folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Org.. Başbuğ Bakanları Şoke Etti! :)

Org.. Başbuğ Bakanları Şoke Etti! :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek

Akşam Gazetesi'nde Barkın Şık imzası ile yeralan habere göre. Eğirdir’deki Komando Okulu sunumunda yerdeki boş G3 kovanlarından toplayan Bakan Çiçek’e İlker Başbuğ espriyi patlattı: Aman iyi sakla, Ergenekon’dan içeri girersin!

Başbakan Erdoğan ve beraberindeki bakanların Eğirdir Dağ Komando Okul ve Eğitim Merkez Komutanlığı’na yaptığı ziyarete Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ’un yaptığı “Ergenekon esprisi” damgasını vurdu. Başbuğ, G 3 piyade tüfeği ile yapılan atışlardan geriye kalan iki boş kovanı hatıra olarak alan Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek’e, “Aman dikkat et. İyi sakla. Ergenekon’dan içeri girersin” diyerek espri yaptı.

Erdoğan’ın 6 saatlik Eğirdir ziyaretinde Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, İçişleri Bakanı Beşir Atalay ve Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin de hazır bulundu. Erdoğan ve bakanlara, eğitim merkezindeki faaliyet süresince Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Işık Koşaner ve EDOK Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu ile üst düzey komutanlar da eşlik etti.

Ne manada demiş bilmiyorum ama dönemin temasına uygun bi laf olmuş tebrik ettim .

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ben bu komutanı daha çok seviyorum.GÖrdüğüm kadarıyla...

Başbakanla falan yakın ilişkiler kuruyor.ASker dediğin böyle olcak güçlü bir Türkiye imajı için.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    bencede hoş bir cevap olmuş :D

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    Güzel...:)

Konumu silenlere inat kürdüm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Helal olsun iyi laf komuş. Başbuğ dan deniz feneri ile ilgilide laflar bekliyoruz ;)

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

muhahhaa :D

lafı cuk diye oturtmuş bence :D

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    başbuğ un yarası var galiba nede olsa o alınan genareller yakın arkadaşıydı. ayrıca ihmal etmedi tabi ziyaret etmeyi burdan selamlıyoz kendisini.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThEDARq
    ThEDARq's avatar
    Erkek

POLECAT bunu yazdı:
    -----------------------------
    başbuğ un yarası var galiba nede olsa o alınan genareller yakın arkadaşıydı. ayrıca ihmal etmedi tabi ziyaret etmeyi burdan selamlıyoz kendisini.

Kimin Yarası Olduğunu Herkes Biliyor ;) Kendin Diyorsun Generalleri Askerleri Tutuklatıyor Anti-Lailkte Kendisi :) 

|| Beyaz Atlı Prensini Bekleme,Seyize Razı Ol,Yoksa Beygire Kalırsın..||
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AciyaGulmek
    AciyaGulmek's avatar
    Erkek
    POLECAT bunu yazdı:
    Edit Boşuna Kendimi Yormuyayım

De Get Yalan Dünya...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek

AciyaGulmek bunu yazdı:
    POLECAT bunu yazdı:
    Edit Boşuna Kendimi Yormuyayım

:)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek

FinGoLFiN bunu yazdı:
     Biz kimin ne oldugnu iyi biliyoruz bu ülke ne amiralleri gordu gecirdi ayrıca laf koyma da değil. Ben yolda yururken yerdeki kagıdı alıyorum ve arkamdaki adam aman iyi sakla go.unu silersin yane bu laf mı

bir yerler bok kokuyorsa çok ta güzel bir laf    ama anlayabilene tabi   :|    

anlamak için ipucu: düşünmeyi deneyin

Toplam Hit: 2712 Toplam Mesaj: 17