Orta Bütçeli Telefon Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek
    Hocalar iphone 6 almayi dusunuyordum stabillik, kalite ve uzun ömürlü kullanim için, bi miktar da babam koyacakti fakat babam ben amerikan piclerine o kadar para vermek istemiyorum sen kendin alirsin deyince işler degisti. 2 senedir kullandigim samsung galaxy gio da canimi sıkmaya başladi, 1-1.5 sene idare edebilecegim bir telefon almayi dusunuyorum çünkü android bir telefona da 2000 lira vermek istemiyorum. Asus diyen bir kac kisi gormustum burada ama f/p olarak onerebileceginiz guzel bir telefon var mi? Teşekkürler. not: mumkunse samsung olmasin.

Şafak 1152!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek

z2 fiyatı kabarık ama iyidir

1k600 ile 700 arasi görmüştüm bi kaç yerde biraz daha araştırırsan 1.5a bulunur

BLank tarafından 04/Eki/14 18:57 tarihinde düzenlenmiştir

## http://www.youtube.com/watch?v=grmCuaV_zxc bir kum tanesinde dünyayı görmek ve vahşi bir çiçekte cenneti görmek, sonsuzluğu avuçlarında tut ölümsüzlüğüyse bir saat içinde
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Lg g2 hocam ...

İmza YOK !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Asus al geç hocam. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek
    z, z1, z2 arasinda cok fark goremiyorum. bir arkadasimda z var digerinde z2 ikisi de ayni seyi guzel bir sekilde kullanabiliyorlar ve cercevelerini sevmiyorum. alirsam z alirim zaten 1.5 çok para şimdilik. g2 dusundum ama su an plastik bir telefona da 1.5 vermek de istemiyorum.

Şafak 1152!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

G2 ve Xperia Z'nin paralel ithalat garantilileri bin liraya satılıyor hocam. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek

bende note3 almayı düşünüyorum nediyosunuz arkadaslar

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

m8 alın beyler elmafon falan hıkaye m8 can gerısı heycan

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

lg g2 alabiliyorsan al plastiği ben de sevmem  ama canavar gibi cihaz .

yoksa zenfone5 al gitsin.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

m8 alın beyler elmafon falan hıkaye m8 can gerısı heycan

HTC için kameraya tırt diyorlar sendeki nasıl hocam ?

Toplam Hit: 3659 Toplam Mesaj: 34