Online Odeme Alma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaslar paypal gibi online odeme alabilecegim ve bu parayi bankadan cekebilecegim bir sey varmidir paypal gibi güvenilir olmasi gerekiyor bu tarjda bir s ey gerekiyor.   lütfen yardimlarinizi bekliyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

plimus var

Bittik biz bittik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Cosmic bunu yazdı:
    -----------------------------

plimus var

Biraz bilgi verebilirmisin hocam plimus hakkında ?

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

alert pay var birde , niye paypal kullanmak istemediğini merak ettim?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kardesim paypal a simdi yeniden üye oldum yeni sartlarini gordün mü panxer kardesim    

sınırlı hesap paramı cekemiyorum. bunları tek tek cozemem ayrıca ben urun satıyorum once para gelıyor sonra urunu gondwerıyorum paypal sımdı ıse once urunu gonder sonra paranı al yaptı resmen sıcırttı bızı  bu konuyu cozersem zaten yıne paypalla calısırım paypal harıka varmı bıldıgın bır cozum yolu

Limit incelemesi başlat
    Sınırlı TarihGerekli YanıtDurumİşlem
    17.01.2012 Kredi kartınızı onaylayın.Kredi kartının sahibi olduğunuzu onaylamak için kredi kartınızdan küçük bir tutar çekeceğiz. Tutarı onaylamanızdan sonra, kartınızdan çekilen tutar PayPal hesabınıza yatırılacaktır. Bilgi Gönderildi task%20complete Tamamlandı
    17.01.2012 Fotoğraflı KimlikKimliğinizi onaylamamıza yardımcı olmak için lütfen üzerinde adınızın ve adresinizin bulunduğu fotoğraflı kimliğinizin bir kopyasını bize gönderin. Yanıtınız bekleniyor. Çözün
    17.01.2012 Adres KanıtıAdresinizi onaylamamıza yardımcı olmak için lütfen üzerinde adınızın ve adresinizin bulunduğu bir faturanın kopyasını bize gönderin. Yardımcı belgeler şunlardır: Elektrik/su/doğalgaz faturası, cep telefonu faturası, sigorta poliçesi veya harç makbuzu. Yanıtınız bekleniyor. Çözün
    17.01.2012 Fatura SağlayınLütfen satmakta olduğunuz ürünün sahibi olduğunuzu onaylayın. Yardımcı belgeler şunlardır: Satış makbuzlarının kopyaları, satılan ürünlerin ayrıntılı listeleri ve orijinal satış faturaları. Faturalarda satın alma tarihi, toptancı veya tedarikçinin adı, satılan ürünlerin açıklaması, satın alınan ürünlerin miktarı ve ürünler için ödediğiniz tutar yer almalıdır. Bilgileriniz, gizlilik ilkemize uygun bir şekilde işlenecektir.(Alternatifler var) Yanıtınız bekleniyor. Çözün
    17.01.2012 Ürünlerin alıcıya gönderildiğine/teslim edildiğine ilişkin ispatLütfen ürünün gönderildiğini onaylayın. Online takip bilgisi veya gönderim şirketi tarafından düzenlenmiş olan ve alıcının tam adıyla adresini gösteren makbuzu gönderebilirsiniz. Yanıtınız bekleniyor. Çözün
    17.01.2012 Ödemeler hakkında daha fazla bilgi verinHesabınızdan gönderilen veya alınan belirli ödemelerle ilgili bilgi almamız gerekmektedir. Yanıtınız bekleniyor. Çöz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

scarletbeard2 bunu yazdı:

kardesim paypal a simdi yeniden üye oldum yeni sartlarini gordün mü panxer kardesim    

sınırlı hesap paramı cekemiyorum. bunları tek tek cozemem ayrıca ben urun satıyorum once para gelıyor sonra urunu gondwerıyorum paypal sımdı ıse once urunu gonder sonra paranı al yaptı resmen sıcırttı bızı  bu konuyu cozersem zaten yıne paypalla calısırım paypal harıka varmı bıldıgın bır cozum yolu

Limit incelemesi başlat
    Sınırlı TarihGerekli YanıtDurumİşlem
    17.01.2012 Kredi kartınızı onaylayın.Kredi kartının sahibi olduğunuzu onaylamak için kredi kartınızdan küçük bir tutar çekeceğiz. Tutarı onaylamanızdan sonra, kartınızdan çekilen tutar PayPal hesabınıza yatırılacaktır. Bilgi Gönderildi task%20complete Tamamlandı
    17.01.2012 Fotoğraflı KimlikKimliğinizi onaylamamıza yardımcı olmak için lütfen üzerinde adınızın ve adresinizin bulunduğu fotoğraflı kimliğinizin bir kopyasını bize gönderin. Yanıtınız bekleniyor. Çözün
    17.01.2012 Adres KanıtıAdresinizi onaylamamıza yardımcı olmak için lütfen üzerinde adınızın ve adresinizin bulunduğu bir faturanın kopyasını bize gönderin. Yardımcı belgeler şunlardır: Elektrik/su/doğalgaz faturası, cep telefonu faturası, sigorta poliçesi veya harç makbuzu. Yanıtınız bekleniyor. Çözün
    17.01.2012 Fatura SağlayınLütfen satmakta olduğunuz ürünün sahibi olduğunuzu onaylayın. Yardımcı belgeler şunlardır: Satış makbuzlarının kopyaları, satılan ürünlerin ayrıntılı listeleri ve orijinal satış faturaları. Faturalarda satın alma tarihi, toptancı veya tedarikçinin adı, satılan ürünlerin açıklaması, satın alınan ürünlerin miktarı ve ürünler için ödediğiniz tutar yer almalıdır. Bilgileriniz, gizlilik ilkemize uygun bir şekilde işlenecektir.(Alternatifler var) Yanıtınız bekleniyor. Çözün
    17.01.2012 Ürünlerin alıcıya gönderildiğine/teslim edildiğine ilişkin ispatLütfen ürünün gönderildiğini onaylayın. Online takip bilgisi veya gönderim şirketi tarafından düzenlenmiş olan ve alıcının tam adıyla adresini gösteren makbuzu gönderebilirsiniz. Yanıtınız bekleniyor. Çözün
    17.01.2012 Ödemeler hakkında daha fazla bilgi verinHesabınızdan gönderilen veya alınan belirli ödemelerle ilgili bilgi almamız gerekmektedir. Yanıtınız bekleniyor. Çöz

cid=PP-001-629-679-831

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

daha once bunlar yoktu sadece telefon numaranı yazıyordun ve kredi kartini eklediginde hersey cozülüyordu simdi sapıtmıslar cozümü bilen varmi?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

scarletbeard2 bunu yazdı:

daha once bunlar yoktu sadece telefon numaranı yazıyordun ve kredi kartini eklediginde hersey cozülüyordu simdi sapıtmıslar cozümü bilen varmi?

sanal soygun ve dolandırıcılıkar yüzünden onlarda çözümü böyle buldular. valla benim tüm ayarlarım bilgilerim girili hocam. alert , pilmus veya moneybookers dene 

yada tek tek gir bilgileri :'

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yapacak bisey yok galiba ne yapalim saglık olsun.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

paypal / moneybookers/ LR / wmz / Western Union (Garanti Bankasinin İnternet Bankaciligi Arayüzü ile Online Alabiliyorsun) 

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

WH0 bunu yazdı:

paypal / moneybookers/ LR / wmz / Western Union (Garanti Bankasinin İnternet Bankaciligi Arayüzü ile Online Alabiliyorsun) 

online odemeden kastim su sekilde müsteri kredi karti ile aliş veriş yapabilecek olmasi bunu garanti sagliyormu ?

Toplam Hit: 1724 Toplam Mesaj: 15