Okullar..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    wayy m.qoimn :) walla başlıor okullar.. okullar açılınca ders çalışcam ya bırakıcam neti yani dershane başlayınca çok nadir gelcem..: ) arayı soğutmamak lazım : )

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masum
    masum's avatar
    Erkek
    okul demek benim hoşuma gidiyor kızlar tuvaletine girmek parmaklamak ALLAHHHHH daha neler neler...

Bir Teq Sen Linux aşqumm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mith
    mith's avatar
    Erkek
    okulun a.q hayatın a.q derslerin a.q bende ölsem daha ii galiba :D bizim cilveli kız hariç hiç bir zevkim yoqq

Prozac Fan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sadistcik
    sadistcik's avatar
    Erkek
    okul ne demek?

NE MUTLU HACKERİM DİYENE
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mith
    mith's avatar
    Erkek
    ölüm demek

Prozac Fan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    yaa tmm okul beny'de cok sıkıyoo ama okul olmayıncada okul arkadaslarıyla okuldakii gibi sürekli görüsemiosun...

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iceberg
    Iceberg's avatar
    Erkek

okul..

kiminiz nerden çıktı bu okul dersiniz..kiminiz SAbahları lanet olsun Yine okul yine. Dersiniz..Ve hep okulun kapanacağı günü dört gözle beklersiniz...daha ilk günden..

aslında herşeyden habersiz hayatınızın en güzel yıllarını elinizle itersiniz..Biliyorum Ne sacmalıyor bu cocuk diyordur bazıları ama Öyle..Hayatınızın en güzel anıları,eğlenceli günleri,arkadasınız için ettiğiniz kavgaları,aşkınız için etttiğiniz kavgaları,okulu asıp sınıf arkadaslarınızla sahilde okey oynamaları,dersde hocalarınızla sohbet etmeleriniz..Sınıftaki kahkahalarınız..sınavdan 0 aldığınızdaki duygularınız yada 100 aldığınızdaki duygularınız..koridordaki voltalarınız...

işte arkadaslar okul..Bitince ne demek istediğimi anlarsınız..teker teker bunların hepsini yaşamak istersiniz..hatta oturup düşünürsünüz..ve kendinize şunu dersiniz.."allah'ım n olursun beni o günlere geri götür.."

ben çok dedim bunu..

hiç unutmam..

işdeyim çalışıyorum..Birden aklıma okul günlerim geldi..oturdum 2 saat günlerimi hatırladım..Size Bişi söyliimi o günlerimin her cm²'sini hatırlıyorum..sanki daha dün Gibi..Dün gibi..

işşte o yüzden okulunuzun kıymetini biliN..Sevdiğiniz Arkadaslarınızın kıymetini BiliN..boş verin kalkın sabahın 7 'sinde..Unutmayın okul sadece eğitim,bilgi demek değildir..okul hayattır..

özledim günlerimi..kopya çekmeyi..pencere tarafında en arkadaki Yerimi..ÖzleDim..

Kurtlarla Dost ol..!Yanlız Baltayı Elinden Bırakma..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Iceberg o kadar güzel yazmışınki... ulan okula gidesim geldi be bitmeseydi keşke ahh ah
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webmaster61
    Webmaster61's avatar
    Erkek
    ohh abi biz daha ilkogretimdeyiz yani insafffffffffffffffff.8e gectik:Dyas 12 daha:D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

A.Q. ben su anda abd deim lise son u burda gavurlarin yaninda okuyorum...

lem keskem Turkiye de olsam a.q.

hakkatten ozledim la simdi :(

Toplam Hit: 6109 Toplam Mesaj: 36