Oppo Türkiye'de

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Zoom yeteneği olan telefona 8.000 lira çekmişler. Yuh ya. Ellerinde kalır o fiyata. Hep diyorum bir Android telefona 3-3.5 liradan fazlası verilmez.

Hangi model hocam ? 

Edit: Oppo Reno 10x Zoom imiş. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı
    Delegado_Zero bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Zoom yeteneği olan telefona 8.000 lira çekmişler. Yuh ya. Ellerinde kalır o fiyata. Hep diyorum bir Android telefona 3-3.5 liradan fazlası verilmez.

Hangi model hocam ? 

Edit: Oppo Reno 10x Zoom imiş. 

Evet o.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Benim ip 6S batarya konusunda artık miyadını doldurdu bu yüzden telefonu değişmeyi düşünüyorum max 2.5 verebilirim bu ara telefona o yüzden Oppo aklımı çeliyor..

Androide hiç bulaşasım yok ancak iOS alacak paramız yok iOS batarya sıkıntısı olmasa zaten 3 sene daha götürür beni 6S adamlar yapıyor :(

Kendine İyi Bak ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

Benim ip 6S batarya konusunda artık miyadını doldurdu bu yüzden telefonu değişmeyi düşünüyorum max 2.5 verebilirim bu ara telefona o yüzden Oppo aklımı çeliyor..

Androide hiç bulaşasım yok ancak iOS alacak paramız yok iOS batarya sıkıntısı olmasa zaten 3 sene daha götürür beni 6S adamlar yapıyor :(

Oppo marka telefonlar güzel ama fiyatları aşırı yüksek. O bütçeye Samsung Galaxy A50 öneriririm.

Ayrıca sadece bataryası öldüyse değiştirip devam etsene hocam? Batarya öldü diye telefon değiştirmek müsriflik. Ek olarak İstanbul'daysan Beşiktaş Kvk 189 liraya değişiyor. 

mkyb tarafından 09/Tem/19 01:08 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

Oppo marka telefonlar güzel ama fiyatları aşırı yüksek. O bütçeye Samsung Galaxy A50 öneriririm.

Ayrıca sadece bataryası öldüyse değiştirip devam etsene hocam? Batarya öldü diye telefon değiştirmek müsriflik. Ek olarak İstanbul'daysan Beşiktaş Kvk 189 liraya değişiyor. 

6s den a50 ye mi geçilir amk kafayımı yedin cevabı daha uygun gibi. 

6s satıp 7 7 plus alabilirsin taş gibi idare eder. Bugun arkadaş 7 sini 2k ya sattı 

Birde batarya değişimi iphone da en basit şey 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

6s den a50 ye mi geçilir amk kafayımı yedin cevabı daha uygun gibi. 

6s satıp 7 7 plus alabilirsin taş gibi idare eder. Bugun arkadaş 7 sini 2k ya sattı 

Birde batarya değişimi iphone da en basit şey 

Geçilir hatta 8'den bile geçilir. Çerçevesiz cihazların zamanında kütük gibi çerçeveye sahip iPhone modelleri alınmaz artık. iPhone alınacaksa X'den aşağısı alınmaz şuan.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek

Cezayirdeyim  ben buranın %90ından fazlası oppo kullanıyor. sıf bu adamlar kullanıyor diye sevmiyorum lan :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Bu cihazı  öven çok ama her zamanki gibi kamerası çekimi bombok... 

vatan bilgisayardaki adam kardeşime rx17 neo tavsiye etti . bak süper çekiyor bende kullanıyorum diyip cebinden çıkardı. selfie falan çekti, bak süper çekiyor diyor. neye göre süper çekiyor dedim cevap yok.

eve gidip araştırdım kamerası çöp çıktı.

huawei aldık oh mis

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Bu cihazı  öven çok ama her zamanki gibi kamerası çekimi bombok... 

vatan bilgisayardaki adam kardeşime rx17 neo tavsiye etti . bak süper çekiyor bende kullanıyorum diyip cebinden çıkardı. selfie falan çekti, bak süper çekiyor diyor. neye göre süper çekiyor dedim cevap yok.

eve gidip araştırdım kamerası çöp çıktı.

huawei aldık oh mis

Oppo satılan cihaz başı sağlam komisyon veriyor ondan övüyorlar.

Toplam Hit: 8583 Toplam Mesaj: 59
oppo gangnam style