folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Operasyon Günah İşleme Özgürlüğüne Müdahaledir

Operasyon Günah İşleme Özgürlüğüne Müdahaledir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://webtv.radikal.com.tr/turkiye/6891/metin-kulunk-operasyon-gunah-isleme-ozgurlugune-mudahaledir.aspx

Ak Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, 3 Mart’ta Habertürk’te katıldığı Söz Sende programında ‘Operasyon günah işleme özgürlüğüne müdahaledir’ dedi.

Yorumum;

Aman yarabbi nasıl bir noktaya geldik.Bir Ak parti milletvekili çıkıp 17 aralık operasyonu günah işleme özgürlüğüne müdahaledir diyor.Sunucuda hayretle dinliyor.Bu nasıl bir mantıktır arkadaş.Nereye gidiyoruz la biz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

bunların dini ne bilen var mı beyler

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

zaytung haberi hic degistirmeden vermis. inceye gel :)

http://zaytung.com/halkinsesi.asp?vcid=196

All I need is a possibility.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buzukatak
    buzukatak's avatar
    Erkek

Günah işleme hakkı mı, ahahaha. Allah'ı nasıl katarız diye iyice şaşırdılar.

Dilli şeytan bunlar. Yok değildir, çarpıtmadır falan dedim ama günah işleme hakkı dedi ciddi ciddi :|

O "operasyonu" yapanlar şimdi kesin günah işliyorlardır bunun gözünde, ne de olsa ulvi adamlara kötülük ediyorlar. E onların da günah işleme hakkı olmaz mı? Onlar kul değil patates mi.

Nasıl paradoks, nasıl bir sıvama yahu bu.

Ben iyice kani oldum ki düsturları tam olarak şu : http://www.youtube.com/watch?v=tqyHBY-28Jg

anlıyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ne yazik ki zeytung haberi değil.Ciddi ciddi günah işleme özgürlüğümüze müdahale ettiler dedi.Bu adamı takibe aldım.Bir daha milletvekili olursa bu ülke hakikaten seçim yapacak kapasiteye sahip değil diyecem.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

adam öldürebilirsiniz kimse size öldürmek yasak demez:) ama öldürürsen cezası 10 yıldan başlar gibi bir yaptırım var. veyahut hırsızlık yapmak

yasaktır demez. yaparsan cezası şu bu der. kısacası müdahale yok istersen yap sonuçlarına katlan der. üstelik günah kıstası alınmadan

söylüyorum tamamen kanun kıstası alınmış. inanç kıstası alınırsa oda zaten tam olarak bulunulan yerin kültürel ve geleneklerine yasakları önceden

belirler. mesela dedikodu yapmak yasak, kul hakkı yemek yasak, zina yapmak yasak, hırsızlık yapmak yasak, alkol kullanmak yasak, kadınların

araba kullanması yasak, vs. ama bu vekil birey bokunu çıkarmış. hırsızlığı daha bitirmeden daha tam soyamadan , kaçamadan bizi tul ettiler bu adil

değil demekle eş değer:)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

kafa kırıyor la cidden kafa kırıyor :D gerçek olamayacak kadar ütopik bu :D

:|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

:|

Yolsuzluğa karşı olunca Allah'ın hududuna müdahale ediyormuşuz. Adamın Allahtan kastı Tayyip olabilir, yoksa bir mantık çerçevesine oturmuyor yada adam ruh hastası veya dindar rolünde bir kafir ki Allah adını kullanarak manipülasyon yapıyor. Her halükarda vaziyet içler acısı.

http://www.youtube.com/watch?v=OMcoJOufVSo 

Bu duaya amin diyoruz, gerisine karışmıyoruz.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Şimdi şu soruyo sormak istiyorum, hükümete yapılan hakaretleri neden mahkemeye taşıdınız,neden gezi parkı olaylarında insanları yargıladınız,bırakın insanlar günah işleme özgürlüklerini kullansınlar....

Neden camide içki içiliyor dediniz,bırakın insanlar günah işleme özgürlüklerini kullansınlar...

Ceza evlerini kaldıralım o zaman,bırakalım diğer tarafta hesap versin herkes...

Nereye gidiyoruz biz arkadaş,biri önümüze bir ışık tutsutda görelim artık önümüzü,ama mümkünse bu tuttuğunuz ampul olmasın,ben mum ışığında da bulurum yönümü...

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

"Başbakanımız'ın günah işlediğini söyleyerek çok büyük günah işliyor bu şahıs. Fakat özgürlüğü var işte, ne diycen..."

(zaytung dan alıntı..)

Dur be kadınnnn....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

izliyemiyenler için

http://www.youtube.com/watch?v=J-Cz01vCzDM

Lekum Dinikum Veliye Din ...
Toplam Hit: 2229 Toplam Mesaj: 26