folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Osman Pamukoğlu Paşa'dan Çömelen Devlet Yorumu

Osman Pamukoğlu Paşa'dan Çömelen Devlet Yorumu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Avrupaya uyum diye idami kaldirdilar.

Avrupaya uyum diye polisin yetkilerini aldilar.

Avrupaya uyum diye askerin gorev yerlerini kisitladilar.

Avrupaya uyum diye askeri dagdan indirdiler.

Avrupaya uyum diye ohal i kaldirdilar.

Avrupaya uyum diye teroriste susma hakki verdiler.

Avrupaya uyum diye teroriste tokat atan subayi ceza evine tiktilar.

Avrupaya uyum diye sonucta gencecik vatan evlatlarinin kanina girdiler.

Turkiye cumhuriyeti tarihi boyunca hicbir zaman bu kadar aciz, sefil, bicare, haysiyetsiz olmadi ama AQ partisi Avrupaya uyum diye bunuda yapti.

Bugun Turkiye'de terorden baska ne sorun var? Yillik milyarlarca dolari terore akitiyoruz. Turkiye'nin toplam borcu 600 kusur milyar dolar, bunun en az 500 kusur milyar dolari teror icin kullanildi ve halende artarak kullanilmakta. Dusunun(eger oyle bir yeteneginiz varsa) o 600,000,000,000 dolar ile turkiye de kac tane hastane, kactane okul, kac universite... yapilirdi.

Osman Pamukoglu'nun basa gelmesi biraz zor(ben oyle dusunmuyorum) cunku komur, camasir makinesi, makarna dagitmiyor.

Osman Pamukoglu'nun basa gelmesi biraz zor cunku kimseye "Anani al git" demiyor. Adam gibi adam, cikip en azindan dogrulari anlatiyor.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

pamukoğlu nu beğenmezler tabi. adam dik duruyor. söylediğinin arkasında duruyor. laf cambazlığı yapmıyor. evirip çevirmiyor. yavşak yavşak ağızlarla konuşmuyor. en kıytırık olaydan bile karşıdakine saldırmıyor. edebiyat parçalamıyor. umut verici sözler söylüyor. neden sevilsin ki?

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bitti şükür kısaca fikrimi dile getiriyim paşa haklı

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

paşa haklıda .... basa gelmez zaten.. ayrıca çanakkale olayına takıldım.orda kürtlerin olmadıgını sölemesi garip geldi..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Tamamen ırçkı, işe yaramaz bir siyaset anlayışı..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

ırkçı olmayanlarıda gördük. sikiyim onları açıkcası.

sonuna kadar destekçinim paşam.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

paşa dan iyi genel kurmay başkanı olurdu aslında.

Laaaaaan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

Thelordmax bunu yazdı:
    -----------------------------

Tamamen ırçkı, işe yaramaz bir siyaset anlayışı..

napalım başka ırkların götünümü yıkıyalım.

sonuna kadar faşistimm ve ırkçıyım arkadaş

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek

SUPERBICO bunu yazdı:

o sunucu dün adama ne i***likler yaptıysa da osman paşa en iyi cevapları verdi.tamamını izleyin sunucunun laf kesme ve soruya girme şekline bi bakın.aydın doğanın tetikçisi gibi...

1 dakika şimdi cüneyt özdemir 10 numara habercidir, ki kendiside osman pamukoğlunu sever. yanlış anladığını sanıyorum, çünkü cüneyt özdemirde gerçekten bü ülke için en iyiyi isteyenlerden. filistine giden yardım gemisi krizindede israilli bi yetkilinin ağzının payını verdiğinide hatırlatırım.

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskarpin
    iskarpin's avatar
    Erkek

Yorumları kimi zaman güzel, en azından halkın anlayacağı dilden konuşuyor ve terör konusundaki analizleri yerinde. Nitekim, Pamukoğlu spontane konuşamıyor gibi geldi bana. Sorulan sorulara verdiği cevaplar çok alakasız, ve takındığı tavır oldukça agresif. Akıllarda 'Efsane Komutan' olarak kalsaydı benim için daha değerliydi, yine de yolu açık olsun, 'Osman Paşa' imajı siyasi hayatı yanında sönük kalmaz inşallah..

~

Osman Pamukoğlu ve eşi Bolu'dan Zonguldak'a giderken trafik kazası geçirmişlerdir. Kendilerine acil şifalar..

ne sevmektir ne sevilmek, en güzeli şırıl şırıl işemek..
Toplam Hit: 3510 Toplam Mesaj: 24