Oneplus 5 Hk. 8 GB Ram

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Şuanda kullandığım cihazda 4 GB ram var ve 800 MB ila 1 GB arası boşta kalıyor genelde. Birde cihaz Samsung. Kullananlar bilir arayüzün nasıl fazla ram harcadığını. Arkaplanda Facebook, Facebook Messenger, Whatsapp vs açık hali bu.

Şuanda Android için 4 GB ram'den fazlası gereksiz. Ego tatmini yapmaktan öteye gitmez. Ha ileride uygulamalar çok gelişir o zaman başka ama o zamana kadar OnePlus 10 çıkar bu cihaz çöp olur.

Birde pahalı Çin markalı telefonları alırken paralel ithalatta olsa bir garantiniz olsun. Yarın öbür gün arıza verirse cihazdan anlayan tamirci bulmakla uğraşırsınız. Öbür türlü paralel ithalatçı firma tamir edemese bile tüketici hakem heyetiyle paranızı geri alırsınız.

mkyb hocam bu denli birsürü kişi gördüm varlığı ile yokluğu aynı :)
    Ayrıca bu tel kolay koay çöp olmaz 5 sene civarı bir sorun olmaz ise kullanmayı düşünüyorum. Uygulamalar gelişsin sorun değil, Androidin en büyük sorunu RAM onu da OnePlus5 çözmüş.

Türk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    Advanced bunu yazdı

gta 5 yükleyemedikten sonra ne yapılırki 8 gb ram ile :)) hayırlı olsun bu arada 

teşekkürler Müridim :)

Türk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    ndmylmz bunu yazdı

Hayirli olsun hocam bende yaklasik 1 ay once aldim telefonu. Oneplus 3 te almiatim ama suan ondan cok daha akici caliaiyor bu. Bilmiyorum oneplus 3 sanirim fazla doldu o yuzden kasma yapiyor ama bu tikladigin an hersey karsinda. Guzel cihaz kendisi :)

Sağol hocam daha iyileri sizlerin olsun inşallah :)

Türk
Toplam Hit: 1731 Toplam Mesaj: 14
oneplus 5 oneplus5 oneplussoru