folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Operatör Sms Kayıtlarını Tutarmı ?

Operatör Sms Kayıtlarını Tutarmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

Ekerci bunu yazdı:
    -----------------------------

hepsi tüm kayıtlar tutuluyor kafanı yorma..konusmalarında tutuluyor...herkesin konusması kayıt altında..devlet kayıt alınmaması için yasa cıkartacaktıda geri vazgeciter..buda duşundurucu..

peki hocam bunca veri nerede tutuluyor ? milyonlarca sms i nerde saklıyorlar ? :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

cok zor degil bu kadar veri tutmak cunku ses kayıtları cok kötü olarak tutuluyor.farklı bi formattaydı..smslerde pek yer tutmaz..bu işlerle takılan bi arkım vardı 4 yıl önce attıgım msjı göstermişti bana :Dne gezior sence :D

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

ingilterede bu kayıtlar tutulmuyor..baska ülkeleri bilmem..orda yasa cıkartmıstı..bi ara bende cok dalmıstım bu işlerede boş yani..sonra bilmem ne aleti kurulması gerekiormus..devlet kuracakmıs cok pahalıymıs bu kayıt yaptırmayan cihazlar fln fln...

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

peki bunu sıradan bir bayii çalışanı öğrenebilirmi ? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

hyr asla ögrenemez.baya sağlam bi adam olması lazım..alt yapıda olması lazım..senin dediğin kişiden anca telefon numarası fln bulursun..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

Ekerci bunu yazdı:

hyr asla ögrenemez.baya sağlam bi adam olması lazım..alt yapıda olması lazım..senin dediğin kişiden anca telefon numarası fln bulursun..

bir arkadaşm sadece operatörn bayiisnden bunu öğrendiğini idda ediyor gözmle gördm fln diyo . 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

onu bilemem belki ana bayidir ama normal bi bayiden görmesi mümkün gözükmüyor..

ana bayiden kesin görünür diye birşey de diyemem..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

eğer çok önemli ise hiç bi resmi kanal a başvurmana gerek bırakmadan ve sıkı bi nakit para ile bende hemen yarın getirebilirim ? 

dont think twice its all right
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aluine
    aluine's avatar
    Erkek

Smslerin içeriği tutulmaz. Sadece hangi tarih saatte kimden kime gittiği log kaydı şeklinde muhafaza edilir. Majkemeler dışında kimseye verilmez, hattın sahibi dahil.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre_gss
    emre_gss's avatar
    Erkek

lalada bunu yazdı:

testislerin kuvvetliyse her türlü öğrenirsin

bu nedir ya gece gece hahaha :))) doğru diyo :)

yorgun senarist .]
Toplam Hit: 6597 Toplam Mesaj: 35