Orjinal Parfüm Önerisi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_kiyatrist
    pc_kiyatrist's avatar
    Erkek

Chanel de Blue kullanıyorum yıllardır ve koku kalıcılığı çok yüksek diyebilirim. Tabi bu baharatlı bir koku. Ama önerilerim var. Bvlgari Aqua ve Amara yeni tercihlerim arasında. Emitasyon ve koku kalıcılığı iyi olsun diyenler özelden mesajlarsa bir öneride bulunabilirim.

- anlat + "malı Arap Faik'ten alıyorduk, Karabük'te ikinci yükleme yapılıyordu. Adana'ya kadar da ben kullanıyordum kamyonu" -ne diyorsun? + ne diyeceğim, siz kaçırdınız, siz anlatın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_mali
    asi_mali's avatar
    Erkek
    antivirus bunu yazdı

merhaba arkadaslar orjinal parfüm arayışı içindeyim.

uzun süredir deodorant kullanırım fakat kendime yeni bi parfüm şahsıma ait  imza parfüm gibi bir düşüncem var.

buna istinaden beklentim öncelikle orjinal olması ikincisi tabi ki kalıcılık 4-5 gün demiyorum ama 1 en fazla 2 günü görsün 

çok terleyen veyahut bunu bastırmak için kullanacağım değil işe giderken özel yerlere giderken kullanabileceğim bir parfüm 

türü arıyorum.

genel hatlarıyla şekerli kokuları severim baharatlı olanlar pek sarmıyor bana tenimde parfüm kalır öyle bi değişik şeylerim yok .

tabi kadınlara çekici gelmesi de ayrıca güzel olur.

bu tarz önerebileceğiniz belki klasik belki yeni çıkmış orj. parfüm önerilerinze açığım .

önerilere göre bizzat gidip bi araştırma yapacağım.

bütçe 300-500 tl arası tabi beğenirsem cl e göre fiyatını arttırabilirm .

şimdiden teşekkürler.

azzaro solarissimo levanzo ya da azarro wanted.Bu ikisinden şekerlisini bulamazsın.tam ŞEKERİN içine düşmüşler.

http://www.tahribat.com/forum/2017-mart-turkiye-ekonomik-krizi-223734/13 http://www.tahribat.com/forum/ulke-ekonomisi-doviz-ve-zamlar-genel-konu-224852/9 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-6-256260/79 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-7-256352/65#msg3357950
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

bu illete bulaşmayın gidin kumar oynayın meyhanelerde harcayın paranızı. Şerefsizi bir kez aldım 125ml olandan o zaman 400 lira vermiştim sanırım sonrasında 75liklerden deva mediyorum. Bağımlı yapıyor şerefsiz.

Bunun orjinalini nasıl alırız hocam. 

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    _karantina_ bunu yazdı

Dior sauvage öneririm fresh kokudur,kalıcılığı çok fazla,her duruma uyar.ama daha genç ve tatlı partili bir şey arıyorsan jean paul gaultier ultra male veya paco rabanne invictus öneririm.internetten alma riskine girme bence

Lanet olsun ki bunu da kullanıyorum :D Çok fazla kalıcılığı yok gibi geliyor bana. Kazağa sıkıyorum sabah evden çıkarken. Akşam girdiğimde neredeyse yok denecek kadar az var.

byugr bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

bu illete bulaşmayın gidin kumar oynayın meyhanelerde harcayın paranızı. Şerefsizi bir kez aldım 125ml olandan o zaman 400 lira vermiştim sanırım sonrasında 75liklerden deva mediyorum. Bağımlı yapıyor şerefsiz.

Hepsiburada.cokm'da var. Mağazaları dolaşabilirsin ayrıca. Birçok yerde var yani.

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    _karantina_ bunu yazdı

Dior sauvage öneririm fresh kokudur,kalıcılığı çok fazla,her duruma uyar.ama daha genç ve tatlı partili bir şey arıyorsan jean paul gaultier ultra male veya paco rabanne invictus öneririm.internetten alma riskine girme bence

Lanet olsun ki bunu da kullanıyorum :D Çok fazla kalıcılığı yok gibi geliyor bana. Kazağa sıkıyorum sabah evden çıkarken. Akşam girdiğimde neredeyse yok denecek kadar az var.

byugr bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

Hepsiburada.cokm'da var. Mağazaları dolaşabilirsin ayrıca. Birçok yerde var yani.

Eyvallah hocam 

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek
    HeLLB0y bunu yazdı

Golden Rose'dan Mantra 100 ml one william ı andırıyor kalıcı mı dersen evet esansı yüksek onu tavsiye edebilirim 1 sene olcak onu kullanıyorum 76 TL ücreti

Bedavadan gidip 300 500 tl verme derim bu parfümlerde gayet hoş çalıştığım yerdeki hanfendiler bu güzel koku nerden geliyor felan gibi söylenimlerde bulunurlardı.başka parfüm kullandığımda söylerler diğerini kullan o güzel gibisinden.çok soranda oluyor tabi tercih sizin deneyebilirsiniz bir kerelik..

Yarın bakayım hocam :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

uzun zamandır kullandığım parfümlerden biri,kokusu çok farklı ve çok beğeniliyor,tavsiye ederim.

https://www.hepsiburada.com/viktor-rolf-spicebomb-edt-90-ml-erkek-parfumu-pm-sgviktor5346

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

cok uzun bir süre bleu de chanel kullandim ve hayatimda kokladigim en güzel koku diyebilirim :) Gecen yaz bir arkadasim parfüm güzel ama kokusu disarica pek gelmiyor deyince degistireyim dedim ve uzun bir arastirmadan sonra Dior sauvage edt aldim (edp ile arasinda kalmistim edt aldim). Kokusu chanel gibi güzel ama o da yayicilik olarak cok fazla degil... O yüzden yine baska bir parfüm bakacagim anlasilan ya da Dior sauvage'in edp'sini deneyecegim.

Bir arkadas yazmis terre d'hermes diye hocam cok agir bir kokusu var, benim bi arkarabam istemisti benden ona aldim 200ml den, kendime de 50 mlden aldim :) bir kac kere kullandim öyle duruyor, acayip agac kabugu kokusu var.. Bir türlü hosuma gitmedi.. 

Bir süre yves la nuit de l'homme kullandim, fiyati digerlerine göre sanirim daha uygun olmasi lazim, kokusu güzel.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeLLB0y
    HeLLB0y's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı
    HeLLB0y bunu yazdı

Golden Rose'dan Mantra 100 ml one william ı andırıyor kalıcı mı dersen evet esansı yüksek onu tavsiye edebilirim 1 sene olcak onu kullanıyorum 76 TL ücreti

Bedavadan gidip 300 500 tl verme derim bu parfümlerde gayet hoş çalıştığım yerdeki hanfendiler bu güzel koku nerden geliyor felan gibi söylenimlerde bulunurlardı.başka parfüm kullandığımda söylerler diğerini kullan o güzel gibisinden.çok soranda oluyor tabi tercih sizin deneyebilirsiniz bir kerelik..

Yarın bakayım hocam :)

Bulunduğun şehirde golden rose varsa m20 olarak sorabilirsin varsa testerdan bir kokusuna bak hoş bir kokusu var bayanlar öylesine söylemez beğenmedikleri şeyi bastıra bastıra söylerler tabi ben kimsenin dediğine bakıpta kullanmıyorum bu parfümü..bir sene olcak vazgecemediğim bir koku olcak gibi sanki 

kişiden kişiye farklılık gösterebilir benimki sadece bir öneri üç haneli ücret veremeyeceğim için bu cebime ve benim beklentime uygun olduğundan daha iyisi ve uygununu bulana dek böyle devam.

The End
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheGoFReT
    TheGoFReT's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 2623 Toplam Mesaj: 22
parfum