folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Orjinal Lumia 520 Yi Replika Telefon İle Takas Etmek İstiyorum

Orjinal Lumia 520 Yi Replika Telefon İle Takas Etmek İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

merhaba tahribatın nur saçan insanları.

lumia 520 cihazımı hızlı bir replika telefonla takas etmek istiyorum.

neden ? > cihazım aslında hızlı güzel bütün işlerimi hal ediyor ama ben eskisi gibi rom yükleyip farklı amaçlarda kullanacağım.

takas etmemdeki tek amaç budur. ek olarak wp ye alışamadım ve gmd cihazımı sattıktan sonra tekrar andoide dönmek istiyorum.

lumia telefonum sağlamdır bozuğu çıkığı kırığı yamuğu yoktur.isteyen olursa foto eklerim. şu an foto çekecek adam gibi cihaz yok.

sadece abim yere düşürdü diye ekran taktırdım. 

hızlı işimi görecek sorunsuz sıfır yada ikinci el replika ile takas etmeyi düşünen varsa profilden beni arasın yada pm atsın sevinirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

Ek bilgi vereyim : Lumia 520 windowsphone'lar içinde şarjı en çok giden cihazdır. 1.5 günü çok rahat devirir.

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Replika telefon kullanma kalkmaz hocam.  :) 

Replikadan bir cacık olmaz aldığın yerde çalışır eve gelince bozulur.  Eğer paran varsa Donanım haber'de birisi sıfırlanmış Galaxy S2'yi 430 liraya satıyordu. Peynir ekmek gibide gidiyordu yani. 

Diğer arkadaş ise şarj uzun gidiyor demiş. Kullanmasam bilmiyecegim şarjı çok boktan. Ek olarak Windows 8.1 ile iyice azaldı şarj. Lumia ailesinde en kuvvetli batarya Lumia 720'de.

mkyb tarafından 16/Eki/14 09:34 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Replikadan bir cacık olmaz aldığın yerde çalışır eve gelince bozulur.  Eğer paran varsa Donanım haber'de birisi sıfırlanmış Galaxy S2'yi 430 liraya satıyordu. Peynir ekmek gibide gidiyordu yani. 

Diğer arkadaş ise şarj uzun gidiyor demiş. Kullanmasam bilmiyecegim şarjı çok boktan. Ek olarak Windows 8.1 ile iyice azaldı şarj. Lumia ailesinde en kuvvetli batarya Lumia 720'de.

Mustafa Konu dışı birşey sormak istiyorum.

One plus One 64 GB telefon nasıl güzelmidir?

1250 TL satan var almayı düşünüyorum...

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax66
    catlax66's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

Arkadaşım replika telefonda haklı rom bulman sıkıntı olur. recovery i bile silebilirsin sonra al başına belayı. s2 candır bi yerde rom çeşitliliğide bulabilirsin.

Vasıflı Çömez!..... Artık Amatör:).. Nihayet normal...:D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PussyMonster
    PussyMonster's avatar
    Erkek

en güzeli tuşlu telefon

Mı olanın imanı olmaz :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

hocam note 3 repkika war düşüyosan pm le görüşelim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

Telefon güzelde fiyat pahalı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

mustafa replika konusunda haklısın da. 5c modelleri kolay kolay arıza yapmıyor. hem ne olursa olsun android olsun mk. sıkıldım bundan fantazilere açık bir insanım biliyorsun.

bataryası az gidiyor diye zikinden sallama :D ben sürekli kullanıyorum 1.5 gün rahat gidiyor.

vextra murid pm atıldı. 

edit: mtk 6577 iphone 5c ile takas edesim vardı hoşuma gitti hızı iyiydi. adam mamnunum dedi takas etmedi.

bu replikalar sıkıntılı cihazlar ama bazı modellerde xperia z2 den daha fazla zevk veriyor yemin ederim .

orjinal cihazla kafa kafaya takas kimse etmeyeceğine göre bende replika ile takas edeyim farklılık olsun dedim.

zalimadam tarafından 16/Eki/14 14:52 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek

eşimin telefonuda 520 :) cihaz gerçekten güzel 

En kötü eksiği :) flash ı yok (kamera normal bir kamera kötü değil)

sistemi hızlı bende xperia play var bende onu geniş ekranlı bir telefonla takas etme peşindeyim :) olan varsa beklerim.

DuPi tarafından 16/Eki/14 18:26 tarihinde düzenlenmiştir

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

Gecenlerde a101 de fly marka telefon vardi.  370 tl ye satiliyordu.  Almak istersen bi arastir.  Vardir hala. 

.
Toplam Hit: 2217 Toplam Mesaj: 12