Organik Kimya?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Hocalar ygs kimya ile bu haftadan sonra işim kalmayacak LYS ye oturcam artık. Ama aynı zamanda ayriyetten Organik Kimya çalışıcam.

Bana hazırlananlar yada bu yoldan geçenler tavsiyede bulunabilir mi?

"bea"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Gunde sadece yarım saat organık dersını ısledkten sonra yarım saatte organık dersıne gırmeden once  bı tekrar etsen formullerı ezberlesen organıkten full cekersın o kadar kolay ben oyle yaptım 27 ye 1 geldı lys kımya :P

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

sana tavsiyem organik kimyayı sev.

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

sana tavsiyem sınavdan bir gün önce organik çalış. çok fazla dalma pek zor soru gelmiyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Eyv hocalar. Zambak 12. sınıf kimya kitabım var sadece organik kimya içeriyor. Birde güvender organik kimya kitabı var. Bu 2 si yeter heralde. Konu için.

"bea"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

sınavdan bir gün önce çalışmıştım sadece hidrokarbonlar vardı birde alkol 90 almıştım :D esenin bi organik kimya kitabı var onu satıyolardı 5 liraya

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayForFree
    PlayForFree's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:
    -----------------------------

Eyv hocalar. Zambak 12. sınıf kimya kitabım var sadece organik kimya içeriyor. Birde güvender organik kimya kitabı var. Bu 2 si yeter heralde. Konu için.

-----------------------------
    yeterli hocam organik çok zor bi konu değil zaten.Kimya özürlü ben bile birşeyler anladıysam...

profesyonel kahveci?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Evy sağolasın hocam :D

"bea"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Vay anasını bu konuyu kaç ay önce açmışım bu konuyu açtığım günü hatırlıyorum ygs yi bitiremiycem diye telaş ediyordum sonra alnımım akıyla çıktım işin içinden şifresiz hilesiz :D İlk 100 bursunu 100 farkla kaçırdım ama yinede istediğim sonucu elde ettim.

Şuan tırstığım şey ne? Ne dikime uğladın konuyu derseniz. Ben halen organik kimyayı bitirmedim LYS kimya da bir tek organik kimya kaldı.

Yardım hocalar tutuştum. Organik kimya 20 günde günde 2 3 saat ile nasıl bitirilir.

"bea"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

organik kimya kolaydır aslında bende son 1 ay bakmıştım sanırım onun da toplasan 1 haftasıdır beki çok fazla şey olduğu için kafa karıştırır ama bi yayın vardı şimdi hatırlayamadım onun sadece organik kimya kitabı vardı onu al mesela çok iyi olur (güvender olabilir) ve üstte arkadaşın dediği gibi sevmeye çalış nankör bir konu değildir çünkü çalıştıkça yapabiliyorsun bazı dersler vardır ne kadar çalışırsan çalış yine yapamazsın ama organik kimya öyle değildir çalıştıkça gayet rahat yaparsın zaten ayrıca öss de kolay soruyorlar onun için kafan rahat olsun geçmiş senelerin sorularını çöz.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

organik kimya kadar basit bir kim konusu yok kesinlikle yok. sadece temel konu bilgisiyle soruların %80'i yapılır. ben össde hepsini yapmıştım. esen yayınlarının organk kitabı bayağı sağlam ve zor.

Toplam Hit: 1868 Toplam Mesaj: 13