folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Önümüzdeki Cuma Bim'e Playstation 4 Geliyor

Önümüzdeki Cuma Bim'e Playstation 4 Geliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İnternette en ucuz 1.160 liraya var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bende gördüm konuuy açacaktım  valla alın satın kar  edin :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

bende gördüm konuuy açacaktım  valla alın satın kar  edin :)

100 liralık kar için uğraştığına değmez ancak ihtiyacı olana güzel fırsat. 

Her mağazaya bi tane geliyor market açılmadan yarım saat falan önceden gidin sıraya girin yoksa anında gider.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Çoğu mağaza çalışanı kendi için alır bence. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

Bim ve A101 bu konularda titiz. İşten çıkarıyorlar diye biliyorum öğrenilirse. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    SkynetX bunu yazdı

Bim ve A101 bu konularda titiz. İşten çıkarıyorlar diye biliyorum öğrenilirse. 

Geçen yıl Bim den böyle bir kampanyadan asus laptop aldık abime. 600 tl ye. Adam kendine ayırmış. Kutusunu hiç açmadan bize verdi. 

2 sene garantisi vardı yanılmıyorsam. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Benim merak ettiğim PS4 nasıl bu kadar çabuk ucuzladı? PS4 çıkmadan 2-3 ay önce(7 yaşında) PS3 800-900 liraydı, PS4 çıkalı 2.5 sene olmasına rağmen 1000 liraya düştü, bu nasıl olabiliyor?

Şafak 1152!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    CaniSokucu bunu yazdı

Benim merak ettiğim PS4 nasıl bu kadar çabuk ucuzladı? PS4 çıkmadan 2-3 ay önce(7 yaşında) PS3 800-900 liraydı, PS4 çıkalı 2.5 sene olmasına rağmen 1000 liraya düştü, bu nasıl olabiliyor?

http://www.jobsnhire.com/articles/40009/20160405/ps-4-5-release-confirmed.htm

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Kırılabiliyor mu?

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Bizim toplum kuyruga girip siranin ne oldugunu bilmedigi icin markete gidip bu rezillik cekilmez arkadas.

Kimsenin kimseye saygisi yok amk  memleketinde nefret ediyorum bu tip kendini dusunen insanlardan.

1500 lira olsun gider baska yerden alirim.

KNOWLEDGE IS POWER!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Kırılabiliyor mu?

Henüz degil.

Toplam Hit: 4066 Toplam Mesaj: 23
sıcak fırsat playstation 4 bim