folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Okuyun Hayretler İçinde Kalacaksınız

Okuyun Hayretler İçinde Kalacaksınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

LGA bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ne fuhuşu be yaptıysa çocuları için yaptı. Siz açlık nedir bilir misiniz. O bilim adamı burda olacaktı da  . .
    zuhaha

la amk bi konu açtık gelen  youmlara bak. gülmekten kırdınız lan :D

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hemen fuhuş belki ilişkiden sonra bişeler aşerirler erkek maymunda onla uğraşmak istemiyordur git kendin al amq falan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

Yuh beya bunu okudumda bir fıkra aklıma geldi.

TEMEL VE MAYMUN

Nasa uzay üssünde yeni bir deneme yapiliyormus. Gönüllü basvuranlar arasindan Temel, astronot adayi olarak seçilmis. Ön elemede oldukça siki testleri geçen Temel; 3 aylik ikinci bir egitim ile iyi bir astronot olabilmis. Beklenen an gelmis ve Temel bir maymunla birlikte uzay mekigine binerek havalanmis. Atmosfer asildiktan sonra Temel'in ilk isi; kendisine siki sikiya söylenildigi gibi zarflari açip maymunun ve kendisinin görev kartlarini okumak olmus. Maymunun görevleri: "Yerküre ile baglantiyi sürekli kontrol altinda tutmak; her 2 saatte bir yörüngedeki sapmalari ayarlamak; füze içindeki hava basinci, isi, iletkenlik degerlerini asagiya bildirmek; yakit harcamasini ve motorlarin sirasini belirlemek..." diye devam ederken; okumaktan sikilan Temel, kendi görev kartini açmis : "Maymunu iyi besle!"

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    byhacktr bunu yazdı:

Yuh beya bunu okudumda bir fıkra aklıma geldi.

TEMEL VE MAYMUN

Nasa uzay üssünde yeni bir deneme yapiliyormus. Gönüllü basvuranlar arasindan Temel, astronot adayi olarak seçilmis. Ön elemede oldukça siki testleri geçen Temel; 3 aylik ikinci bir egitim ile iyi bir astronot olabilmis. Beklenen an gelmis ve Temel bir maymunla birlikte uzay mekigine binerek havalanmis. Atmosfer asildiktan sonra Temel'in ilk isi; kendisine siki sikiya söylenildigi gibi zarflari açip maymunun ve kendisinin görev kartlarini okumak olmus. Maymunun görevleri: "Yerküre ile baglantiyi sürekli kontrol altinda tutmak; her 2 saatte bir yörüngedeki sapmalari ayarlamak; füze içindeki hava basinci, isi, iletkenlik degerlerini asagiya bildirmek; yakit harcamasini ve motorlarin sirasini belirlemek..." diye devam ederken; okumaktan sikilan Temel, kendi görev kartini açmis : "Maymunu iyi besle!"

zuhahah ben,im de aklıma geld. temel arkadaşları ve MAYMUN

temel ve arkadaşlarını yakalayıp hapse koymuşlar. ve herbirine birien bi dişi maymun vermişler. ve bi yılda kimin daha çok cocuğu olsa onları bırakacaklarmış. neyse 1 yıl geçmiş. ilk odaya bakmıuşlar 8 maymun. kapatıp 2. ofda 12 .. neyse sıra temelin odasına gelmişki bakmışlar maymun yok. halal demişelr. lan demiş temel. verdiğiniz maymun erkek. bi ben bi o bi ben bi o  :D

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    strudll
    strudll's avatar
    Erkek
    asrın bombası, adamlar iki dk da hayvanları tüccar yaptı:) nerden öğrendi bu denyo maymunlar pzvenkliği, kaşarlığı. bu kadar da sallama olmaz yani. bu maymunlar bu kadar hızlı öğreniyorlarsa 50-100 yıl sonra bizi geçerler a.q. :)

boş tenekeden çok ses çıkar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    strudll bunu yazdı:
    asrın bombası, adamlar iki dk da hayvanları tüccar yaptı:) nerden öğrendi bu denyo maymunlar pzvenkliği, kaşarlığı. bu kadar da sallama olmaz yani. bu maymunlar bu kadar hızlı öğreniyorlarsa 50-100 yıl sonra bizi geçerler a.q. :)
    aamk bi dost yolaldı oku dedi ilgilenmedim sonra ilgimi çekti. bende paylaştım ama valal bozmuşum ben kafayı maymynlarla allah sonumu hayrede. baya sallıom. hala sallıyam mı :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    ıhaa laaaaa bu loglar ne bole :D kırıldım gülmekten farya... ARaştırma geçek tir arkadaşlara ayrıyetten eski bir araştırmaydı sanırım daha önce okumuştum...PARA BİR ARAÇTIR: onun kölesi olursunuz yada köleniz yaparsınız...

Living Death
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

Ivan Pavlor mu ne vardı psikolojide onun deneyi gibi bu...

bilen bilir

zile basıo köpege et verior falan filan isteyen olrusa acıklarım :P

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek
    qaMbLer bunu yazdı:

Ivan Pavlor mu ne vardı psikolojide onun deneyi gibi bu...

bilen bilir

zile basıo köpege et verior falan filan isteyen olrusa acıklarım :P

açıkla :D

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    yav bu ivan pavlov  da aymunlar üzerinde denyler yapardı galiba. psikolojnin en önemkli adamlarındandır kendisi. ne bilem açıklması uzn :D

Toplam Hit: 3550 Toplam Mesaj: 31