folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Oneriyo.Com İçin Önerilere İhtiyacım Var.

Oneriyo.Com İçin Önerilere İhtiyacım Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Merhabalar,

oneriyo.com alına adına sahibim ve bu siteyi değerlendirmek istiyorum. Burada konuya hakim 100k - 200k lık sitelerin sahipleri var ve öneri alabileceğim tek yer burası diyebilirim.

Yapmak istediğim bu yeni web sitesi için sizin önerilerinize çok ihtiyacım var çünkü konuda tecrübesizim. Kısacası önerileriniz benim için çok değerli. 

Neler yapabilirim, nasıl bir template kullanabilirim, nasıl bir rota izlemem gerekli bu konular hakkında en ufak önerileriniz bile bu projem için çok büyük değere sahip olacak.

Usta görüşleriniz benden esirgemezseniz çok sevinirim.

Şimdiden herkeze teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek

hocam ben sana başlangıç için bir kaç taktik vereyim.

-Hedef Kitleni İyi Seç

-Haber Kaliteni Hedef Kitlene Yönelik Tut

-İnternet Siteni içeride gezintisi kolay olacak şekilde düzenle ve hızlı tut

-Günde mümkünse en az 10 içerik gir

-Sosyal Medya kilit durumda senin için. Özellikle Facebook ve Twitter üzerinden kitlene erişmeye çalış. Facebook'da bir kere 25K'lık organik bir kitle yaptın mı kafan rahat eder.

-100 liraya 500 link 10 ssözlükten tanıtım eşeğin kulağı gibi şeylere inanma. Seo ucuz birşey değil sakın kanma.

-Sitene şu an dummy içerik koymuşun. Onlar indexlenmeden hemen onları sil ki sonra sildiğinde sorun çıkmasın.

-Kaliteli bir logo- Sosyal medya kapak fotoğrafı ve video içeriğin var ise jenerik hazırla.

Aklıma geldikçe ilk zamanlar dikkat etmen gerekeni eklerim buraya. Her türlü sorun için benden destek alabilirsin.

Nerede o eski günler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

growth hacking oku

[22817//kaanabak]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek
    Durqrimast bunu yazdı

hocam ben sana başlangıç için bir kaç taktik vereyim.

-Hedef Kitleni İyi Seç

-Haber Kaliteni Hedef Kitlene Yönelik Tut

-İnternet Siteni içeride gezintisi kolay olacak şekilde düzenle ve hızlı tut

-Günde mümkünse en az 10 içerik gir

-Sosyal Medya kilit durumda senin için. Özellikle Facebook ve Twitter üzerinden kitlene erişmeye çalış. Facebook'da bir kere 25K'lık organik bir kitle yaptın mı kafan rahat eder.

-100 liraya 500 link 10 ssözlükten tanıtım eşeğin kulağı gibi şeylere inanma. Seo ucuz birşey değil sakın kanma.

-Sitene şu an dummy içerik koymuşun. Onlar indexlenmeden hemen onları sil ki sonra sildiğinde sorun çıkmasın.

-Kaliteli bir logo- Sosyal medya kapak fotoğrafı ve video içeriğin var ise jenerik hazırla.

Aklıma geldikçe ilk zamanlar dikkat etmen gerekeni eklerim buraya. Her türlü sorun için benden destek alabilirsin.

Çok teşekkür ederim hocam hepsini uygulayacağım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

İllerde pek bilinmeyen kutuda kalmış ama sadece o ilin insanlarına bilinen güzel yerleri tanıt bence. Misal trabzon-Ercan hamburger gibi...

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

hacı, donanimhaberdeki gibi sıcak fırsatları öneren bi site gibi bir proje olabilir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

hocam temayı paylaşma imkanın varmı ?

Ücret ödediysen, yazdığımı okuma :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

temanın sırf adınıda söylesen yeterli hocam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa_unax
    mustafa_unax's avatar
    Erkek
    _PesimisT_ bunu yazdı

İllerde pek bilinmeyen kutuda kalmış ama sadece o ilin insanlarına bilinen güzel yerleri tanıt bence. Misal trabzon-Ercan hamburger gibi...

Hocam her tatil döneminde nereye gitsem nerde ne vardır diye ararım ve hep haber sitelerinde aynı klasik yerler yazar.

Arkadaşımın dediği gibi tüm illerin tüm ilçelerini detaylı bir şekilde tanıtacak bir site yapabilirsin. Sürekli görsel ve yeni yerler ile desteklersin. Kimsenin bilmediği gizli kalmış yerleri internetten sıkı araştırmalarla toparlayıp çok güzel bir site yapabilirsin.

En azından şuanki gibi tatil planları yapılan dönemlerde çok hit alırsın. Güncel olmadığın zamanlarda bile yıllık olarak aramalarda ziyaretçin olur.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caagroup
    caagroup's avatar
    Erkek

Tema : http://themeforest.net/item/newssetter-news-wordpress-theme/6000623?ref=wordpressthemesamples

caagroup tarafından 10/Şub/16 14:56 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Hocam temayi istemissiniz gormedim yerime gecince atiyorum. 

Toplam Hit: 2318 Toplam Mesaj: 19
oneriyo.com önerileriniz