folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Okurken Gülme Krizi Geçireceksiniz, Dikkat!Okurken Gülme Krizi Geçireceksiniz, Dikkat!

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  exception
  exception's avatar
  Kayıt Tarihi: 20/Aralık/2009
  Erkek

  birşey yazıyorsun devamını getirmeden salla diyorsun. =) herneyse güzel paylaşım. 


  A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Konyali
  Konyali's avatar
  Kayıt Tarihi: 13/Ekim/2009
  Erkek

  eXceptioN bunu yazdı:
  -----------------------------

  birşey yazıyorsun devamını getirmeden salla diyorsun. =) herneyse güzel paylaşım. 


  -----------------------------

  bosver hocam, ztn önemli bisey deildi..:)


  Parmak bassam olurmu?
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Aquila
  Aquila's avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Haziran/2009
  Erkek

  Zxone bunu yazdı:
  -----------------------------

  ya mükemmelsiniz yaa ay öldüm arkadaşlarla koptuk burda çok güzel di yaa harbi harika :)


  -----------------------------

   

  sorma

 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ismailca
  ismailca's avatar
  Kayıt Tarihi: 01/Temmuz/2003
  Erkek

  güzel yazmış adam harbi harbi :D


  Yakarız Bu Gezegeni...
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  jizz_jix
  jizz_jix's avatar
  Kayıt Tarihi: 02/Temmuz/2007
  Erkek

  Harbiden Çok güzel

  Bunda sanki Jip'ten Bahsediyo :D:D 

  ------ ABS, KlİMA, AIRBAG, AÇILIR TAVAN, ALAŞIM JANT, NAVİGASYYON, YOL BİLGİSAYARI gibi özellikleri yoktur. Fakat, direksiyonu, sigara küllüğü, yaylı koltukları ve çakmaklığı vardır. Açılıp kapanabilen camları ve kapı kolları çalışır durumdadır.


  TURKCELL
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  carnager
  carnager's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Ağustos/2009
  Erkek

  süper yaa :) :) :) keşke ilan linknide bulabilseydik :D


  EVERY MAN DIES, NOT EVERY MAN REALLY LIVES ...
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  venom88
  venom88's avatar
  Kayıt Tarihi: 12/Haziran/2008
  Erkek

  Adamın arabada 30 cm delik var çuvalla kapatmış hey yarabbim yarattın ama bide takip et dimi :D


  Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  cyrpt
  cyrpt's avatar
  Kayıt Tarihi: 19/Eylül/2007
  Erkek

  Hocam daha neler var buda benden olsun

   

  SAHİBİNE FAYDA SAĞLAMAYAN BENQ P50 SATILIK

  1-Kendisi bir PDA olup telefon özelliği sonradan monte edilmiş gibi davranan ve sizi arayanların size nadiren ulaşabilecekleri bir telefon hizmeti vermektedir. Telefonunuz açıkken kendi numaranızı ararsanız telefonun çalma ihtimali %25`dir. Bu sebeple Cep telefonlu yaşantıdan bıkan arkadaşlar için tercih sebebi olabilecek bir kalitededir denilebilir.

  2-Üzerinde bataryası olmasına rağmen aslında kendisi elektrikle çalışmaktadır. Konuşma halinde şarj süresi 30 dakika stand-by süresi de 12 saat civarındadır. Wireless açıkken şarj süresi 15 dakikadır. Ben şahsen bir mobil telefondan çok ev telefonu ya da bilgisayara bağlı skype telefonu olarak kullanacaklara tavsiye etmekteyim. Evden ev telefonu işten iş telefonu reklamını beğenen arkadaşlara şiddetle tavsiye edebileceğim eşsiz bir telefondur.

  3-Tuş kilidi mevcut olmamasına rağmen cebinizdeyken yanlışlıkla kimseyi arama özelliği yoktur. Çünkü bırakın istemeden istesenizde arama özelliği kısıtlı bir telefondur. Cep telefonu faturası yüksek gelen, bir türlü cep telefonu konuşmalarını kısıtlayamıyorum diyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.

  4-İki Kademeli bir batarya seviyesine sahip olup, birinci kademe kullanım için olup ikinci kademe sabit hafıza bilgileri içindir. Bütün şarjı iki kademeyi de bitirirseniz ya da sim kartınızı değiştirmek için bataryayı çıkarırsanız telefon kendini resetlemekte telefonu tekrar açtığınızda telefon ilk aldığınız hale gelmektedir. Bu cihazda yüklü işletim sistemi olan Microsoft Windows Pocket PC 2003 Phone edition`ın bir özelliğidir. Windows Mobile 5.0 da busorun giderilmiştir. Ama bu telefona Windows Mobile 5.0 yüklenemez. Ne kadar kullansamda telefonum hep yeni aldığım gibi kalsın diyen kullanıcılara şiddetle tavsiye ederim.

  5-Yolda yürürken, diğer elinizde bir şey varken acilen birini aramak isterseniz buna müsade etmemektedir. Elindeki işi bitirmeden diğerine başlama prensıbıne sahip kullanıcılara şiddetle tavsiye ederim.

  6-Deri kılıfıyla kemerinize taktığınızda belinizde bir 7.65 silah gibi görünecek kadar büyük olup, silah heveslisi kullanıcılara şiddetle tavsiye edilir.

  7-Yolda birileri sizi çevirip telefon numaralarını size kaydettiriyorsa ve siz bundan bıktıysanız. Sizin için de biçilmiş kaftandır P50. Çünkü telefona kaydettiğiniz (ki o kadar yetenekli olmak herkesin harcı değildir.) numaralar en geç 2 gün içinde bir şekilde telefonunuzdan silinmektedir.

  8-Komşunun şifre koymadığı internetini kullanmak isteyen arkadaşlar için uygun bir cihazdır.

  9-Burger King`de hamburgerinizi yerken internete bağlanabilirsiniz. Ama hamburgeriniz bitmeden şarjı biteceği için Buger King`lerde zaman öldürmezseniz.

  10-Çocuklarının internet başında çok zaman harcadığını düşünen veliler için mükemmel bir cihazdır. Kimse bu cihazın başında yarım saatten fazla zaman geçiremez. Çünkü ya cihazın şarjı biter ya da sizin tahammülünüz. Bu sebeple iki kademeli koruma sağlayan güvenli bir PC`dir.

  11-Bilgisayara yüklenen programların benzerlerinin yaklaşık %60` ı bu cihaza da yüklenebilir.

  12-Skype telefonu olarak kullanılabilir.

  13-Pek mümkün olmamakla beraber eğer bir yolunu bulup birini arayabilirseniz ya da biri bir şekilde bu telefondan size ulaşabilrse telefonun görüşme kalitesi çızırtılı olup, seni duyamıyorum ne diyosun deyip muhtelif sesler çıkararak görüşmeyi bitirmek için sıkıntı çeken arkadaşlara şiddetle tavsiye edilir.

  14-1.3 megapiksel kamerasıyla çektiğiniz resimlere baktığınızda Yahu burda ben neyi çekmiştim. Bu ne ki diye sorarbilirsiz. Eğer siz de hitabeti seven sözlü konuşmaya görüntüden çok önem verenlerdenseniz bu telefonla çektiğiniz görüntüleri başkalarına gösterirken görüntünün aslında ne çok şeyler içerdiğini uzun uzadıya anlatabilirsiniz. Soyut resimlerden hoşlanan arkadaşlara şiddetle tavsiye edilir.

  15-Bu cihaz hakikaten satılıktır.

  16-Benim cihaz hakkında bütün özelliklerini sayıp dökmem birilerine sanki çok iyi bir cihazmış gibi satmamaya çalışmam tamamen üreticisinden daha dürüst olmamla alakalıdır.

  17-1GB`lık hafıza kartı da hediyemdir. Teselli hediyesi denebilir.

  18-Son olarak eğer böyle bir telefon edinirseniz sadece 1 aylık düzenli kullanım sonucunda en az benim kadar güzel cümleler kurabilir, hayata çok farklı pencerelerden bakmayı öğrenir hatta kullanım süresinin uzaması halinde filozof bile olabilirsiniz.

  Bu hayata farklı gözlerle bakabilme becerisi sizin zaten sahip olduğunuz bir çok problemle nasıl yaşayacağınızı da öğretir.

  Yani bu telefonu kullanırken mutlu olmasanız bile bu telefon dışında hayatınızın her alanında mutluluğu yakalayabilirsiniz.

  Mutluluk da hiç bu fiyata satılmamıştı. :))

  (Ayrıca bu telefonu satın almanızı takip eden hafta satışa çıkaracağınız için ilanınız onlarca forumda yayına girecek yüzlerce mesaj alacak, sosyal çevrenizi genişleteceksiniz. Bu yüzden telefonun 300 YTL. olan fiyatını ilanın oluşturduğu benzersiz marka değerini dikkate alarak 3.000 YTL.ye çıkardım. BENQQQQQQ senin bu telefonu ilk piyasa sürdüğün fiyattan fazlasını istiyorum şimdi.:)) )

 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  adama
  adama's avatar
  Kayıt Tarihi: 10/Aralık/2009
  Erkek

  bir cola şişinesine sicak su dolduruyorsunuz Anlatacaklarım bu kadar çevre Yolundan gidiyorum yakalamasın radar


  Beleş wireless kahramanı.
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Muhalif Yorumcu
  SeRDaR
  SeRDaR's avatar
  Banlanmış Üye
  Kayıt Tarihi: 09/Kasım/2003
  Erkek

  adam çok dürüstmüş :)


  Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 3397 Toplam Mesaj: 32