folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Opera"Ya Aşık Oldum :)

Opera"Ya Aşık Oldum :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    welhasıl arkadaşlar bu qadar geyik yeter. opera süper bi şi tavsiye ederim herkese indirin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dipLoit
    dipLoit's avatar
    Erkek
    forumdaki youn tavsiyeler üzerine bende yükledim wallahi övüldügü kadar varmis hız manyak bi kere, 10 tane sayfa açınca task bar dolup pc yi kastırmıyo bu da hoş. daa birsürü de güzel özellik var kurcalamak lazım bende tavsie ediorum maniac bişi..

bir imzam bile yok
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek
    opera nın tercih sebebi olmasının nedenlerinde birisi: mouse a sağ tuş basılı aşağı yap boş sayfa aç.açtığın sayfada iki kere sola tıkla anasayfan gelsin.sağ tuşa basılı, aşağı sağ yap sayfayı kapat.sağ tuşa basılı sola bas geri git.sol tuşa basılı sağa tıkla ileri.ve en güzeli de sayfalar arasında geçiş yaparken istersen 20 sayfa olsun çok hızlı.şöyle ki 38 saat pencerelerden aramadan sağ tuşa basılı tut mouse un scroll tuşuyla aşağı yukarı rahatça bul.mozilla, ie hikaye.opera müthiş. ve mouse la ilgili daha fazla özellik bu linkte.hastasıyım senin opera :)

http://help.opera.com/Windows/8.02/en/mouse.html

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    hımmm bende mi yüklesem acep? acaba benim caaaanııım celeron 1100 mü kasarmı dersiniz?

kendinize ayığ olunuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vutkubay
    vutkubay's avatar
    Erkek
    opera muhtesem ancak 1 ay oncesine kadar tahribatta tam olarak calısmıyordu..Mesela tahribatta opera ile alıntı yap komutu yoktu..Ama opera muhtesem tahribat disinda heryerde calısır..takır takır :D

Gece 12 den sonra, tüm içkiler şaraptır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek
    zamanla bazı yerler de operayı tanıyacak ve onu destekleyecek.sayfalarını ona göre dizayn edecek.gerçekten bu kadar hız şişirme değil yükleyince afallamaştım. ben bu kadar övdüğüm az sayıda program bilirim. bsplayer,alcohol120%,total commander,ve opera...

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    opera birde az sistem kaynağı tükettiği için kullanılıyor.

ftw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    eve gidince yüklicem bakalım :D ağzımı sulandırdınız a.q. :D

kendinize ayığ olunuz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek
    Evet şimdi size bu 40 dolarlık (pardon 39 :)) web browser'ını neden tercih etmeniz gerektiğini anlatıcam. Bende chip'ten okudum. Opera 8'de önemli geliştirmeler ve yenilikler bulunuyor. Bunlardan en önemlisi ses komutları desteği. Web sayfaları arasında dolaşırken, içeriklerini sesli olarak dinleyebilirsiniz. Buna ek olarak, sayfaları yatay olarakda boyutlandırmanız imkan sağlıyor. Ayrıca adres çubuğundaki güvenlik göstergesi, kişisel bilgilerinizi isteyen sayfalarda çok kullanışlı. Diğer özellikler adres, isim gibi sık kullanılan bilgileri ve şifrelerinizi saklayarak otomatik olarak forumlara giren wand. Hatırlanacak olursa, Opera fare hareketlerini ve bileşik pencere özelliğini kullanan ilk tarayıcıydı. Eklenti gerektiren diğer rakiplerinin aksine Opera bu özellikleri çok daha iyi bir şekilde kullanıyor. Ek olarak, tam işlevli e-postai IRC ve RSS haber istemci desteği ile Opera öne çıkıyor. Güçlü rakiplerle karşılaşan ve güvenlik açıkları nedeniyle tepki çeken IE'ye karşı Opera iyi bir alternatif olabilir. Denediğinizde başka bir tarayıcıyı kullanmak istemeyebilirsiniz. [alıntı ama kaynağını tam bilmiyorum :)] bende şimdi sürümü yükselteceğim Opera 8.50 bi bakayım.amma sevmişim ha programı.konu başlığı tam benlik.

(((ReaL_KurD yükle ama alışkanlık yapmış tarayıcılar yüzünden hemen şutlama.alışman çok zaman almaz.istersen bildiğim kadarıyla yardımcı olurum.hani programın sürümünü aramayım dersen the.x.analyzer@gmail.com )))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    hehehe boraks şu sağ tusa basılı tutup scrool oynatarak sayfalar arasında gezmek cok eğlenceli , hastasıyım yafs bu tarayıcının =)
Toplam Hit: 5007 Toplam Mesaj: 32