folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Otomobil Ses Sistemleri Yapan ? (İstanbul)

Otomobil Ses Sistemleri Yapan ? (İstanbul)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

kanka şirinevler de bomba mekanlar var, işinin ehli adamlar . lisede bizim servisçi sayesinde baya haşır neşirdik oralarla.bi ara uğra derim.

Hayat Bizi 61 kenara...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    karahanx bunu yazdı

kanka şirinevler de bomba mekanlar var, işinin ehli adamlar . lisede bizim servisçi sayesinde baya haşır neşirdik oralarla.bi ara uğra derim.

kanka sirinevlerde nerede?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    karahanx bunu yazdı

kanka sirinevlerde nerede?

sivavuşpaşaya çıkarken sağda küçük sanayi şeklinde çelik jant , portable monitor takan yerler var . oraları diyorum .

Hayat Bizi 61 kenara...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sen component değiştireceğim diyosun anfiden hiç bahsetmiyorsun. :) componentler amfi ile stabil çalışırlar. yanlarına da ufakda olsa bi bass lazımdır. 

İmzalar Kaldırılsın!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı

sen component değiştireceğim diyosun anfiden hiç bahsetmiyorsun. :) componentler amfi ile stabil çalışırlar. yanlarına da ufakda olsa bi bass lazımdır. 

haci ben doygun bir ses istiyorum oyle tip tis falan istemiyorum :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    BosphorusPasha bunu yazdı

haci ben doygun bir ses istiyorum oyle tip tis falan istemiyorum :)

tamam işte komponentleri takarsan anca tiptıs çak tıs seslerini alırsın dum takları alamazsın :) takları bi yere kadar alırsınn da dum lar gelmez :| 

sana tavsiyem normal bi sistem olarak 2 takım kicker ds650.2 1 adet macoustic mlx600.4 yada 5 kanalli bi amfi mesela xetec olabilir saund magus h500 tam olarak oturabilir sistemine. bass olarak da 20 cmlik bi amfi veya koltuk altı bi bass alırsan on numara olur :)

İmzalar Kaldırılsın!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokorecci
    kokorecci's avatar
    Erkek

kardesim hayırlı olsun kazasız belasız insaalah... çok aradım alfa 147 yi ama inan temiz bulamamıstım. astra ya mecbur kaldım.. yakıtını yazmıssın sanırım uzun yol ama genede yakıt cok iyi o hızlarda bu yakıt verileri dogru mu suphe ettim ne yalan söylım emin misin dogru olduguna... B.evlerde açık bok rengi ve çok sikici plakalı (..31) bi astra görürsen düş peşime... 

kokorecci tarafından 17/Oca/13 22:55 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kokorecci bunu yazdı

kardesim hayırlı olsun kazasız belasız insaalah... çok aradım alfa 147 yi ama inan temiz bulamamıstım. astra ya mecbur kaldım.. yakıtını yazmıssın sanırım uzun yol ama genede yakıt cok iyi o hızlarda bu yakıt verileri dogru mu suphe ettim ne yalan söylım emin misin dogru olduguna... B.evlerde açık bok rengi ve çok sikici plakalı (..31) bi astra görürsen düş peşime... 

neden aldın hocam? üsküdar taraflarında vardı bitane altın rengi gibi? 

bu arada astra ile alfayı bir tutma :) astra affetmez :)

İmzalar Kaldırılsın!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    kokorecci bunu yazdı

sagolasin hocam hayirlisi olsun..

Tamam gorursem düserim pesine :)

@ BosphorusPasha Astra nin anahtarini alirim ;)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    kokorecci bunu yazdı

sagolasin hocam hayirlisi olsun..

Tamam gorursem düserim pesine :)

@ BosphorusPasha Astra nin anahtarini alirim ;)

alfayla yardırırsın o ayrı mesele. önemli olan geri kalanları. ki bu açığı gtc ile kapatıyorlar :) 

İmzalar Kaldırılsın!!
Toplam Hit: 1899 Toplam Mesaj: 21