folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Orta Halli Ucuz Bir Telefon Tavsiyesi İstiyorum

Orta Halli Ucuz Bir Telefon Tavsiyesi İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    HorbaDor bunu yazdı

@mkyb hocam yeni konu açmadan buradan sorayim 5g si olan ve ois gibi özellikleri olan güzel fotoğraf çekimi yapabilen fp ürünü telefon önerebilir misin bütçe 10-12 bin civarı 

Honor 70

https://www.tahribat.com/forum/honor-70---huaweinin-google-ambargosunu-dolayli-y-254411

mkyb tarafından 21/May/23 22:52 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

A22 önerirdim ama bütçeni biraz aşıyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

Samsung A73 var ilgilenen varsa boşta yedektel 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

tesekkur ederim inceleyip yazacagim

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

yurtdışı istersen note 10s ve redmi note 10 pro note 11 pro gibi modellere bakabiliriz 

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Tam ben yazacaktım adam yazmış. SaviorAngel işini çözer. İmei attıktan sonra mis gibi kullanırsın:) Yakın zamanda ben de telefon değiştireceğim 4. ya da 5. Telefon alışım olacak kendisinden. Sağlam telefonlar geliyor. Bir düşün istersen daha ucuza daha iyi telefon sahibi olabilirsin. 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

yurtdışı istersen note 10s ve redmi note 10 pro note 11 pro gibi modellere bakabiliriz 

al bir yurt dışı imei at kullan, @SaviorAngel dan şimdiye kadar 6. 7 telefon aldım sıfır sıkıntı 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

Imei atıldıktan sonra telefon güncellemeleri problem oluşturuyor mu 

Ha Ha!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    TOMBLACK bunu yazdı

Samsung A73 var ilgilenen varsa boşta yedektel 

fiyat nedir ? 

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

A73 sim kart bile takılmadı. Sahibinden 13 bin koydum. Tbt içi 12500 e elden bırakırım. Şuan piyasası 14750. Detaylar linkte

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-samsung-a73-5g-8-128-2-gunluk-1100807343/detay

Toplam Hit: 3827 Toplam Mesaj: 31
telefon tavsiye hafıza cep telefonu telefon gm