Ortak Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Elimdeki domainleri kodlayacak soe sunu yapacak bir yazılımcı arkadaş arıyorum. Domain Değerini bulunca satıp %50 sını yapan kişiye verme taraftarıyım. Yapacak Olan kişiyle isterse noterde Sözleşmede yapabiliriz.

Şuanda Elimde bulunan domain listem. Ben kendi fikirlerimi Domainin yanına acıklayacagım. Yazılımcı arkadasında Fikri benım ıcın onemli şu sekılde olabilir derse mantık olarak uyuşursak onuda yapabılıriz.

işin kötü tarafı daha once bi cosmicle calıstım tbt den gercekten işinde usta bi adam ama zamanı yok bu aralar o yuzden zamanı bol bi arkadaş lazım. Birden fazla Arkadaşlada calısabılırız atıyorum aşşagıdaki domaınlerden bıtanesının projesını begenır tutacagına inanir o şekilde çalışabiliriz.

Lütfen işi yarım bırakacak arkadaş yazmasın :).

Gerekirse tutacak domainler için 5 bin tl gibi ilk planda bir bütce cıkarabilirim.

www.Superdaire.com ( Satılık - Kiralik - günlük Kiralik Daireler tarzında bir ilan scripti olabilir basit ve karmaşık olmayan )

www.SuperArsa.com ( Satılık - kiralik - Kat karşılıgı Arsalar hakkında bir ilan scirpt i olabilir ) 

www.SanalSohbet.net ( Sohbet Sitesi yapılabilir 50-100 user saglandıgı zaman satılabilir.)

www.guzelcirkin.com ( Hosmuyum bosmuyum tarzında bi site yapılabilir veya app si olabilir )

www.kiralikoda.org ( Öğrencilerin Oda arayışı ve Suriyelilerin Gelmesiyle büyük şehirlerde oda kiralama olayları arttı.)

www.ucuzsaat.net ( Saat satışı geliyor sadece aklıma , yanlız yasal sıkıntılar olmadan :) ) 

www.ilanlist.com ( craigslist.org tarzında bi site yapılabilir turkıyede tutarmı bılmıyorum :) )

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Programlama bilgim yok, hazır scriptlerle idare edilebilir bir iki proje gördüm gibi, uyar dersen haberleşelim hocam.

kiralikoda için standart bir ilan sistemi + reklam + biraz seo

ucuzsaat içinse aklıma hoş bi yöntem geldi gibi

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

alakası yok ama modasaat'e ucuzsaat domainini satmayı teklif et ne diyecekler :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    koray bunu yazdı

alakası yok ama modasaat'e ucuzsaat domainini satmayı teklif et ne diyecekler :)

Hocam Satabilirsen %50 si senin , Ben adamlara gene mail atayim her fikre açığım :).

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

Sen domainleri vereceksin, yazilimci sistemi yazacak herseyini. Sen de %50 pay alacaksin. Boyle mi sistem?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    alicem bunu yazdı

Sen domainleri vereceksin, yazilimci sistemi yazacak herseyini. Sen de %50 pay alacaksin. Boyle mi sistem?

Böyle hocam :) adaletsizlik varsa düzeltelim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı
    alicem bunu yazdı

Böyle hocam :) adaletsizlik varsa düzeltelim.

Sence de yokmu bir adaletsizlik? Siteyi yazılımcı kalkındıracak adam edecek sonra %50'sini sen alacaksın. Bence sen adil bi düzene oturt arkadaşlar dellenmesin :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

20 tl domaine para vereceksin yazılımcı 2 ay uğraşacak sonra seo su için bi o kadar daha uğraşacak cebinden ödeme yapacak makale yazacak  site iyi yerlere gelincede satılacak yarı yarıya.

Sencede biraz insafsızca değil mi? 

Anahtar kelimesinden o kadar anlamsız domainler 1. sıralarda duruyorki anlatamam. Mesela uçak biletinde enuygun diye bir sitenin 1. sırada 3 yıldır durması gibi. 

Yani seocu seocuysa gider 20 tl verir alır yapar sana ihtiyaç duyar mı ? Neden emeklerini senle paylaşsın? Domainlerde öyle ahım şahım domainler değilken.

He şu olur :) Piyasaya 5 binken bana 2 bine yap yada piyasaya 1000 tl iken bana 300 tl ye yap yazılımı.

Seoda bende makale yazacağım, link çıkışları için ödemelerin yüzde 60 ını ben yapacağım dersin daha mantıklı gelir mesela.Ama şu isteğin etikliğin çok çok dışında.

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Konunun sonuna gelmeden önce (yani ilk iki satırı okuduktan sonra) adaletsizlik yok mu diyen arkadaşlarla aynı fikirde idim. Fakat domain listesinin hemen üstündeki satırı okursanız adam tutacak domain projeler için 5000 tl bütçe ayırabilirim demiş zaten. Adam sadece domain değil birde bütçe koyuyor ortaya. Yazılımcı arkadaş yazılımını seosunu yapar gerekli harcamaları da h2run yapar %50 ortak olunur.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

ilanlist.com fena değilmiş. satılık mıdır bu domain?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek
    Erdem bunu yazdı

20 tl domaine para vereceksin yazılımcı 2 ay uğraşacak sonra seo su için bi o kadar daha uğraşacak cebinden ödeme yapacak makale yazacak  site iyi yerlere gelincede satılacak yarı yarıya.

Sencede biraz insafsızca değil mi? 

Anahtar kelimesinden o kadar anlamsız domainler 1. sıralarda duruyorki anlatamam. Mesela uçak biletinde enuygun diye bir sitenin 1. sırada 3 yıldır durması gibi. 

Yani seocu seocuysa gider 20 tl verir alır yapar sana ihtiyaç duyar mı ? Neden emeklerini senle paylaşsın? Domainlerde öyle ahım şahım domainler değilken.

He şu olur :) Piyasaya 5 binken bana 2 bine yap yada piyasaya 1000 tl iken bana 300 tl ye yap yazılımı.

Seoda bende makale yazacağım, link çıkışları için ödemelerin yüzde 60 ını ben yapacağım dersin daha mantıklı gelir mesela.Ama şu isteğin etikliğin çok çok dışında.

son belirttiğin seo ortaklığı kısmı hariç bende altına imzamı atarım.Yazılımı yapacak seo kasacak link ödemesinin de %40 nı ödeyecek satıştan da %50 verecek yok öyle bi dünya :) ayrıca domianlerde bence 1 tanesi hariç reg fee domain yani boşa uğraş 5k bütçe ile bu projelere yatırmak yerine daha sağlıklı işler yapman daha iyi olur(ufak çapta mobil uygulama)

trooper tarafından 15/Tem/16 10:02 tarihinde düzenlenmiştir

ZzZzZzZ...!
Toplam Hit: 2202 Toplam Mesaj: 21
ortak arıyorum