Orijinal Apple Lightning Kablo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Carplay için kullanmam gerek. Uzunluk çok önemli değil. 

Apple Store çok hayvani fiyat çıkarıyor. 

Bunun dışında nereden alınırsa alınsın orijinallik şüpheli olur mu?

‎‎‎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

lisanslı ttec alumi cable kullan hem daha sağlam hem rengi daha güzel hemde 120 cm oldugu için daha uzun hemde lisanslı oldugu için sıkıntı cıkartmıor

https://www.ttec.com.tr/urun/alumicable-lightning-sarj-data-senkronizasyon-kablosu

biz orjinalden fazla bunu satıyoruz applecarpay ile denedim müşterinin arteon arabasında sorunsuz.

( MFI demek orjinal uç demek zaten ) 

bu arada araç nedir

PanxeR tarafından 24/Ağu/19 17:51 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

lisanslı ttec alumi cable kullan hem daha sağlam hem rengi daha güzel hemde 120 cm oldugu için daha uzun hemde lisanslı oldugu için sıkıntı cıkartmıor

https://www.ttec.com.tr/urun/alumicable-lightning-sarj-data-senkronizasyon-kablosu

biz orjinalden fazla bunu satıyoruz applecarpay ile denedim müşterinin arteon arabasında sorunsuz.

bu arada araç nedir

Bu da çok ucuz değilmiş. Aslında sağlamlık-uzunluk ile pek alakam yok. Sadece telefonun görüntüsünü yansıtacağı için düz ve orijinal bir kablo olması yeterli. Kısa olması benim için daha az kirlilik demek. 

Araç Peugeot GT-Line 2008 (v2019). 

Yeni aldım. 

‎‎‎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    TiThousand bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

bu arada araç nedir

Bu da çok ucuz değilmiş. Aslında sağlamlık-uzunluk ile pek alakam yok. Sadece telefonun görüntüsünü yansıtacağı için düz ve orijinal bir kablo olması yeterli. Kısa olması benim için daha az kirlilik demek. 

Yeni aldım. 

https://www.ttec.com.tr/urun/lightning-usb-sarj-data-senkronizasyon-kablosu

bu ucuz olanı kullanıyorum pc de carplay de hepsinde çalışıyor sorunsuz.

imza.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Apple'ın zaten orjinal aksesuarları 5 para etmez.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı
    TiThousand bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

bu arada araç nedir

Yeni aldım. 

https://www.ttec.com.tr/urun/lightning-usb-sarj-data-senkronizasyon-kablosu

bu ucuz olanı kullanıyorum pc de carplay de hepsinde çalışıyor sorunsuz.

Tamam, zaten çalışacak ama orijinal olsa daha iyi olur. 

‎‎‎
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Apple'ın zaten orjinal aksesuarları 5 para etmez.

Senin yorumun da önemli Mustafa. 

Ne tavsiye edersin?

‎‎‎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ben hep Baseus öneriyorum ama daha önce alan müridler olmuş N11'den çakmasını yollamışlar herhalde cihazda ısınma yapıyor diyorlardı. Bandrollüsünü bulmak gerek. Baseus'un kumaş kablosuyla araba bağlayıp çekersin o derece sağlamdır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ben hep Baseus öneriyorum ama daha önce alan müridler olmuş N11'den çakmasını yollamışlar herhalde cihazda ısınma yapıyor diyorlardı. Bandrollüsünü bulmak gerek. Baseus'un kumaş kablosuyla araba bağlayıp çekersin o derece sağlamdır.

aynen baseus unkiler de sağlam ama baseus da sıkıntı cıkarsa değişim vs zor.

ttec ne olursa olsun iade edince yenisini yolluyor

30cm tteclerde var 30tl felan

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Peki nereden, hangi satıcıdan alınabilir sağlam ve güvenilir?

‎‎‎
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

ışık mı veriyor bu kablo neden adı lightning?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
Toplam Hit: 1606 Toplam Mesaj: 13
apple usb apple lightning cable