folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Online Film Sitelerinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Online Film Sitelerinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Müridler yeni ve sağlam temelli bi online film sitesi açıcam sizin nette takıldığınız siteler hangileri?Google da film ararken genelde filmlere nasıl ararsınız?Online film sitelerinde nelerin olmasını istersiniz? Yani fikirleriniz neler.

*yeni açıcağım sitede pop-up reklam olmuyucak.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Reklamın az olmasına dikkat eder her insan.. 

Şahsen girdiğim bir film sitesinin tasarımına içeriğine çok dikkat etmem.

Fullscreen yapıp takılıyorum. Herkeste böylemidir bilemem.

arama kısmına gelince xxxxx online izle yazıyorum genelde.

Şimdiden kolay gelsin hocam. 

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheWorm
    TheWorm's avatar
    Erkek

aradığım filmi buluyum yeter..google da ararken xxxx izle yazıyorm etrafta istediği kadar reklam olsun umrumda olmaz bnde mylitta gibi fullscreen yapıp izliyorum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

1080p bolumu olsun 

la liberte ne meurt jamais.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

görüntü kalitesi iyi olsun başka bişi istemem.. genelde hep kotu oluo goruntuler.. haliyle bende online izlemiorum : )

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

kesinlikle görüntü ve ses kalitesi.. bir de mümkünse çoğu site aynı görüntüleri kullanıyor çoğunda reklamdan diziye dönüşte veya dizi başlangıcında atlanmış sahneler kopukluk yapıyor deli oluyorum.. aynı site içinde yeni bölümün fragmanı olmasını da isterim hep ama çoğu sitede yok.. Genelde takıldığım siteden (ddizi) şaşmam ancak izlemek için örneğin parmaklıklar ardında 59. bölüm online izle gibi kombinasyonlar kullanırım.. "online izle" geniş bir anahtar seo sağlam olmalı.

:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Evet arkadaşlar fikirleriniz doğrultusunda düzenlemeler yapıcam hatta hakkımda bölümüne nicklerinizi yazıcam (:

Başka öneride bulunucaklar varsa çekinmesin :)

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

uzunca bir süredir online izlemiyorum. ama birkaç öneri:

- bazıları film/dizileri 5-6 parçaya bölüyor 20 şer dakikalık misal.. onu yapma mümkünse.. yanlış hatırlamıyosam megavideo falan vardı yüksek boyuta izin veren

onu falan kullan.

- altyazıların yazı boyutu aşırı büyük olmasın.

- kotalıları da düşünerekten hem güzel kalite hem de düşük boyut olsun. (misal mkv / mp4 filmler var. onların boyutunda flv'ler gayet ideal. az daha düşürülebilir bitrate görüntü belki çok farketmez uzaktan seyrederken ama ses en azından 128 olmalı bence)

kolay gelsin

edit:

- tasarım sade ve şık olsun (hızlı açılma ön planda)

- filmlerin gerekirse yanına download linklerini koy veya nasıl indirilir diye bir bölüm aç IDM tarzı programları veya firefox eklentilerini kullanarak indirtmeyi anlat

- filmin özellikleri flv player'ın alt kısmında yazsın. hangi grup riplemiş fps kaç vs.. ve de spoiler vermeden konusunu özetleyerekten...

şimdilik aklıma gelenler bunlar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

megavideo'da 48 dakika limiti var, o doldumu izlemeye devam etmek icin 1 saat beklemen gerekiyor.

bence partli sekilde guzel playlist haline getirip yayinlayabilirsin.

ama benim sevdigim siteler, heryerinden reklam fiskirmayan, kendi kendine popup acmayan siteler.

ayrica her filmin altina imdb linki veya yildiz'lar ekleyip izleyenlerin film hakkindaki gorusunu alman guzel olur.

ve son olarak, filmlerin altina kucuk bir buton koyup, filmin download linklerini orada paylasabilirsin.

la liberte ne meurt jamais.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Hocam valla şu pencerenin önünde reklam çıkıyor ya ona uyuz oluyorum.Yandaki reklamları kapattım o gitti gidiyor reklamını kapatamadım bende küfür edip çıktım.Bu olmasın mümkünse.Bide o pencereyi harbiden nasıl kapatıcağız:)

_ICEMAN_
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

7-19 bunu yazdı:
    -----------------------------

megavideo'da 48 dakika limiti var, o doldumu izlemeye devam etmek icin 1 saat beklemen gerekiyor.

bence partli sekilde guzel playlist haline getirip yayinlayabilirsin.

ama benim sevdigim siteler, heryerinden reklam fiskirmayan, kendi kendine popup acmayan siteler.

ayrica her filmin altina imdb linki veya yildiz'lar ekleyip izleyenlerin film hakkindaki gorusunu alman guzel olur.

ve son olarak, filmlerin altina kucuk bir buton koyup, filmin download linklerini orada paylasabilirsin.

-----------------------------

valla dediğim gibi uzunca bir süredir online izlemiyorum. bazı şeyler değişmiş demekki görmeyeli :)

Toplam Hit: 2819 Toplam Mesaj: 14