Öldürülmesi Gereken Kız Modeli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Ateist
    By_Ateist's avatar
    Erkek
    1-)dislerini kullanmadan saxo yapamayan kızlar:)
    2-)eline tutuşturdugunda ne yapacagım bunu diyerek kendini saf moduna sokan yavrular:) (hic acımamak lazım)

yashamak icin yashamak
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoKuNuLMaZ
    DoKuNuLMaZ's avatar
    Erkek
    İyi hoşta ulaşamadıgımız cigere mınar dememek lazım salla ""iki sürt bi dürt salıver"" uraşma boş işlerle tabiki mayası olana ölürürsek biz zararlı çıkarız ondan sonra sabun ara benden sölemesi ben 12 yaşımdaki günlere dönmek istemem dogrusu bence sizde öldürmeyin.hem o tipte kızlar çok süksü oluyor bayılıyorum.düşün yanında ikitanesi koluna girmiş ev arıyorlar ama taze olmak koşulu ile bence ölürme
    -----------------------------------------------

ÖPTE BAŞININ ÜSTÜNE KOY

-----------------------------------------------

YAKIŞMAZ BİZE DEME YAKIŞIR

AFİYET OLSUN!!...:)))

-----------------------------------------------------
    DoKuNuLMaZ bunu yazdı:))

DoKuNuLMaZ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_crazyas
    by_crazyas's avatar
    Erkek
    valla ne desem bı cogunuza katılıyorum ama benım
    nefret ettıgım kız modelı ıse herhangı bır yerde yanında aslan gıbı erkegı olupta kendıne baktırmak ıcın elınden gelenı yapan kızlara tav oluyorum hele bakmadıgın zaman dıkkatını cekmek ıcın resmen tahrık edıcı hareketler yapan adılerden bahsedıyorum katlıyamsa onlara yapılmalı

® by_crazyas ®
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_last_hacker
    the_last_hacker's avatar
    Erkek
    baba bende varya su zincirli kemer takıp karelı etek altına 10 numara puma fılan gıyenlere uyuzum napıcaz bunlara ne yapmak gerek yada sevgilerle kaltaklara olum...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baskenthack
    baskenthack's avatar
    Erkek
    ali şan dınleyenler,tarkan istese hemen vermeye hazır olanlar,gokhan özene kötü dedıgınızde aglamaklı gözlerle sıze dönüp""salak sey sen ne anlarsınkı müzükten""dıyenlerden,
    asmalı konak fılmıne laf ettıgınızde size düşman olan kız tıplerınden,
    ilk basta kurtulalım derım.zaten vatana mıllete hayrı olmaz(bır meslek harıc tabıkı:)

özentı tıplerden:mesela ali şancı oldugu halde partılere gıdıp ordakı kızlar gıbı gıyınıp kurbaga stılınde dans etme(zıcma)gafletınde bulunanlardanda kurtulalım derım.

yanına gelen bır erkege sanki şapşal ve aciz bırısıne bakıyormus izlenımı veren,fark edılıncede ayıbını gizlemeye calısan enbesıl kız tıplerındende kurtulalım bence.....

-yetrınce kısa olan kot bır etek ve altınada alman takımı B.Dortmuntun nil yesılı ve sarı çizgili coraplarından gıyen kızlara uyusum abi kım ne derse desın))

-makyaj yapacam diye sirk paylacolarına donenlerden,
    sokakta yururken kendısıne bakılıp bakılmadıgını deneyen kızlardan,
    yıne sokata yururken sankı sokakta degılde everestın basında oturuyormus gibi hava yapanlardan
    yenı Pıtlamış gögüslerı iri gorunsun dıye 15-16 yasında evdekı butun pamugu südyenlerıne tıkıstıran tıplerden,erkek arkadasını kız arkadaslarına hava atmak için kullananlardan da uzak duralım hatta vuralım(ıkı türlü)

yaaa uzar dıger yaaaaaaaa....kız degılmı konu.
    e pekte onemlı konu degılkı okadar yazmısınız.
    neyse
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tazzy
    tazzy's avatar
    Dişi
    dunyayi yiyip, sevisip, alisveris yapmaktan (kendi parasiyla degil) ibaret goren, konustugu her erkegin kendisi ile yatmak istedigini sanan, bir ton laf uretebilmesine karsilik toplayinca incir cekirdegini doldurmayacak kadar anlamli konusabilen kiz modeli

Tüm genellemeler YANLIŞTIR!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zen1th
    zen1th's avatar
    Erkek
    Kendılerını kral sanan 5 cm yukarıda gezen kızlar

Hayatta en onemli sey zafer degil yarısmaktır , mutlaka kazanmak degil iyi savasmayı bilmektir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musake
    musake's avatar
    Homo
    Butun kizlar oldurulmelidir. Kizlarin hepsine mustehaktir..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sert-unsuz
    sert-unsuz's avatar
    Erkek
    Gece geç saatlerde barlarda dolaşan,içki içen,eglencenin bokunu çıkaranlar...

Çok iyi gibi görünüp erkeklerle dalga geçenler( ya da dalga geçtiklerini sanan salaklar)...

Nick şifrelerini ya da mail şifrelerini dogum tarihi yapan aptallar...

Belirli bir yaşa gelmiş olmalarına rağmen hala doğrulukmu cesaremi oyununu oynayan embesil kızlar...

Ben özgürüm diyip her boku yapanlar...aşırı derecede sınır tanımayanlar...

Erkeklerin iyisini görünüşüne ya da yaptığı yalakalıga göre seçenler... (çok yalaka ol, çok kıza köle ol...)

Basit sewgi sözcüklerinden hemen etkilenen basit kızlar...

ERKEKLERİN HEPSİNİ AYNI KATEGORİYE SOKAN TENEKE KAFALI YURDUM KIZLARI...

Kendini ön plana çıkarmak için aşırı derecede çaba sarfeden ve bunu açıkca belli edenler...

kolay kolay bitmez...devamı vardir mutlaka ve olacak da...

bliss
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    istemihanbugra
    istemihanbugra's avatar
    Erkek
    Milletimin cikari disinda kimseyi oldurmek bize yakismaz.Yazdiginiz bir cok seye katiliyorum ama onlari oldurmeyi hic dusunmedim.Dusunsenize onlar olmasaydi hanimefendi olan cefakar fedakar vede namuslulari nereden bilecektik.Bunlarin hepsi kisilik bunaliminda olan zamane post modern ahlaksizlik furyasina katilmis egolarini tatmin etmeye calisan cahil birer insan musfetteleri.Bunlari yok ederek degil bunlar gibi olmayan sevgiye sevkata ve ilgiye mazhar olanlara ragbet etmek daha iyidir.Cunku bir yuva kurmak icin bile dogru durust kiz bulamayacak duruma gelmisiz.Bunun sebebi utanmanin ve mutevaziligin yok olmaya baslamasidir.Zaten buda toplumu cok derinden etkiler.Bir gun annemle sohbet ederken mevzu zamane kizlarina gelince validem demistiki Erkek deriye benzer kokmasin diye tuzlarsin Kiz da tuza benzer o kokmaya baslarsa hic bir sey yapamazsin. Simdi anliyorum ki bu surec malesef yayilmaya baslamis.ALLAH Turk milletine acisin ve kizlarimizi duzeltsin.Umarim akli basinda kizlarimiz olur Tum Milletimin mensublarinin.
    Saygi ve Sevgiler

istemihanbugra
Toplam Hit: 13611 Toplam Mesaj: 59