Ösym‘Nin Bir Sınavına Girmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

ben girdim kpss ye arıyodu polis ama bozuk paraya göz yumuyorlardı sanırım bende yoktu ama.Ama en büyük ayrıcalık türbanlılarda vardı maşallah hiç bakmıyorlardı o türbanın içine her boku koyabilirler ama kim kime dum duma :D

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

hocam girdiğin yerdeki okul kantinine ver ben öyle yapmıştım :)

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    jawsap67 bunu yazdı

ben girdim kpss ye arıyodu polis ama bozuk paraya göz yumuyorlardı sanırım bende yoktu ama.Ama en büyük ayrıcalık türbanlılarda vardı maşallah hiç bakmıyorlardı o türbanın içine her boku koyabilirler ama kim kime dum duma :D

aynen hoca türbanlıların çoğunu salladılar direkt içeri bende jacketle girdim ekstra bi dünya cep vardı gögüs kısmında  polis bakmadı bile kopya sokmak istesem hertürlü sokabilirmişim misal polisten polise değişir arama şekli

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Cebinde bozuk para falan kalirsa eline al kagit ve kimlikle beraber zaten kimlige kapida bakmiyorlar. Saat varsada polar ile uzerini kapatirsin gecer gidersin. Ben oyle yaptim kimse cakmadi. Dediklerim sende islemeyebilir genede sen hazirlikli git. Sinavlardaki kurallara uy.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muritcan
    Muritcan's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

etrafta illaki orta yaşlı bi abla olur ben herşeyimi emanet ederim onlara her sınavda :D

aynen o yaşlı teyzeler benimde hep kurtarıcım olur =)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kapıda cüzadana bile kem küm etti kol saati bile yasak elektronik olmadığı halde sınıfta farkettim hoca söyleyince çıkarıp çaktırmadan cebime koydum 
    polis dümenden arıyor bakma onun aramasıyla ben içeri emanet bile sokarım

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek

Sen kurallarda ne yazıyorsa ona uyarak git polisten polise değişebilir benim yanımda sadece cüzdan vardı içinde bozuk para da vardı ama boş olsaydı da almıyorlardı cüzdanla, herkes kantine emanet etmişti kantinede 2 lira karşılığı bırakabiliyordun :) 

Eskisi gibi değildir belki!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

kpss de cüzdanla kolye ile giremedim..

zaten taa ebesinin mında girdim sınava nasıl cüzdansız anahtarsız geleyim..

kendileri çektiricek adamlarına çektiriyorlar.. 45 ile atama yaptırıyorlar kopyanın bini bin para , benim bi cüzdanım batıyor amk.

uzun lafım kısası : saç sakaldan tutta cebindeki bozuk 10 kuruşa kadar dikkat ediyorlar..

http://www.leyladansonra.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

yakında yeni bir sektör başlar zaten adamlar para ile emanetçilik yaparlar sınav sırasında ciddi ciddi uygulanıyor tüm kurallar

I am Jack's inflamed sense of rejection
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

ben sınavın tekine telefonla girdim :D

polis taramasından geçtim tertemiz. sınav salonuna gidiyorum üst katta. merdivenden çıkarken bi baktım cebimde telefon :)

evden çıkarken bırakmayı unutmuşum, polisde görmedi. altım kapattım hemen montun cebine koydum. astım askıya :)

bozuk paraya kadar dikkat ediyor bazı polisler. ama polisine göre değişiyor işte.

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
Toplam Hit: 2833 Toplam Mesaj: 23