folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ölü Yunus Buldum (Kuşadası-Davutlar)

Ölü Yunus Buldum (Kuşadası-Davutlar)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    Bu gece sahilde gezerken üzerine basıyorduk böyle bir hayvan gördük yunus olduğundan tam emin değilim ama resimlerini de koyayım siz karar verin yunus mu değil mi üzerinde bıçak izleri vardı hangi hayvanoğlu yaptı bilemiyorum. ama yavruyken ölmesi çok üzdü beni fotoğrafını çektim bir de. yunuslar tehlikeli balıklar karaya da bu kadar yakın yaşaması korkuttu daha açıkta olsa mümkün değil gelemezdi karaya çünkü. http://img61.imageshack.us/img61/3957/28072008084ka3.jpg http://img61.imageshack.us/img61/3765/28072008085bs0.jpg http://img61.imageshack.us/img61/5324/28072008086ip8.jpg

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Ölmüşse al,kurut iskeleti kalıncaya kadar veya temizle koleksiyon,egzantirik eşya olarak güzel kullanılır ayrıca satılabilitesi de var.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek
    vay anasını satiim zaten azcık var iice tükeniyolar. =(

(:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    o mekana bisikletle gidiyom hoca yarım saatlik yol mümkün değil taşıyamam zaten. ama adada olan ilginen varsa alsın götürsün davutlar tarafında yer tarifi yaparım.gerçi küçücük yavru için değmez lan.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    bunu yapanların insan ne demek hiç yoktan sözlükten bakmaları lazım hayvanoğlu hayvanlar !

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    SilenC3 bunu yazdı:
    -----------------------------
    bunu yapanların insan ne demek hiç yoktan sözlükten bakmaları lazım hayvanoğlu hayvanlar !
    -----------------------------
    aynen hocam katılıyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek
    hocam bence kesin yunus bu hayvan. çürüyor galiba bence hiç elleşmeyin. hastalık kapabilirsiniz. polise filan haber ver onlarda hangi birim ilgileniosa ararlar. gömsünler ya da denize atsınlar. çoluk çocuk ta oynayayım derken hastalık kapabilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    orkinos yavrusu degil mi bu ya

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

ahh canımmm yaaa hayvanatlar yaa içim cız etti

şimdi benden öneri isteyenlere ben olsam ne yapardım onu öneririm çünkü kendim için bişe düşünürsem o en iyisidir o yüzden

satılabiliritesi olduuğu içün bir pazar araştırması yap fekat taşıyamam dersen olduğu yere kireçleyip göm ondan sonra seneye gel iskeleti al ama gömmeden ayrıca bi yere iç organlarını çıkart ceset 1 haftalık gibi duruyor sanırım kıyıya çok yakın ceset çürüyüp sadece istelet kaldıında güneşin atında bekletir kemikleri kurutursun sonra dezenfekte eder şeffaf polyester yada yat verniği ile verniler camekanlı bişeye korsun

ben olsam bunu yaparım fekat

bunun suç olma olabiliritesi varmıdır acaba

tahribat.com a can feda
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Erkek
    Derisi yüzülmüş la :|

Hayatımda gördüğüm en güzel kadın. Sizcede öyle değil mi: http://www.yonkis.com/mediaflash/alba.htm
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nos18
    nos18's avatar
    Erkek
    kokar la o!

Parayla saadet olur, ayse olur, fatma olur...
Toplam Hit: 2398 Toplam Mesaj: 21