Olmazsa Olmaz Android App'lari

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek
    zasox bunu yazdı
    aylmz bunu yazdı

WiFiKill

Freedom

Greenify

Rar

Xposed

Total Commander

KingRoot

Lucky Patcher

OGYoutube

Candy Camera

SCR Pro

Og icin apk veya link paylasabilirsen cok iyi olur indirme yaparken hata aliyorum

Video indirirken mi hocam?

O herkeste var bu aralar

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ValarMorghulis
    ValarMorghulis's avatar
    Erkek

Evernote -> Çevrimiçi-Çevrımdışı okuyabileceğiniz notlarınızı saklayabileceğiniz efsane program.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

ios appsleri kullananlarda yazsın bari !..

Phantom vpn

Adguard

Skyview Lite

iPlay

TuneIn Radio

WeTransfer

Aloha Browser

Tutuapp

GSE IpTv

Sweatcoin :)

Wuww teskler 👍

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

"su terazisi"adlı uygulamada telefonu bi yere koyun nasıl durduğuna bakabilirsiniz yani hangi yöne ne derece eğik falan gösteriyo. "wifi  file transferi" çoğunluk biliyordur telefonun bilgisayarla olan bağlantısını wifi üzerinden yapıyor. programı çalıştırınca modemden ip alıyor; bende 192.168.2.158:1234 diye ip alıyor bilgisayardan bu ipye girince telefondaki bilgilere ulaşabiliyoz. "konuşan alarm" diye bişeye denk geldim, yükledim, denedim. önce yazdığımız mesajı güzel türkçe lisanıyla söylüyor bayan sesiyle (: saati söylüyor arka planda alarm çalıyor. alarm çalmaya devam ederken yazdığımız mesajı ara ara söylemeye devam ediyor. "konuşan saat" sabah kaçta başlayacağını akşam kaçta bitireceğini kendimiz  belirliyoz her yarım saatte bir saati söylüyor. "google keep" diye uygulamada telefondan keep uygulamasıyla bişey yazdınız aynı anda senkronize  haldeki bilgisayarda da keep uygulamasınyla telefonda yazdığımız şeyi görüyoz, aynı şekilde bilgisayarda yazdığımızı da aynı anda telefonda görebiliyoz.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek

Vpn felan gerekse opera tarayıcı indirin. Android için olan tüm tarayıcıları kullandım bu arada. Açık ara en hızlısı ve chrome dan bile iyi olan; Mi browser. Genelde Xiaomi cihazlarda var ama apk ile kuruluyor her cihaza.

-Airdroid. Telefonu bire bir bilgisayarda tarayıcı üzerinden görüntüleyebileceğiniz, dosya aktarabileceğiniz, bir çok fonksiyonunu kullanabileceğiniz  bir arayüz sunuyor size.

-Kodi. Telefonunuzadan bir çok tv yayınını ücretsiz izleyebileceğiniz bir program. Youtube da videoları mevcut bolca.

-Spor salonuna gitmeye zaman bulamayanlar için SON DERECE BAŞARILI bir app- Ev egzersizleri

-Android deki açık ara en iyi müzik çalar uygulaması --- Sony walkman, yeni adıyla sony music -Normalde sadece sony cihazlarda var ama apk si nette mevcut 

....

Come On Cj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Greenify  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oasisfeng.greenify&hl=tr  arkaplandaki gereksiz uygulamaları şak diye kapatır

Twilight   https://play.google.com/store/apps/details?id=com.urbandroid.lux&hl=tr geceleri ekran ışıında rahatsız olanlar için

firefox focus https://play.google.com/store/apps/details?id=org.mozilla.focus&hl=tr gizlilik easslı browser

giphy cam https://play.google.com/store/apps/details?id=com.giphy.camera&hl=tr videolarını gif yapın

files go https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.nbu.files&hl=tr gereksiz şeyleri temizler

packed capture https://play.google.com/store/apps/details?id=app.greyshirts.sslcapture&hl=tr sistem üzeridne gelen giden paktleri sniff eder

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Sms Text Plus : çakma no veriyor

Signal : herhangi bir no ile şifreli haberleşme. Whatsappın kripto hali denebilir.

iOSta bunlar.

ios için müzik indirip dinleme prosu bilen var mı ? Arkadaşımda iPlay var 2 sene önce yüklemiş şu an app store da yok :/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

myt baska birsey organik olsun diye

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zasox
    zasox's avatar
    Erkek
    stockholm8 bunu yazdı

Vpn felan gerekse opera tarayıcı indirin. Android için olan tüm tarayıcıları kullandım bu arada. Açık ara en hızlısı ve chrome dan bile iyi olan; Mi browser. Genelde Xiaomi cihazlarda var ama apk ile kuruluyor her cihaza.

-Airdroid. Telefonu bire bir bilgisayarda tarayıcı üzerinden görüntüleyebileceğiniz, dosya aktarabileceğiniz, bir çok fonksiyonunu kullanabileceğiniz  bir arayüz sunuyor size.

-Kodi. Telefonunuzadan bir çok tv yayınını ücretsiz izleyebileceğiniz bir program. Youtube da videoları mevcut bolca.

-Spor salonuna gitmeye zaman bulamayanlar için SON DERECE BAŞARILI bir app- Ev egzersizleri

-Android deki açık ara en iyi müzik çalar uygulaması --- Sony walkman, yeni adıyla sony music -Normalde sadece sony cihazlarda var ama apk si nette mevcut 

....

Sony yuklerken hata veriyor hangi surumu kullaniyorsunuz

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek
    zasox bunu yazdı
    stockholm8 bunu yazdı

....

Sony yuklerken hata veriyor hangi surumu kullaniyorsunuz

9.3.2.A.0.1 sürümünü kullanıyorum, mi5s te sorunsuz çalışıyor.

Come On Cj
Toplam Hit: 4898 Toplam Mesaj: 25
android . app