Opel Tigra Nasıldır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Travesti arabası.

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

bende alacaktım travesti muhabbetini okumuştum ozamanlarda. bi arabanın adının çıkması çok saçma lan.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mxmax
    Mxmax's avatar
    Erkek
    Haymatlos bunu yazdı

Benim kız arkadaşım da 7k-10k arası bir araç düşünüyor. Tofaş ve Tigra harici önerebileceğiniz çok yakmayan bir bayanın rahatlıkla kullanabileceği bir araç tavsiyesi alabilir miyim?

Tosbağ (vos vos)

Mxmax tarafından 13/Eyl/14 22:44 tarihinde düzenlenmiştir

trader
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı
    Haymatlos bunu yazdı

Benim kız arkadaşım da 7k-10k arası bir araç düşünüyor. Tofaş ve Tigra harici önerebileceğiniz çok yakmayan bir bayanın rahatlıkla kullanabileceği bir araç tavsiyesi alabilir miyim?

http://www.sahibinden.com/toyota-corolla-1.6-xl

Bana dua edersiniz sonra. Otoparkçıyım ben. Toyota kadar sorunsuz marka yok. Çok seri arabalar. 

toyota dedinmi duracan müdür.

çook eski patronumda vardı kaya gibi arabaydı. gece gündüz iş yapardık hala da kullanıyor görürüm daha sanayyie girmedi herif.

öyle birşeyki hem bayana gider hem erkeğe felaket bir mühendislik var bu araçlarda tavsiyye3 ederim .

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

travesti arabası neden denir

yaşı biraz büyük olanlar ve ist da olanlar bilirler sahilde akşamları çıkan tro ları bunlsrın birde pezo ları ikisi gelirler iş yapacak olan iner sahilde beklerbiri gelir alır bunu diğeri takip etmeye başlar uzzaktan takip ederki başına iş gelmesin diye işte bu işler yeni yeni başladığında tigra olurdu bunlarda

nedeni çok seridir spordur full araçtır zamanın iyi arabasıdır

şimdi sahilde bakıyorum genele golf var bunlarda ne yani golf tro arabasımı o zaman geçsinler bu işleri

dostu tigra harika arabadır karton gibi kağıt gibi filan değildir sunroof a kadar vardır gidişi yol tutuşu yaşındaki araçlardan üstündür

merağın varsa direk al düşünme

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elysion
    Elysion's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Travesti arabası.

++

Özü gülmeyenin yüzü güler mi ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

abi alanada satanada cok buyuk saygisizlik bence bu tro muhabbeti... yok karton filan ne trişka muhabbetler var bu ulkede yahu.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Travesti arabası nedir amk. 10k para verecem aleti alacam muhabbete bak travesti arabası o yeaa :/ harbi bok icinde yuzuyoruz bazen.

Teknik sorunlar, parca sorunu, ne bilim kronik bi sorun olsa anliyacam almamak icin sebeptirde, bu bos muhabbet yuzunden ben bile alacak olsam su saatten sonra almam heralde. 

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

İlkkez bir arabanin bu sekilde adinin ciktigini duydum :) hurda derlerdi saman derlerdi de tro arabasini harbiden ilkkez duydum amk. Cok cahilmisim onu farkettim

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burakayser
    burakayser's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Travesti arabası.

Aynen. 

Toplam Hit: 11515 Toplam Mesaj: 32