Okulun Bilgisayarlarıan Girmek(Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek

herkese slm,
    arkadaşlar ben okulumun bilgisayarlarına girip öğrenci bilgilerine ulaşmak istiyorum.bu yapılabilinir mi?
    yapılırsa nasıl bi yöntem uygulanmalı.bana bu konuda yardımcı olabilir ve program desteğinde bulanabilirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    şimdi örenci bilgilerinin olduğu yere oturabiliosan ve gecee makinalar açık kalıosa remote admin kur yada uzak masaüstü bağlantısını aç evden bağlan akşam rahat rahat yaparsın ama geceeleri kapanıosa git otur makinanın başına:D önce başka bi makinaya otur paylaşımları aç sora o makinaya otur kopyala dosyaları ama onların kullandığı programların pass ları vardır kesin lak die giremezsin. onun içinde o makinaya keyylogger kur tam olsun :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek
    geçen sene bende bu konu ustunde cok dusundum ve bırgun mudur yardımcılarının odasını boş görüp bır arkadasımı nöbette bırakarak odaya daldım IP i aldım ama bişiy yapamadım bu konuya verılen cewaplar benımde ısıme yarıcak
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek

proagent 1.2'den server oluştur okulun bilgisayarlarında aç bu serverı ondan sonra olay bitti.

o bilgisayarda kim ne yaparsa (msn şifresi kredi kartı şifresi vs.) yani kısacası hayatınızı bile kaydeder bilgisayardaki klavye tuşlarınını hepsini kayt ediyo ben böyle yaparak 40-50 kişinin msn adresinden tut başka sitelerdeki user vce şifrelerini bile aldım

hadi size bol şans!!!

Fuck this world if they cant understand me!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hard_hacker
    hard_hacker's avatar
    Erkek
    Kardes bas torjenı kurtul işte butun hocaların giriş adını ve  şifresini al sonrada  cal vur oyna  bide prorat  1.2 yi değil 2.1 i kullan :D

Olümsüz Şeyh Ahmet Yasin:Bağımsız Filistin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek

arkadaşa sonuna kdr desteq weriyorum bu hack işinin babaları yardımlarını beqlioruz....

''SEMA'' is nothing without fucking..!

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek

hayallerinizi kırmak istemem ama ben bi müdürün oğluyum. o lanet bilgisayara girsekte Bilsa diye bi prog var tüm bilgiler onun içinde ama şifre koruması ceyhan boru hattı gibi yani kırabilcemizi sanmıyorum

bide unutmadan çoğu okul ayrı bir server makina kullanıyo genellikle bu alet sorun çıkarıyo + geceleri tüm okullar bilgisayarları kapıyorlar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crazyxren
    crazyxren's avatar
    Erkek
    turuncu bu konuda haklı ben müdür oglu diilim ama kendi okulumun her bi b.o.k unu bilirim bilgisayarlar hiç bi zman açık kalmıyo kendileri server baglantısı kullanıyorlar bu bilsa başka bir yerden giriş yapmaya izin vermiyo herkesin her müdür yardımcısının diğerinde yedeği var her ay kontrolleri yapılıyo sonunda bi farklılaşmada olan sana olur. istersen önerileri dene bakmakta yarar vardır. 

SOKAKLARDA YANKILANDI ADIM SENSİZLİĞE HİÇ ALIŞAMADIM YİNE YANLIZIM AYIŞIGINDA ELMA ŞEKERİMM
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arahman
    arahman's avatar
    Erkek
    Şimdi bilgiler bilsa denilen programa giriliyo şifresini bulursunuz.Ama bi bakın bilsayla giriş yapılan bilgisayrda internet varmı.varsa atın trojan bitti.(Bizimkinde yok)

Agrasif miyim neyim?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    belali_hacker
    belali_hacker's avatar
    Erkek

offffffffff ya arkadaşlarım en kolayı var basın bilgisayara trojanı,truvayı çökeltin ;) dağa mantıklı diğil mi

kökten çözüm

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ARTAR,,,YANLIZLIK PAYLAŞTIKCA AZALIR
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetturk
    mehmetturk's avatar
    Erkek
    Beyler, ben öğretmenim. Bilsa'yı çökertseniz de öğretmenin not defterine trojan koyamazsınız. Her öğretmen oturur, notları tekrar yazar. Üstelik bilgisayarı olanlar, evlerine götürecekleri bir Bilsa disketiyle, acele etmeden, rahat rahat girerler notları. Hem, notlar girildikten sonra, yedekleri alınır okullarda.

Sonuç:

ÇALIŞACAKSIN, ÇALIŞACAKSIN, ÇALIŞACAKSIN........................
Toplam Hit: 6964 Toplam Mesaj: 29