folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Opel Vectra 2.0 Cd

Opel Vectra 2.0 Cd

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanchh
    kivanchh's avatar
    Erkek
    Bence sen böyle bisiy yaparak egonu tatmin etmek istiyosun benim kanımca arabalardan hoslandıgını anladık ama sanmıyorum araba aldıgını.

Eger iftira atıyosam özür ama bu benim düsüncem.

(Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    house
    house's avatar
    Erkek
    Extra Bilgi:adımı boşver soyadımı boşver doğum tarihim 1990 ( BANANE SENİN DOĞUM TARİHİNDEN DİYENLER KÖŞEDEKİ""X"" İŞARETİNE ŞİMDİDEN BASABİLİR ) işim gücüm bilgisayar ve arabadır web tasarımından anlarım aslında ders çalışmayı severim ama nedense 30 dakka dersin başında oturunca uykum gelir ama en büyük sorunum 2 dakika ciddi olamamamdır.1,59 rekorundan sonra bu engeli aşacağıma inanıyorum

Ozel mesaj atmak için tıklayın

Dogum tarihi 1990 bende 90lıyım ama bana araba vermiyolar :( İlk önce seni tebrrik ediyorum bunu yakaladığın için benim doğum tarihime 1990 yazmamın amacı şuydu belki ilgş çekerimde bazıları beni msn sine ekler dse konuşuruz diye yani anlıyacağınız asıl kimliğim o değil asıl doğum tarihim 1980 seni kutluyorum.........

Every thing"s place and her time reach
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draeex
    Draeex's avatar
    Erkek
    Tamam anladık arabamı alcan satcanmı iyide yeter be kardeşim her hafta topicte bu müzik seti nasıl bu araba nasıl git bi galericiye veya gir bi oto sitesine bak a.q suruyle site war.Milletinde işi gücü war hajı...Yanlış anlama ama bence atıyosun =)

Tariqat Of Tahribat The Murid Draeex Tariqat Dj"i 2007©
Toplam Hit: 6886 Toplam Mesaj: 34