folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Osman Pamukoğlu: "Dağları 365 Günde Temizleyeceğiz"

Osman Pamukoğlu: "Dağları 365 Günde Temizleyeceğiz"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    HolygaN bunu yazdı:
    -----------------------------

Hala anlamadınız.

Olay nasıl gelişti haberiniz varmı.

Tayyip Bahçeliye apoyu asamadınız dedi.

Bahçelide ipi attı al sen as dedi.

Yanı atarken al da as dedi as. Asabılıyorsan sen as yani.

Benim de bahsettiğim tam olarak bu. Türkiye kafasına göre iş yapamıyor. Uluslararası menfaatler söz konusu... 

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

nights_judge bunu yazdı:
    Osman pamukoğlunun üstün hizmet madalyası var yaptığı operasyonlardan ve basarılarından dolayı, ve bu adam zamanında ırağa girecekken üstleri tarafından dur diyerek durdurulan bir kişi..üstleri sanmayınki genelkurmay hayır hükümet tarafından durduruldu..Yoksa bütün planlar yapıldı girilip temizlenip çıkılacaktı..Aynı şekilde ERDAL SARIZEYBEK de o şekilde. İki paşayıda yaptıklarından yada yapacaklarından dolayı emekli ettiler.Bu ülkede böyle vatanını seviyosan ve dolandırıcılık yapmıyorsan ya emekli oluyorsun ya da ergenekoncu oluyorsun..

Daha ne denirki..

Askeriye ye seçerken bile 7 sülalelerini araştırıyolar askeriyede vatan millet sevgisi aşılıyorlar.Bitirirse böyle adamlar bitirir pkk yı ..dur diyen üstlerin yerine geçerse kim dur der bu adama :) 

Konumu silenlere inat kürdüm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bak dağ temizlemeyi yapar :) 365 gün değil 1 ayda yapar hemde hiç asker sürmeden..

düşünün nedenini bulacaksınız :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    sadece dağı değil paşam ovalarıda temizle

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    amerikayla mutabık olmadan pkknın bitmesi imkansız pkk terörü yanlızca amerika isterse biter yoksa çok zor

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek

Hocam yapamaz diyosunuz dışardan yönetiliriz diyordunuz da. Bu adamdan önceki bütün iktidarların bir amerika görüşmesi çeşitli yerlerden ve kurumlardan yardım,destek alması muhabbeti var ama bu adamın bütün desteği halktan insanlar  ve partinin en büyük sorunuşimdilik para

anlayacağınız birilerinin zoruna giden iş yaptığında tasmasından tutup çekilecek it değil benim görüşüm. buna amerika da dahil

sağlam bi adamın memleket menfaatine yapacağı işe dış devletlerin yapacağı köstek en fazla 5 sene sıkıntıya sürer bizi  -ki bu sıkıntı çeşitli müttefiklerimizle acımızdan da öldürmez- sonrasında bizde buradayız diyebilecek konuma gelebiliriz kanaatindeyim

bu yazdıklarım hayal gibi görülmesin lütfen  iyi bi yöntem ve sağlam irade için bunlar hiçbirşeydir. 

osman pamukoğlu şuan gözüm kapalı oy verebileceğim tek insan medyada  kıytırık iddalar da atılabilir umrumda değil  sonuna kadar destekçisiyim..

para bulayım partisine bağış da yapıcam :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

arkadaş bu ülkeye bilmem kaç milyar dollar borç veren bi amerika war :)

kim nereye giriyo yaaww imralıya mahkum götürüyolar falan bişeylerin farkına warın öyle komutanla olacak iş değil :)

genel kurmay başkanından açıklama beklerdim imralı için ama o bile bişey demedi :|

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Hocam milliyetçi değilim, savaşı sevmem, politikadan anlarım işlerimi daima kazanan ata oynayarak yürütürüm ama insan kendisine bakınca neye dönüştüğünü görünce şaşırıyor, yani toplum olarak kendimize bakalım insan gibi değil köpekleşerek yaşıyoruz, en sağından en soluna, en dindarından en dinsizine hepimiz kirlenmişiz bu kirliliğin üzerine beyaz bir dantel örtüyoruz ve temizmiş gibi davranıyoruz bunun üzerine biraz düşünün.

Osman Pamukoğluna bakınca farklı birini görüyorum, sadece askerleriyle birlikte çatışmalara katılması değil onun insani yönü, ahlakı, çalışkanlığı, sorumluluk anlayışı, fedakarlığı, hayata bakışı. Onun karakterinde bir lider ülkenin başına gelirse belki bizler de değişmeye başlarız, kaybettiğimiz değerleri belki yeniden hatırlarız, bizim için çok geç olsa da belki çocuklarımız namusu özgürlüğüi ve şerefi için yaşayan, cep telefonuna, dizüstü bilgisayara, lükse paraya tamah etmeyen, bizden daha insan insanlar olur. Belki onlar yaşamın ağırlığı sırtlarına bindiğinde vicdanlarıyla cüzdanları arasında seçim yapmak zorunda kaldıklarında bizim seçtiğimiz yolu seçmez.

Ben bu adama oy vermezsem ruhen rahatsız olacağımı biliyorum, görüşlerinin çoğuna katılmamakla birlikte başarılı olacağına inanıyorum, kendisini tüm kalbimle destekliyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    Osman paşa halk sonuna kadar Arkadan Eskiden Kimliklerini utana sıkıla söyleyenler şimdi etnik milliyetci oldu ya asıcaz ya kesicez artık yolu yok

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    İnşallah...
Toplam Hit: 7627 Toplam Mesaj: 42