Opel Corsa Ları Nasıl Bilirsiniz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

hocam 1.3 motor + dizel çok az yakar ama şöyle bir olay daha var tek şeritli yolda önünde 60la giden lavuğu sollamak için lavuğun 100m gerisinden yüksek devirle dipgazla anca geçersin güvenip sollamaya yeltenme yani :D 1.3 doblodan biliyorum 2013 model araba hızlanmıyor amk.

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek
    TheKorsans bunu yazdı

hocam 1.3 motor + dizel çok az yakar ama şöyle bir olay daha var tek şeritli yolda önünde 60la giden lavuğu sollamak için lavuğun 100m gerisinden yüksek devirle dipgazla anca geçersin güvenip sollamaya yeltenme yani :D 1.3 doblodan biliyorum 2013 model araba hızlanmıyor amk.

hocamm neyın kafasını yasıyon senn ? doblo ılee corsayı bırmı tutuyon? doblo agır araba tabı hızlanmaz onlar tıcarıdır guc degıl tork vardır tıkanmaz ama hızlanmazda ama corsa bu hem gucu hem torku var doblonun 1.3 75 beygırlıgı ıle corsanın 1.3 75 lıgı aynımı gıdıyor sanıyorsun?

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek
    MeTiN_7 bunu yazdı
    TheKorsans bunu yazdı

hocamm neyın kafasını yasıyon senn ? doblo ılee corsayı bırmı tutuyon? doblo agır araba tabı hızlanmaz onlar tıcarıdır guc degıl tork vardır tıkanmaz ama hızlanmazda ama corsa bu hem gucu hem torku var doblonun 1.3 75 beygırlıgı ıle corsanın 1.3 75 lıgı aynımı gıdıyor sanıyorsun?

Gerçi ağırlığı göz önüne almamışım, böyle düşününce mantıklı 

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

gel la benim unoyu 10 na al götür

1 sene vizesi var benden önce kazası olmuş bende olmadı ama ufak tefek göçükleri var motoru yeni yapılık 10 k daha yeni benim motosikletten az yakıyo tüplü işlenik

alacaksan gel al götür 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

alman araba seni uzmez.

tatadan 10 kat daha kalitelidir.

fiyati biraz daha asagi cekmeye bak.

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-tam-otamatik-opel-corsa-1.4-enjoy-179468367/detay 

bu araç bu kadar edermi sizce..birde bunların otomatiği sizce nasıl..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

2005 model tertemiz ford fiesta alınır o paraya.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    perize
    perize's avatar
    Erkek

Sorunsuz bir araba,Dizel olmasına rağmen çekişi çok iyi motor sesi yok deneçek kadar az,,gaz pedalına  hafif dokunsan dahi arabadaki reaksiyonu/atağı hissedebiliyorsun son olarakta yüksek süratlerde dahi kontrol sende...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocalar yorumlarınız için hepinize teşekkürler.

içim ısındı gibi arayabaya , bugun otosanayinden 2 abi geldi onlar la da ayak üstü konuştuk , opel iyi dediler zaten kendileri full alman arabalarına bakıyorlar , biraz daha para verip polo alabilirsin önerisini yaptıktan sonra çıktılar.

ancak o fiyata pololar hep eski model.

şimdi şunu merak ediyorum ben aşırı hız yapmayacağım. işe gidip geleceğim , yılda bir de uzun yola çıkarım.

her gün 10 tl yol parası veriyorum.  17.1 KM yol ( git gel 34 KM yapar )

tim de çalışıyorum evet bin tl civarı bazen 1200 1300 olabiliyor ( bu ay 1.000 tl sırf prim alan oldu maaşı üstüne )

ailem ile yaşıyorum kiram vs. yok.

bu arac 34 km de ne kadar yakar bana günlük maliyeti ne olur ?

Toplam Hit: 3096 Toplam Mesaj: 31