Opel Vectra 2004

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek

Arkadaşlar yorumlariniz için teşekkür ederim de araç eski vs diyenlere sesleniyorum bütçemiz 40k civarı ne tavsiye edersiniz? Bide araca benzinli değil lpgli bineceğim özellikle kullanan arkadaşların fikirlerini ogrenebilirsem çok sevinirim 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

abi çok komfor aramam sandalye üzerinde yolculuk ederim, yeter ki az yaksın güvenli olsun dersen clio symbol bak.

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    rsnalp bunu yazdı

Arkadaşlar yorumlariniz için teşekkür ederim de araç eski vs diyenlere sesleniyorum bütçemiz 40k civarı ne tavsiye edersiniz? Bide araca benzinli değil lpgli bineceğim özellikle kullanan arkadaşların fikirlerini ogrenebilirsem çok sevinirim 

Hocam bende 1.3 Linea var. Bir seneyi geçti 15.000 Km yaptım memnun sayılırım.

2013 ve üzeri Citroen Elysee / Peugeot 301 'i düşünebilirsin. 1.6 motor baya seri bunlar. 

Bunları değerlendirebilirsin. Motor tabiki önemli ama 14 yıllık araba almak yerine daha genç daha yakışıklı görünen araba almanı tavsiye ederim.

Mercedes'i audi bmw si olan arkadaşlar bu arabalara şimdi gelip laf söyler ama paramız bu elimizdeki bu :) 40 Bine daha iyi tavsiyesi olan varsa bende bekliyorum.

zeybekustasi tarafından 27/Tem/18 09:36 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Lpg taktirmadan binilmez 35 krs seviyelerini o zaman yakalarsin hangi arac 6.30 ken benzin fiyati 35 krs yakabilirki

1 ay önce bmw x1 kiraladım. Tam 750 km yol yaptım. Aracı teslim etmeden önce depoyu 250 TL ile fulledim. Km ye 0,33 kuruş yaktım. Şehiriçi ve uzun yol karışık. Uzun yoldada 110-150 aralığında gittim.

Titanyumun gücü adına!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

1.6 Lpg li 2007-2009 Renault Megane 2 SEDAN - Paket olarak Privilege

Ben 2.5 yıl kullandım memnun kaldım. O süre zarfında periyodik bakım haricinde dişe dokunur sıkıntısı olmadı bana.

Kronik olarak direksiyon döner kontaktör diye bir sorun var bunlarda sadece. Direksiyon içindeki sargı çıkıyor yerinden.

Yaklaşık 1 sene önce 32,5k ya sattım ben. Araba 180k daydı. Atiker lpg vardı. 50k km ben bindim arabaya. Sattığım aracın yağmur sensörü, far sensörü, hız sabitleyici/sınırlayıcı, arka camlarda perdeler, dijital klima vs vardı.

D segmenti şart değilse düşünülebilir bence. 40k ya da alınır o.

Bir de konfor olarak, bir linea dan, 301 den kat kat iyidir. 

JOE tarafından 27/Tem/18 09:40 tarihinde düzenlenmiştir

Not late for nothing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    rsnalp bunu yazdı

Hocam bende 1.3 Linea var. Bir seneyi geçti 15.000 Km yaptım memnun sayılırım.

2013 ve üzeri Citroen Elysee / Peugeot 301 'i düşünebilirsin. 1.6 motor baya seri bunlar. 

Bunları değerlendirebilirsin. Motor tabiki önemli ama 14 yıllık araba almak yerine daha genç daha yakışıklı görünen araba almanı tavsiye ederim.

Mercedes'i audi bmw si olan arkadaşlar bu arabalara şimdi gelip laf söyler ama paramız bu elimizdeki bu :) 40 Bine daha iyi tavsiyesi olan varsa bende bekliyorum.

Hocam araçlar güzel araçlar tavsiyeniz için teşekkür ederim ama ben biraz konforlu olsun istiyorum ondan sordum da opele de herkes kötü diyor :(

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

abi çok komfor aramam sandalye üzerinde yolculuk ederim, yeter ki az yaksın güvenli olsun dersen clio symbol bak.

Eyvallah kardeşim de birazda konfor olsun :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek
    JOE bunu yazdı

1.6 Lpg li 2007-2009 Renault Megane 2 SEDAN - Paket olarak Privilege

Ben 2.5 yıl kullandım memnun kaldım. O süre zarfında periyodik bakım haricinde dişe dokunur sıkıntısı olmadı bana.

Kronik olarak direksiyon döner kontaktör diye bir sorun var bunlarda sadece. Direksiyon içindeki sargı çıkıyor yerinden.

Yaklaşık 1 sene önce 32,5k ya sattım ben. Araba 180k daydı. Atiker lpg vardı. 50k km ben bindim arabaya. Sattığım aracın yağmur sensörü, far sensörü, hız sabitleyici/sınırlayıcı, arka camlarda perdeler, dijital klima vs vardı.

D segmenti şart değilse düşünülebilir bence. 40k ya da alınır o.

Bir de konfor olarak, bir linea dan, 301 den kat kat iyidir. 

Evet Megane olabilir aslında bakacağım tesekkurler

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

o paraya megane 2 al bitane hem az yakar hem parçası ucuz

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

ortalama 100 kmde 12 litre lpg tüketiyor oda güncel fiyatlar ile 37-38 kuruş a denk geliyor şehir içi sakin kullanım

2004+ model alfa romeo 156 1.5 TS tavsiye ederim anadoluda yaşamıyorsan tabi ustası önemli çünkü 

35-40 bine bu keyfi verebilecek bir araç yok maalesef en donanımlı ve konforlu araç alfa bence 

derlerseki yok çok yakar parçası pahalı sorunu çok inanma =) yıllardır ben kullanıyorum temizini al yıllarca keyfini sür

https://www.youtube.com/watch?v=9oq6XO6XNCU

snnyk tarafından 27/Tem/18 12:42 tarihinde düzenlenmiştir

snnyk.com - code is poetry all that i know...
Toplam Hit: 3195 Toplam Mesaj: 33
opel vectra