folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Online Yapboz (Puzzle) Oyna

Online Yapboz (Puzzle) Oyna

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The_Pilot
    The_Pilot's avatar
    Erkek

Selam Tahribat ailesi. dün gece sabaha kadar 4-5 saat geçirdiğim Puzzle oyun sitesini sizlerle paylaşmak istedim. boş zamanınızı Puzzle yaparak harcayabilirsiniz :D

http://www.jigzone.com/gallery/Bridges
    burdan istediğiniz yapbozu seçiyorsunuz. Options ayarlarıyla parça çoğaltabilir veya parça şekillerini değiştirebilirsiniz...

örnek
    http://www.jigzone.com/puzzles/B5055D58158F

http://www.youtube.com/watch?v=qhXcjiTOQzg Bana Ait Değil Ama, Yinede Onu Çok Seviyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

güzelmiş beğendim. Sağol mürid :)

Naber la?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Hocam güzel olmus 12.33 te bitirdim , bütün gece sarmamak için kapadım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Guzelmis haci sagolasin.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

ben çok geç bitiriom pfff

en az 16-17 dakka sürüyo

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

şu saatlerde şöyle paylaşımlar görmek istemiyorum ya başladım birine bakalım nezaman bitcek :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The_Pilot
    The_Pilot's avatar
    Erkek

Müridler, Önce Kenarlardan Başlayın Gerisi Kolay. kenarları dizmeden ortayı dizerseniz çok uğraşırsınız :D

http://www.youtube.com/watch?v=qhXcjiTOQzg Bana Ait Değil Ama, Yinede Onu Çok Seviyorum.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

evde 1 tane 1000 1 tanede 500 parçalık bitirdim geçenlerde ama gerçek puzzle. 1 tane daha 1000 parçalık var zaman bulunca onu da biticirem. arada bunlarla da oyalanırım artık :)

Naber la?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The_Pilot
    The_Pilot's avatar
    Erkek

sanane bunu yazdı:
    -----------------------------

evde 1 tane 1000 1 tanede 500 parçalık bitirdim geçenlerde ama gerçek puzzle. 1 tane daha 1000 parçalık var zaman bulunca onu da biticirem. arada bunlarla da oyalanırım artık :)

real anlamda puzzle almıyorum uzun bir süredir.

((( bundan birkaç yıl önceydi, 1000 parçalık Markasız bir pazıl almıştım. çok kafaya koydum hırs yaptım, 2 günde bitirmiştim.
    puzzle bitmişti yalnız eksik olan birşey vardı bir parçası yoktu. gittim pazılı aldığım yere, Marketin müdürüyle görüşüp 1 parçanın olmadığını söyledim, Müdür bize aynı Pazıldan bir kutu açıp eksik olan parçayı alabilirsiniz dedi. gittik pazılların olduğu reyona, açtık pazılı 1 saat boyunca aradık yok. Ve tek tek saydık 999 tane :) demekki hatalı yapılmış...
    siz siz olun markasız ucuz birşey almayın, Ucuz üründen fayda gelmez adama. :) uzun süredir real olarak pazıl alıp yapmıyorum. ))) [ Neyse bir parçası eksik pazılı mukavvaya yapıştırıp eksik olan parçanında yerini sulu boyayla boyayıp Bir arkadaşa hediye etmiştim... Hiçbir zaman orjinalini tutmaz tabi. ]

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

acayip sıkıcı :f

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

The_Pilot bunu yazdı:

sanane bunu yazdı:

real anlamda puzzle almıyorum uzun bir süredir.

((( bundan birkaç yıl önceydi, 1000 parçalık Markasız bir pazıl almıştım. çok kafaya koydum hırs yaptım, 2 günde bitirmiştim.
    puzzle bitmişti yalnız eksik olan birşey vardı bir parçası yoktu. gittim pazılı aldığım yere, Marketin müdürüyle görüşüp 1 parçanın olmadığını söyledim, Müdür bize aynı Pazıldan bir kutu açıp eksik olan parçayı alabilirsiniz dedi. gittik pazılların olduğu reyona, açtık pazılı 1 saat boyunca aradık yok. Ve tek tek saydık 999 tane :) demekki hatalı yapılmış...
    siz siz olun markasız ucuz birşey almayın, Ucuz üründen fayda gelmez adama. :) uzun süredir real olarak pazıl alıp yapmıyorum. ))) [ Neyse bir parçası eksik pazılı mukavvaya yapıştırıp eksik olan parçanında yerini sulu boyayla boyayıp Bir arkadaşa hediye etmiştim... Hiçbir zaman orjinalini tutmaz tabi. ]

Hocam alacaksan educa, art yada anatolian markalarından alacaksın. malzemesi kaliteli, kesimi düzgün ve tam oturuyor. Kalitesiz marka alınca tam oturmuyor kağıdı ince oluyor. Birde yapıştırıcısı var bunların. puzzle bittikten sonra yapıştırıp tablo yaptırabiliyosun. Fırsat bulunca tablo yaptırıcam bitirdiklerimi.

Naber la?
Toplam Hit: 2616 Toplam Mesaj: 12