folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Ölü Kadının 42 Yılı TV Karşısında Geçti!

Ölü Kadının 42 Yılı TV Karşısında Geçti!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    ilginç ama olabilir yani

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek
    Omnuarliti bunu yazdı:
    -----------------------------
    Chingis bunu yazdı:
    Micro_Sd bunu yazdı:

la kokudanda mı anlamamışlar?

İyi de hacı koksa koksa ne kadar kokacak ki ? 10 tane ceseti bir eve tıksan , cam çerçeve kapalı olsa , koku dışarı çıkmaz , hadi çıktı diyelim , 42 yıl boyunca kokar mı o ceset :)

Zaten arkadaşların dediği gibi ceset artık iskelet olmuştur .

mumyalaşmış dediğine göre iskelet olmamış..

büyük ihtimal havasızlıktan (cam pencere kapalıysa)(iyi lan eve fare mare de girmemiş demek ki) oksitlenme olmamıştır..(sinekte mi kuluçka yapmamış acaba?) harbiden merak ettim cesedi dur bir araştırayım bulursam koyarım :D

aradım bulamadım ama mumya olsa bile şöyle bişeydir herhaldei, daha iyisini beklemiyorum. evet evet kesin bu tarzdır

The%20image%20“http://www.amz.hr/include/images/odjeli/zbirke/egi5_m.jpg”%20cannot%20be%20displayed,%20because%20it%20contains%20errors.

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    Subhanallah, tam 42 yıl... İnsanın yeryüzünde kimi kimsesi olmaması ne kadarda kötü birşey. Yatıp kalkıp halimize şükretmemiz lazım.

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ceshozi
    ceshozi's avatar
    Erkek

Bu insanın hiç mi akrabası yok ki acaba ziyaritine kimcecikler gelmemiş.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    mumyalaşması herhalde normal mumlayaşma değildir .. eti falan çürümüş derisi kalmıstır

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Olurmu arkadaşlar Yaz SIcağı geldi geçti 42 kez hemde, Kış Geldi Orası Buz Donuğu halleri geçti Cehennem Sıcağı KAsvetli anları geçti, ama Bu Ceset Kışın Dondurucu etkisinden vede Yazın Sıcakla Gelişim Gösteren Bakteri ve Bin bir türlü Haşerata Rağmen Nasıl olurda Mumyalaşmış olabilirki.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    yav hoca boşverin 42 yıl olmus geçmiş gitmiş biri demiştir sandalyede öylece duruyodur diye kulaktan kulağa hesabı yada hürriyetmi yaptı haberi acaba.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    komşuluk ölmüş bea

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cbekcibasi
    cbekcibasi's avatar
    Erkek
    :D 42 yıl tv acıkmı kalmıss :D anlamadım kaldıysa elektırık faturasını kım oduor

Pc Kopat izmir_love_1988@hotmail.co.uk Msn?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    o kadar tv meraklisi olmamak lazim sanirim

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
Toplam Hit: 5582 Toplam Mesaj: 36