folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Osm Oynayan Var Mı? Beraber Oynayalım.

Osm Oynayan Var Mı? Beraber Oynayalım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

İlk maça 50 saat var. Bu sırada ne yapmam lazım? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Kayıt oldum takımı seçtim ayarladım. Ek adam alabiliyor muyuz? Perihelion'a söyleyeceğim yarın arayıp kandırırım o da gelir :)

Bir de ben mal gibi kulüp fonunu birikimlere attım oradan nasıl geri geliyor?

Tekrar transfere basınca geri gelir kulüp fonu hocam. Maç saatine bütün hazırlıkları  tamamladıktan  sonra  paranızı  birikimlere  gönderin dursun, maç sonuçları bildirimi geldiğinde çok az da olsa faiz veriyor ekstradan. Az bi meblağ  çokta  önemli  değil verdiği  faiz. Önemli  olan token için yanlış  hatırlamıyorsam 100 kere birikimlere atıp maça  başlarsan 50 token mi veriyordu  ne, o fonksiyonu  güzel  sadece birikimlerin..

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı

İlk maça 50 saat var. Bu sırada ne yapmam lazım? 

Kadro değerini  yükseltecek alım  satım  yap hocam. Satmak istediğin adamları  transfer listesine mantıklı fiyat artırımı  yaparak koy. Gün içinde az ihtimal olsa da gece büyük ihtimalle adamların satılacaktır yabancı  takımlara. Ertesi günü gelen para ile mantıklı adam transfer et kendine. Yani  hocam bu işin eğlencesi burada aslında. 25 m kadro degerli adamı koyuyorsun yaşı genç diye 45 m ye gece bi gidiyor allaaaah evde bayram havası :) çünkü kaşif göndererek  bu kazandığın miktarla aynı özelliklerde 2 tane alabiliyorsun :)) ama kaşif parayi düşük tutsa da her adam için 15 token istiyor onu da söylememiş olmayayım  :))

Ya bu oyunda herkesin kendine has yöntemleri  var oynadıkça kendi stilinizi  belirlersiniz . Zaten bu Türkiye Ligi'nde bi acemiliği atın, 2. Sezon ingiltere Ligi'nde herkes birbirini  koparacak  :)

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Kayıt oldum takımı seçtim ayarladım. Ek adam alabiliyor muyuz? Perihelion'a söyleyeceğim yarın arayıp kandırırım o da gelir :)

Bir de ben mal gibi kulüp fonunu birikimlere attım oradan nasıl geri geliyor?

Son durum// DarkSkull  hocam kendisine çıkan Sivassporu alamayınca ilteris hocanın fesh ettiği Alanyaspor  ile sözleşme imzaladı. Böylelikle orta seviye takım olarak  tek Osmanlıspor  kaldı  boşta. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

@sksokullu hocamız da Osmanlıspor ile aramızda.. 😊

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

bence gayet güzel oldu. herkes yapsın ön hazırlığını. aslında buna benzer strateji oyunu varmı empire earth gibi. eski kafalıyım biraz yeni nesil strateji oyunları hoşuma gitmiyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

bence gayet güzel oldu. herkes yapsın ön hazırlığını. aslında buna benzer strateji oyunu varmı empire earth gibi. eski kafalıyım biraz yeni nesil strateji oyunları hoşuma gitmiyor.

aslın da klanlar var eski adıyla klansavaşları.

senelerdir aynı klasik değişen birşeyi yok :)

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    crystalmeth bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

aslın da klanlar var eski adıyla klansavaşları.

senelerdir aynı klasik değişen birşeyi yok :)

yok hocam ya onuda pek sevemedim. Aslında zamanında oynadığım bende yeri ayrı olan bir oyun vardı. adı Ruax hey gidi. Efsane birşeydi. Çok klasik text tabanlı. Buna benzer oyun olsa ömrümü geçiririm o oyun içinde

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Son haliyle oyuncu listesi. Bakalım Tbt sıralamasında ilk 3 e giren kimler olacak. :) Her pazar günü haftalık olarak sıralama yayınlanacak. ☺ Kolay gelsin.. 

@solitioman - Kayserispor (nick: Saltughan)

@livane - Konyaspor (nick: livane000) 

@pizot - Göztepe (nick: pizot56) 

@HanDSomE - Sivasspor (nick: OzdemirErtan) 

@crystalmeth - Bursaspor (nick: BlackS0und) 

@Darkskull - Alanyaspor (nick: Darrkkness) 

@sksokullu - Osmanlıspor (nick: sksokullu) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CooLSTuFF
    CooLSTuFF's avatar
    Erkek

CENK AKÇA

Boş insan
Toplam Hit: 8732 Toplam Mesaj: 83
oyun android online manager soccer osm