folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder OSYM Ye İnternetten Başvuru Yapamazmışım ? Neden

OSYM Ye İnternetten Başvuru Yapamazmışım ? Neden

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ya bana da internettten başvuru yapamazsınız diyor.  Az önce internet hesabından parayı yatırdım. Bari sebebini söyleyin O. Ç... ları .

Yok böyle bir saçmalık ya. Hangi devirde yaşıoruz anlamıyorum ki. Boşu boşuna 40 lira  gitti bu saatten sonra nere gidiyim de başvuru yapayım Allah belasını versin bunların beceriksiz herifler. Bir fikri olan var mı en azından parayı geri alma htimalimiz var mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

geri alamazsın. başvuru süresi bugün son diye biliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

devlete verdiğin parayı geri alamazsın

belki sistem kapanmıştır

olmadı bir okula git dekontunu göster ver parasını halletsinler...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

internetten başvurabileceğini kim söyledi? geçen yıl ya da 2 yıl önce o sınava (ya da herhangi bir ösym sınavı da olabilir) girmişsen başvurabilirsin internet üzerinden, diğer türlü ösym merkezlerine gitmen gerekiyor. hala zamanın var, yakın bi yer varsa git. son güne bırakmanın getirileri..

unbalanced tarafından 15/Oca/13 16:24 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İşten güçten yeni fırsatım oldu daha yeni öğrendim. Öğrenmez olaydım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

en yakın okula git. daha önce en az bir kere merkezden başvuru yapmış olman lazım . foto falan çekiyorlar ya .

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

internetten başvurabileceğini kim söyledi? geçen yıl ya da 2 yıl önce o sınava (ya da herhangi bir ösym sınavı da olabilir) girmişsen başvurabilirsin internet üzerinden, diğer türlü ösym merkezlerine gitmen gerekiyor. hala zamanın var, yakın bi yer varsa git. son güne bırakmanın getirileri.

daha geçen yıl ALES e başvuu merkezinden yaptım hatta Ortaöğrenim KPSS sınavına da başvuru merkeznden aptım 3-5 ay öncesi yani.

Hani sebebini söylese yine birşey demeyeceğim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    imlegend bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

internetten başvurabileceğini kim söyledi? geçen yıl ya da 2 yıl önce o sınava (ya da herhangi bir ösym sınavı da olabilir) girmişsen başvurabilirsin internet üzerinden, diğer türlü ösym merkezlerine gitmen gerekiyor. hala zamanın var, yakın bi yer varsa git. son güne bırakmanın getirileri.

daha geçen yıl ALES e başvuu merkezinden yaptım hatta Ortaöğrenim KPSS sınavına da başvuru merkeznden aptım 3-5 ay öncesi yani.

Hani sebebini söylese yine birşey demeyeceğim.

hocam etrafında ilkokıl lise birşey yok mu hepsi alıyor olması lazım başvuru

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

ben de başvurdum hocam eylülde bi kaç sınava. adam bana dedi bilmem hangi tarihten önce sınava girsydin internt üzerinden başvrabilirdin diğer

türlü buraya gelmek zorundsın. oradan biliyorum ben de. dediğin gibi bi açıklama yok. keşke az erken başvursaydın. madem düşünyrdun takip

etmen lazım... son güne denk gelirse muhakkak problemler oluyor. geçmiş olsun

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam işteyim saat beşte çıkıyorum. Çokta sorun değil.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

sakin ol yien, 2011 vea 2012 de ösym ye ygs için  başvuru merkezlerinden yapmadıysan sistem kabul etmez bir başvuru merkezi aracılığıyla yapabilirsin. istediğin kadar kpds kpss üds ales males gir ygs için müracat etmedikçe sistem parayı yatırsanda vermiyor izin. hemen koşarak bir okula  vs git :|   Klavuzda bu tip bilgiler mevcuttu keşke okusaydın hocam.  bende bi kere aöf e fazla para yatırmıştım dilekçe yazıp göndermiştim postayla 2,5 ay sonra banka hesabıma havale etmişlerdi. ösymyi bilemem onu danışma hattına sor tabi düşürebilirsen.

Toplam Hit: 1822 Toplam Mesaj: 20