folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Online Oyun Tavsiyesi - Warface

Online Oyun Tavsiyesi - Warface

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Capture oyun modunda değişiklik yaparak aşık olunacak bir oyuna dönüşme şansı olan bir oyun . Pata küte silahı alıp sıka sıka gitme olayı olmasa biraz daha taktiksel olsa efsane olacak. 

Hayatımda gördüğüm en taktiksel takım oyununa sahip. Sen Destination hocam ile "sabotaj" oynamadın sanırım. Adam "avlu" haritasını amfide öğrencilere ders anlatır gibi anlatabilir. Efsane ayrıntıları var. Ayrıntılara girmeyince zaten bir kaç saniye içersinde öldürüyorlar. :)

Yeniyim daha levelim yetmiyor onlarla aynı maça girmeye :D Hafta sonları kastıracam bakalım :D

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

Refli linkten üye oldum, oyundaki adımla forumdaki adım aynı, klan falan göremedim.

Ama hile çok, hızlı müdahale edilse harika olur mesela. Anca kendi takım arkadaşları şikayet edecek de oyundan atılacak, ölme eşeğim ölme...

Ya da hile açmak serbestse hepimiz açalım yani. Uyuz oldum amk, koydum alt+f4'ü oyunun yarısında.

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    AlbayHardal bunu yazdı

Refli linkten üye oldum, oyundaki adımla forumdaki adım aynı, klan falan göremedim.

Ama hile çok, hızlı müdahale edilse harika olur mesela. Anca kendi takım arkadaşları şikayet edecek de oyundan atılacak, ölme eşeğim ölme...

Ya da hile açmak serbestse hepimiz açalım yani. Uyuz oldum amk, koydum alt+f4'ü oyunun yarısında.

ahahaha aynen ben de dün sinir oldum. Alt+F4 çektim. Snip var elimde adamın birini 2 kez art arda vurdum daha sonra adam beni 12 kez vurdu nefes aldırmıyor. Her seferinde ayrı noktalardan çıktım ama çıkar çıkmaz hs atıyor. Bunun hileden başka açıklaması olamaz. Yav at kafaları hileli ne zevk alıyorlarsa artık...

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Beyler hile degil o yan hesaptir ;)

Zira yuksek levelle acemi serverina giris yapamiyorsun

Gecen gun ilterisle mac atarken yan hesapla girdim 25 e 3 mu ne oynadim acemi serverinda:))

DestinatioN tarafından 04/May/17 17:02 tarihinde düzenlenmiştir

destination@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

beyler oyun full hile amk ya... hilesiz kendi aramızda oynayacaksak oynayalım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Eger rus vs degilse hile olma ihtimali düşük normalde turklerden baska kimse giremiyor bizim servera ama vpn kullanarak ruslar vs girerek hile deniyorlar. Ayrica iyi vuruslar yapan herkes hile olacak die bisey yok, vurus hissi guzel bir oyun alisinca hileymis gibi oynayabilirsiniz :)

destination@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    DarkFall bunu yazdı

beyler oyun full hile amk ya... hilesiz kendi aramızda oynayacaksak oynayalım.

Destination hocadan ayrı ben dahil 5 kişilik bi grubum var. Öğrenci evine bulaştırdım oyunu benimle birlikte başladı hepsi :) Hileli falan değiliz kendi aramızda zevkten 4 köşe oynuyoruz hergün. Zaten hile yapmayı da bilmiyorum. Bilsem bi yapardım oynardım meraktan ama araştırdım yok yapılmıyor. Anticheat muhabbeti var. 

Amatör amatör takılıyoruz. Ama hergün oynadığımız için hesaplar kasıldı. O yüzden usta serverde oynayabiliyoruz. Yani sen 26. seviyeye gelene kadar seninle maç atamayız. 26. seviyeye gelmen için de görev yapman gerekecek takım olarak. Onun içinde yardımcı olurum sıkıntı yok. 

Düşünürsen PM at bana. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

oyunu indirdim.Şuan oynuyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar adam çok çabuk ölüyor 

Bide bu yerden kayma hangi tuşlar oluyor?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Ayarlardan bakabilirsin f olmasi lazim standart

Iyi aim alarak cok hizli kill alabilirsiniz

Ha bu arada bi yerde snip varsa sakin ona gostermeyin kendinizi :)

Ha bu arada

Holy_sirk

Burakefe93 bunlari ekleyin tek kalmayin oyunda :)

DestinatioN tarafından 20/May/17 14:59 tarihinde düzenlenmiştir

destination@tahribat.com
Toplam Hit: 4938 Toplam Mesaj: 46
warface