folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Önemli Olmayan Bir Duyuru

Önemli Olmayan Bir Duyuru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    tugrulbaba geri döndü hepinizi çok özledim...

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    hoşgeldin abi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    valla eskileri gördükçe neşem iyice yerine geliyor ;) hoşgeldin..

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ouz
    Ouz's avatar
    Erkek
    ho$geldin abi (ir2 abi dedigi icin bende ya$ itibari ile abi dedim)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Obbaaaa :)

Baya önemli bi duyuru abü.... nası önemli değil...

Hoş geldin aramıza... :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    :) walla eskileri görmek gercekten güzel, hoş geldin abü.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ulem guclu nerdesın ıcq da yoksun ınsan ara sıra bakmazmı lem? he?

Kabusum yok ortalarda nerede o haberınız varmı? Novalgın antıkky felan nerelerde?

Amdcılerın kralı amdler nerelerde fıyat olarak bı makına daha toplayalım dıoz bıraderle yada bı dur note book alalım felan dıoz bılmem nabacaz? Epox anakart ıyı olurmu yoksa msı mıydı neydı o ondanmı olcak?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sonduyudugumda evlenecem dıyodu evlendımı o da?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hoşgeldin hojammm..

Zimbabwe
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_MoLLa
    Mc_MoLLa's avatar
    Erkek

TUGRULBABA bunu yazdı:

tugrulbaba geri döndü hepinizi çok özledim...

anaaa, şimdi eski nickimi geri istiyom ben!!! Aytek, nickimi hemen mc_molla yap... yada onun mailini wapper@gmail.com yap..

Tuğrul hojam aylardır seni soruyom ür3'e falan.. Giiti diyolar, bıraktı diolar :) Baksana yakındır CeBit ayağı var.. Eski üyelerle gitçes, gerçi bende çok eski değilim ama 2 yıl temiz oldu :) Benim de yaş küçük Aytekle de tartışıyoruz bütün gün.. Anlata anlata dilimde tüy bitti.. Gitçem, gidemiom Aytek bi şeylik yapar die, en sonunda dedim, TuürulBaba gelsin, bende gelirim..

Senin şööle bi bakışın yeter hojam..

Tanımayan Arkadaşlar İçin

Her ne kafdar haddime dümese de yeni arkadaşlara TuğrulBaba'yı anlatmaya çalışcam...

Kendisini psikopat falan değil bence, psikolojisi gayet yerinde ancak, biraz hiddetli bi abimiz, forumda baba diye hitap edilir, forumda saygı duyduğum 5-10 kişinin ilk3'ündedir. (Islamic_Force & Kabus da bu kişiler arasında) Kimseye yoluna çıkmasını tavsiyte etmem TUĞRULBABA ezer. Sakinken çok iyi hoş tatlıdır, ancak hiddetlendi mi akan sular durur..

Kendisi yaklaşık 1 sene önce piyasadan çekildi, Tahribat'ın o zor günlerinde herkes bırakıp giderken TuğrulHojam yanlış hatırlamıyorsan evlenecekti, forumu o da bıraktı.. Herkes Tahribat için bitti derken, ir, Designer vb. Yöneticiler yeni yetmelerden foruma uymayanları çizmesi ile forum yavaş yavaş eski halini almaya başladı..

Kendisi piyasada yokken, MSN'den giriştiği birçok kavgada resmim diye Tuğrulbaba'nın resmini yollayarak kendime abi dedirtmişimdir. Çok sert bir bakışı vardır. Hakketten insanı dehşete düşüren ve az önce bir can almış gibi bakan o meşhur fotoğrafını (burdan) bulabilirsiniz..

Siteyi bıraktığında Milliyetçi bir görüşü vardı. Hala da öyledir sanırım.. Diyeceklerim bitti.. Umarım bir hata yapmamışımdır.. Bi hatam varsa TuğrulHojam Hemen söyle Aytek(HolüVan) editlesin mesajı, işi gücü ne...

Bu arada ben de MuTReFT'i de görünce duyuglandım.. En son gördüğümde askerdi... Off Off.. BüyükBilge Nooldu Mutreft hojam?

Bi de Designer( Bi aralar Tahribat'ın En Sıkı Yöneticisi Olmuş, Çok kavgalar çıkarmış KARAGÜMRÜKLÜ bi abiniz :) 4.Murat Masşşallah :) ) geri dönse, Islamic_Force, Kabus .. Tamamdır TBT geri döner :)

Ilk Turk Arabası
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Wayyyy baba büyüksün!!!!

Tanımayanlar için söliyelim bu sitede Holyone dayıdan sonra en saygı duyuları insandır!
    Turul abi konuşalım ayrılma artık yaz yani!

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 2925 Toplam Mesaj: 18