingilizce öğrenilmez. Öncelikle vize alabilmen için amerikadan bir kurs ile bağlandı kurman lazım. Onlar sana davetiye gönderecek, sen o davetiye ile amerika konsolostluğunun yolunu tutacaksın. Kabul ederlerde gidersin. Yada bu işler ile ilgilenen ajentalar var..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    acente olayı nasıl oluyor?orasınu anlamadım amerikayla iişim yok acrupada her hang ir yerd e olsa olur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Senin dediğin "work and travel" oluyor. Kişisel başvuru yerine bir acenta ile anlaşarak başvuruyu yapman gerekiyor. Bir nevi sana rehberlik yapıyorlar.
    Ayrıca erkekler için au-pair'lik de (bakıcılık) var. Ama 6 ay kalman gerekli, ve kalacağın aileni sen seçemiyorsun. (kızlara göre biraz ağır şartlar.) Ondan sonra sen hiç bir şey ödemiyorsun. . Hafta da en az 2 g
    n tatil...Bütün gereksinimler aile tarafından karşılanıyor. (yol parası da buna dahil.)

vatandaşa kafam girsin!..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    Peki ingilizcen cok iyi degilse (cunku yeni ogreniceksin ve buyuzden gidiyorsun) yine de ailenin yaninda kalabiliyor musun?
    Bakıcılık yapicaks ama sartlari vardir diye tahmin ediyorum..

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Kendini idare edebilecek kadar ingilizce istiyorlar.

vatandaşa kafam girsin!..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    üniversitelerin kendi projeleri de oluyor.
    erasmus falan filan var...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    Antioksidan evet hocam..Bizim ingilizce hocasi ilan filan yapistirmisti panoya..Hala da duruyordu..
    Uni bittikten sonra (insallh biter..) dusunulebilir aslinda..

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    harbi güsel olur bea ..düşünülmwli konuı ile ilgli bilgisi olan veya bilgi kapan bnu topcte paylaşırsa ii olur

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    edit:

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
Toplam Hit: 1981 Toplam Mesaj: 12