folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Öpüşen Balıklar

Öpüşen Balıklar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

HaLFDeviL

Bendeki balıkların bu cinsten oldugunu sanmıyorum.Benziyorlar ama bunlardan değil.Yarın daha güzel bir resmini çeker burda paylaşırım.Hem bendeki akvaryum 80-90 Litre filan.Bunların yaşaması için en az 200 Lt gerekiyormuş ve 25 cm e kadar ulaşıyorlarmış....Bendekilerin o kadar büyüyeceklerini sanmıyorum :)

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:
    -----------------------------

HaLFDeviL

Bendeki balıkların bu cinsten oldugunu sanmıyorum.Benziyorlar ama bunlardan değil.Yarın daha güzel bir resmini çeker burda paylaşırım.Hem bendeki akvaryum 80-90 Litre filan.Bunların yaşaması için en az 200 Lt gerekiyormuş ve 25 cm e kadar ulaşıyorlarmış....Bendekilerin o kadar büyüyeceklerini sanmıyorum :)

zaten fotograftakine benzemeyebilirler , ama belirgin benzer yanları oldugu için tahmin yürüttüm . o büyüme oranı yeterli hacimi sağlarsan balıklar anca ulaşabilirler zaten . ama küçük akvaryumda tavsiye edilmez genelde balıklara . birde balıklar su şartları iyi , temiz ve gerçek ortamlarına uygun akvaryumlarda kendi renk ve güzelliklerine bürünebilirler , belki bundan benzetememiş olabilirsin.

"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

HaLFDeviL bunu yazdı:

swordfish bunu yazdı:

HaLFDeviL

zaten fotograftakine benzemeyebilirler , ama belirgin benzer yanları oldugu için tahmin yürüttüm . o büyüme oranı yeterli hacimi sağlarsan balıklar anca ulaşabilirler zaten . ama küçük akvaryumda tavsiye edilmez genelde balıklara . birde balıklar su şartları iyi , temiz ve gerçek ortamlarına uygun akvaryumlarda kendi renk ve güzelliklerine bürünebilirler , belki bundan benzetememiş olabilirsin.

Bana bunları satan kişi zebra çiklet diye vermişti sanki.

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

HaLFDeviL bunu yazdı:

swordfish bunu yazdı:

HaLFDeviL

Bana bunları satan kişi zebra çiklet diye vermişti sanki.

hocam adam direk yalan sölemişte

http://site.mynet.com/oguz96357/mynet_resimlerim/332.jpg

zebra budur . üsteki erkektir , alttaki dişi .
    ama ben buldum senin balık galiba Green Terror birazdan bilgilerini atarım sana.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

mısırını al uzan izle

Beleş wireless kahramanı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

http://www.fiskbasen.se/images/aequidens_rivulatus.jpg

Latince Adı: Aequidens rivulatus

Habitatı ve Anavatanı: Güney Amerika'nın yerel nehirleri.

Beslenme Biçimi: Hem etçil, hem otçul

Davranış Biçimi: Orta derecede agresif

Kendi Türlerine Davranışı: Agresif

Yüzme Seviyesi: Orta

Cinsiyet Ayrımı: Erkekler nisbeten daha büyük boydadır ve renkleri daha parlaktır. Erişkin boya geldiklerinde kafa yaparlar. Dişilere oranla daha ihtişamlı üst ve alt yüzgeçleri vardır. Bu ayrımları yavru balıklarda yapmak çok zordur.

Üreme: Düz bir kayanın üzerine 400'e kadar yumurta bırakırlar. Yavrularını korurlar.

Sıcaklık: 20-24°C

En Fazla Büyüdüğü Boy: 20 cm

En Az Akvaryum Hacmi: 250lt

Su Sertliği: Orta

pH: 6.5 - 7.5

Zorluk Seviyesi: 1

Genel Yorum: Büyük akvaryumlarda bakıldığı taktirde rahat beslenebilecek sorunsuz bir balıktır. Küçük akvaryumlarda dar bölgede agresfilikleri artacaktır. Bazı yerlerde Blue Akara olarak pazarlanmaktadırlar, ancak Blue Akara daha farklı bir türdür. Yutabileceği boydaki balıklar için tehlikelidir,. Karma akvaryumlarda tek olarak bakılabilir; fakat burada dikkat edilmesi gereken yanındaki diğer türlerin boyutları ve akvaryum hacmidir. Bu balık hakkındaki şikayetler akvaryum hacmi genişletildiği zaman genelde sonlanır. Kendi türlerine karşı oldukça agresifdir. Diğer türlerle karşı, yem yeme zamanı dışında pek saldırganlık göstermez. Yem yerken isminin hakkını verir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Bu sefer tutturdun adamım :) Ta kendisi işte bunlar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trzes
    Trzes's avatar
    Erkek

ne ara öğrenmiş o öpüşmeyi amk

www.Kizderbent.org www.Paylasdir.com www.Csoynat.com www.Gurk4n.tr.gg www.Csoynat.net www.GurkanAltbas.com www.Oguntavukculuk.com www.Kizderbent.com www.fatmagulunsucune-izleyin.com www.diziseyretin.com ------------------- Counter Strike 1.5 Serverler. Cs1.csoynat.com Cs2.csoynat.com Cs3.csoynat.com Cs4.csoynat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

Bu sefer tutturdun adamım :) Ta kendisi işte bunlar

hocam dikkat et derim ben sana green terror akvaryumda terör estirir , yanında farklı balıklar varsa , sağ solu belli olmaz yani . Hele ağzından geçebilicek boyuttaki balıkları affetmez =)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

Başımıza taş yağacak balıklar bilen yoldan çıktı :)))

Toplam Hit: 11775 Toplam Mesaj: 60