Okuduğu Bölümden Nefret Etmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eggshell
    eggshell's avatar
    Erkek
    iteklene iteklene öss"ye giren öğrencinin kazandıktan bir müddet sonra çeşitli faktörlerle okuduğu bölümüm bir boka benzemediğini anlaması sonucu oluşan ve şu anda içinde bulunduğum durum..
    özellikle iü ed.fak. öğrencileri arasında salgın bir hastalık olarak görülür..öğrenciyi net cafelere ve bilimum eğlenceli mekana sürükler..genellikle yıl kaybına neden olarak nefretin artmasına sebep olur ve olay çıkmaza girer...

with two hands my brothers..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    444
    444's avatar
    Erkek
    uni"de sevmedigin bi bolume girdiysen yandın...

ama sevdigin bi bolume girdiysende yandın...

cunku sevdigin bolum diye bi giriyosun, sana milattan once kalma seyleri ogretiyolar...
    hic bi isine yaramıcak seyler ezberletiliyo, ise yarar seyleri sordugun zamanda mufredat oyle diyolar....zamanı gelince anlatcaz diyolar ama hic bi zaman anlatmazlar, cunku kendileride yeni teknolojiyi bilmiyolar...
    ne biliyolarki ne anlatsınlar...
    kitaptan okuyolar, ezberleyip bize anlatiyolar....

boyle sacma sapan bi sistem iste.....

kim memnun bu sistemden sormasi ayıp....!

1-2 tane istisna vardır tabi aralarında ama nedense bize denk gelmiyo hic....

nox...!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    ben hukuk okuyorum.ilk başlarda seviniyordum bu bölümü kazandım diye ama hayal kırıklığına uğradım..neyse..bu sene bitiyor

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mantus
    mantus's avatar
    Erkek
    iktisat :(

Labirentten çıktığında karşında beliren kocaman düzlükte yolunu daha kolay bulacağını mı sanıyordun ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    mantus bunu yazdı:
    -----------------------------

Abi çok merak ediyorum iktisat okuyunca noluyo
    Alınma harbiden bilmiyorum çünkü yani sonun geleceğin nasıl bişey müdür mü oluyosun noluyosun bilmiyorum ama bi o kadarda merak ediyorum

Aldıım duyumlar bi bok olamazsın şeklinde idi harbiden iyi mi kötü mü

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    lan içinizde en vahim durumda olan benim la:(((ühühühüh:(((
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mantus
    mantus's avatar
    Erkek
    eFe19KAN bunu yazdı:
    mantus bunu yazdı:

Abi çok merak ediyorum iktisat okuyunca noluyo
    Alınma harbiden bilmiyorum çünkü yani sonun geleceğin nasıl bişey müdür mü oluyosun noluyosun bilmiyorum ama bi o kadarda merak ediyorum

Aldıım duyumlar bi bok olamazsın şeklinde idi harbiden iyi mi kötü mü

ya şimdi hocaların ütopyası var işte siz yönetici olacaksınız mebbus olacaksınız prof olacaksınız diyolar ama bence en mantıklı yorum asistandan geldi "arkadaşlar şu anda neidü belirsiz bi böşümde okuyosunsuz muhtemelen bitirince iş bulamayacaksınız"
    bide bi hocada "buraya geldiniz bitirince ne olacak bi bok olamazsınız mastır yaptınız yine bi bok olamazsınız doktora yaptınız belki o zaman bi bok olursunuz" demişti.anlican bu ülkenin üniversitesi -ki iktisat ülke için önemli bi olay- bu haldeyken bizim ekonomimiz düzelmez daha çok derviş getiririz abdden....

Labirentten çıktığında karşında beliren kocaman düzlükte yolunu daha kolay bulacağını mı sanıyordun ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mantus
    mantus's avatar
    Erkek
    ama iktisatın küsel yanlarıda mevcuttur tabi mesela derslere girmedende okul biter türk dili dersinde hocanız size küsüp amfiden çıkabilir sıcak bahar ve yaz aylarında meraya benzer orta bahçede inek gibi derse giren insanları görüp dalga geçersiniz istediğinizde okul tatil olabilir ve becerebilirsem asistanın bilgisayarından sinav sorularını çalabilirsiniz.pektabi bunlar iü de gerçekleşen mevzular başka ünileri bilmem bizde böyle

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    İç mimari ve çevre tasarımı:(

Kim yandı acaba???_

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kedi_Gofreti
    Kedi_Gofreti's avatar
    Dişi
    ben bu sene bitirdim bilgisayar muhendisligini
    hem de hic istemiyerek girmistim
    istemiyerek okudum ama okudum iste
    aaaaaaaah ah
    hep mutercim - tercumanlik istedim hayatim boyunca ama :(((
    insan sewdigi seyi daha iyi yapar bence

Fairies wear boots
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj