Oto Teyp Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Merhaba hocalar, 

Wolswogen Polo Classic aracıma  oto teyp ve 4 tane (2 si kapı, 2si de arka) hoparlör almak istiyorum.

Bir arkadaşım 4 hoparlörü de pionner al  ama teyp için pionner düşünme  JVC, Sony, Xetec markaları daha iyi teyp te dedi. 

Siz ne öneriyorsunuz ?  Fiyatları en fazla 50 lira oynuyor (max-min)

teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Sistemini tek markayla kur. Marshall hoparlörü araba için yok sanırım ama anfi düşünüyorsan kesinlikle marshalldır. Nettir. Tektir. 

Anarsistherif...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Hacım amfi var benım ama bağlamayı düşünmüyorum.

sadece teyp ve hoparlör şimdilik. ona göre bir tavsiyen var mı marka ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

bose işini görür maddi olanak varsa ama harman kardon kraldır bu işte :D

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

tavsiyeleri alabilirim hala.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

amfiyi takmadan sağlıklı bir ses alamayacagın acı bir gerçek maalesef. normal fiyatlarda amfi ile birlikte kicker ds650.2  midlerinden 2 takım alırsan seni bir hayli tatmin eder. lakin kaliteli olsun istiyorum dersen de amfi kesinlikle şart hocam.

teyp de ise amfi takacaksan 6 adet amfi çıkışı olmasına dikkat et. eğer ki amfisiz istiyorsan rms 30 watt olmasına dikkat et. ve bilindik markalardan asla şaşma. amfisiz bile olsa 6 .çıkışlı bi teyp al bence ilerde amfi ye dönebilirsin. 

pioneer serilerine bak bence öyle arkadaşım dedi babam dedi ye düşme. al pioneer keyfine bak. 

İmzalar Kaldırılsın!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Bütçe nedir kenk

http://www.leyladansonra.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

Bütçe nedir kenk

@baristbt kanka teyp hoparlör ikisine 500  bilemedin 550 lira çıkabilirim, duruma hevese göre yükselebilir de.

@bosphorusPasha Evde eski arabanın amfisi var onuda taktırabilirim markasını hatırlamıyorum.

Teyp te pionner mi diyorsun sen şimdi ? Sadece Usb çıkışlı olan mı yoksa hem cd hem dvd olan modelden mi bakayım? 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    rui bunu yazdı
    baristbt bunu yazdı

Bütçe nedir kenk

@baristbt kanka teyp hoparlör ikisine 500  bilemedin 550 lira çıkabilirim, duruma hevese göre yükselebilir de.

@bosphorusPasha Evde eski arabanın amfisi var onuda taktırabilirim markasını hatırlamıyorum.

Teyp te pionner mi diyorsun sen şimdi ? Sadece Usb çıkışlı olan mı yoksa hem cd hem dvd olan modelden mi bakayım? 

hocam cd mi kaldı :) orjin almıyorsan cdleri cd li olanı al da zaten üst serilerinde hep var cd özelliği. dandirik aletlerde cd yok. ve teybi bence tertemiz ikinci el almalısın.

ben sadece pioneer demiyorum sony jvc de olabilir. kafana göz zevkine ne yatarsa. özellikleri yazdım zaten.

İmzalar Kaldırılsın!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

Amfi niye lazım elektrikci aklım almıyor. Orta kalitedeki teypler bile gercek çıkış gücü olarak 4 adet herbiri en az 20watt (piyasa karşılığı en az 4x400watt olur) verirken kıç kadar arabanın içinde 4x20w nasıl yetmez amfiyi ne yapacaksın anlamıyorum. 4x20 yi geçtim 4x5w bile arabanın içinde adamı sağır eder. Hepi topu en fazla 7-8 metreküp lük bir alandam bahsediyoruz. 

Hiç arabam olmadı, tamamen teorik yazdım. Biri bana teknik olarak amfi ihyiyacının nedenini anlatabilirmi? Bence en az orta kalite bir teyp+iyi kablolama+ geniş frekans aralığı olan en fazla 4ohm empedanslı kaliteli hp ler olsa yeter. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Hayalim bu ya. Bİr gün bulup alabilirim umarım.

1276573_706789392682540_1063738795_o.jpg (2048×743)

while (1<2)
Toplam Hit: 1963 Toplam Mesaj: 16
tavsiye oto teyp teyp pionner xetec hoparlör