Oracle 10G

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Arkadaşlar bildiğiniz üzere Oracle dünyadaki en dashaqlı veritabanı.Turkcell falan bütün büyük şirketler bunu kullanıyor.Bende ulan bende bir indirip bakayım şu oracle'a dedim.Fakat yok hiçbir yerde bulamadım :)) Aranızda Oracle 10g yada daha yakın bir sürümünün download adresini bilen yada bulan varsa yazarsa memnun olurum :) Saygılarımla..

λ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    korsancılarda bulabilirsin ama oracla bakmak yetmez adamlar eni konu dil geliştirmişler:) ben şöyle bir inceledimde cidden saglam sistem

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Aklıma yatarsa kitabınıda alırım hoca bir bulabilsem :))

λ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    oracle sağlam bir dildir dediğiniz gibi, onu öğrenmeniz işe girmenize yeter bile, bence gir öğren bu işi, e kitaplarla falan uğraşma,bir kitap al, cd sini de 5 ytl ye falan alırsın

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BlackDream
    BlackDream's avatar
    Erkek

Merhaba;

Oracle öğrenmek istiyorsan. gerçekten bayağ bir zaman arcaman gerkiyor benim az çok bilgim var yabancı kitaplar'dan ama bunlar normal'de satılmıyan kitaplar.

büyük şirketlere özel ve professionel'ce hazırlanan kitaplar.

ingilice bilgin varsa yakın zaman içerisinden oracle ile ilgili yazılar yazıcam.

ama gerçenten iyi bildinmi ve 4 senelik üni okudunmu turkcell 'e
    girdinmi orada sadece yazılım bölümünde aylık 15 milyar alan kişiler var ama 4 senelik okuyan 2 senelikler 4-5 mil kadar alıyor.

ama turkcell ile anlaşmaları şirketler deki elemanlar

siteyi açınca ben sana haber veririm sen mail adresini bırakman kafii.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BlackDream
    BlackDream's avatar
    Erkek

Eğer kurs felan düşünürsen

http://www.bilginc.com/oracle.asp

burada güzel eğitim veriyorlar ama fiat olarak bilmiyorum eski fiatlar ile aynımı gerekli bilgiyi telefon'dan ala bilirsin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crematory
    crematory's avatar
    Erkek
    http://rapidshare.de/files/9232369/oracle_kurulumu.rar.html

alıntıdır.

ama adamlar bi sirketle anlasinca paranin aq. helal valla

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BlackDream
    BlackDream's avatar
    Erkek

evet ama onlar'daki sitresi tahmin bile edemez çoğu kişi

iyi firmalar ile anlaşan kişileri tabi bir kaç tane var tanıdık ki,

adamlar tatil bile yapamıyorlar yapmaya kalkınca direk gider gitmez dönme durumu oluyor.

ger sorun var sorun ile karşılaştık gibisinden hatta cep telefonunu kapatan tanıdık bile var bunalmış artık

ki, bunları normal böyle board yada platform lar'da göremezsiniz
    kolay kolay

çünkü paso kendilerini güncel tutmak zorundalar dakika başı yenilikler çıkıyor

anca büyük yazılım sitelerinde görürseniz görürsünüz :)

onun dışın'da msn ye bile 10-15 dakika girebiliyor sa gireyor oda ayda mı yılda mı belli olmuyor :)

bunları sana sitres yapmak için değil iyi bir yere geldinmi buna göre davran diye anlatıyorum.

ki, işini severek yaptıktan sonra istersen hiç sosyel hayatın olmasın
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Beyler ben birşey daha sorayım sizlere şimdi ben teknik lise pc/yazılım bölümünden bu sene mezun oldum fakat şerefsizler sadece öğretmenliği açmışlar.Bende yurtdışından pc müh. gitmeyi düşünüyorum.Ben şimdi pc öğretmenliğine gitsem o da 4 yıl.Fazla birşey farkedermi şirketlerin bakışı açısından

λ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BlackDream
    BlackDream's avatar
    Erkek
    bak

yazılım alamin'de fark eder nekadar bilirsen nekadar tecrübe sahibi olursan okadar iyi onlar için

2 sene 'de öğrendiklerin ile 4 senede öğrendiklerin arasında dağ gibi fark var ki, işin gurusun'dan öğreniyorsun cv 'de nekadar tecrübe eklersen okadar iyi yere gelme şansın var.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    ben de teknik lise endüstriyel elektronik bölümü mezunuyum, maalesef seçilebilecek pek bölümünüz yok, yurt dışı diyorsun da, özel sektör etiket arar,sen gider azerbaycan dan bir üniv bitirirsen pek iyi bir yere gidemezsin. Haa paran çoksa git abd de oku a.q. orda da çalış. Yoksa o kadar tr de kal öğretmenlik oku, zaten atama falan da pek yok, kendini iyice geliştirirsin, microsoft,oracle, cisco sertifikalarından bir kaç tane alırsın sonra bak bakalım nasıl giriyorsun.Hatta geçiş yapma şansında var, sanırım 2. veya 3. yılında mühendisliğe geçebilirsin,tabii sınavı vermek kaydıyla

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
Toplam Hit: 1742 Toplam Mesaj: 15