folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder Okula Gittik, Haberiniz Olsun! (Kalan Para İle 4 Okula Daha Yardım Yapıldı - Para Bitti)

Okula Gittik, Haberiniz Olsun! (Kalan Para İle 4 Okula Daha Yardım Yapıldı - Para Bitti)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telos00
    telos00's avatar
    Erkek

darısı başka projelerin başına :) hayırlısı ile ...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Erkek

helal olsun .

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g3da
    g3da's avatar
    Erkek

Emeği geçen herkesi tebrik ederim. Helal olsun...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

rene taşınır kayıt fişine kadar herşeyi koymuşun. kimsenin içine şühpe bırakmamak için elinden geleni yaptığın ortada.

Site yönetimine, site kullanıcılarına helal olsun. Darısı yeni sorumluluk projelerinin başına diyorum.

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Güzel bir katkı yaptığımızı düşünüyorum.  

Başka projelerde de bulunuruz inşallah.

Murit tabletler size ne zaman ulaşacak? Devletin verdiği?  Fen dersine giren öğretmen arkadaşım çok güzel oldu diyor. Animasyonlar falan varmış.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek
    g3da bunu yazdı

Emeği geçen herkesi tebrik ederim. Helal olsun...

Kopan Herşey Baglanılır Ama Unutma Baglanılan Yerde Düğüm Kalır...(!) / Kesilen Ağaçlar Gibiyim,Budandıkça Güçlenirim...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    imlegend bunu yazdı

Güzel bir katkı yaptığımızı düşünüyorum.  

Başka projelerde de bulunuruz inşallah.

Murit tabletler size ne zaman ulaşacak? Devletin verdiği?  Fen dersine giren öğretmen arkadaşım çok güzel oldu diyor. Animasyonlar falan varmış.

daha var bu sene olmaz muhtemelen. bizim okula seneye ancak gelir. ben geçenlerde inceledim. öğretmenler için hazırlananlar çok harika çok beğendiğim içeriği de iyi seçilmiş fakat haftalık olarak idare tarafından formatlanması gerkiyormuş öğretmenler kendi ihtiyaçları için kullanmasın diye ama uygulanması imkansız bişey bu pek inandırıcı gelmedi.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Aslinda belirli surelerde rutine bindirebiliriz

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

yine söylüyorum okul işi güelde bence engelli derneğinden birinin ismini alaım durumu iyi olmayan bir kardeşimize akülü tekerlekli sandelye bağışlayalım

okuldakiler projeksiyondan görmesede olur engelli kardeşlerimize yardım etmke lazım

unutmayın birgün sizde engelli olabilirsiniz

edut: Reneeeeeeeeeeeee  birde sonrakine paypal seviyeni yükselt bağış yap iconu koy tbt nin köşesine durumu anlatan küçük bir yazı ile dana kolay bağış toplayabilmek adına

DJ_Alper tarafından 12/Mar/14 14:17 tarihinde düzenlenmiştir

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

yine söylüyorum okul işi güelde bence engelli derneğinden birinin ismini alaım durumu iyi olmayan bir kardeşimize akülü tekerlekli sandelye bağışlayalım

okuldakiler projeksiyondan görmesede olur engelli kardeşlerimize yardım etmke lazım

unutmayın birgün sizde engelli olabilirsiniz

çok mantıklı 

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
Toplam Hit: 8471 Toplam Mesaj: 72