Otostop.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Merhabalar,

Arkadaşlar malumunuz önümüz bayram. Herkes sağa sola, eş-dost ziyaretine gidecek. Biz de 3 arkadaş İzmir'e gideceğiz. Otobüs firmalarının ek seferlerini filan araştırıyorum ama sanırım seyehat tam bir rezillik olacak. Aklıma bir fikir geldi. İzmir'e doğru şahsi aracı ile gidecek varsa, benzin masrafını yok edebiliriz. Yiyecek içecek filan da getiririz.

12.10.2013 Cumartesi veya 13.10.2013 pazar günü İzmir'e doğru yola çıkacak, aracında 3 kişilik yeri olan bir hayır sever, insan sever, işini bilir arkadaş varsa toplanalım. Eminim ki eğlenceli bir yolculuk olacaktır. Biz de yolculuğun rezilliğinden kurtulmuş oluruz.

Öyle değil mi ?

Selametle..

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

http://www.yolyola.com/

güven meselesi yüzünden tutmuyor böyle projeler pek ama bi bak istersen

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    sen nerden izmire gitmek istiyon onu yazaydin hocu

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    sen nerden izmire gitmek istiyon onu yazaydin hocu

Doğru söylüyorsun hocam. İstanbul - Avrupa yakasından İzmir'e gideceğiz.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casey
    casey's avatar
    Erkek

Hocam inş bir çözüm bulursun fakat nedense hep otostop denilince aklıma otostop filmi geliyor.

Zamanı durduramazsın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

bayramda yola çıkma bence çok kaza oluo hoca :)

bayram trafiği olmıcak bir tarihte hareket daha iyi olur

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Naziye yamuk yapanın götünü keserim net söyliyim :) Kendisine ve arkadaşlarına kefilim .. hiçbir sıkıntı çıkmaz..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek

Otostop dediniz de bak şimdi anılarım canlandı :) lise hayatım boyunca evden okula okuldan eve hep otostopla gidip gelmişimdir şimdiye kadar bi sorun olmadı otostop maceramda hatta harikaydı bazen matrak abiler dururdu sigara tutardı müzik açarlardı güle eğlene gelirdik zevkliydi yani :D 

umarım bulursun hocam sende böyle birisini :)

Ben mi? Karakalemle çizilmiş gökkuşağı.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

Naziye yamuk yapanın götünü keserim net söyliyim :) Kendisine ve arkadaşlarına kefilim .. hiçbir sıkıntı çıkmaz..

Eyw Yunus :) Abi Otogarda adamlar monitöre bile bakmadan ''Ayın 15 ine kadar garın komplesinde yer yok'' diyor.

Tek şansım o gün orada olup ek sefer veya boş yer kovalamak.

İnş. biri çıkar da eziyetten kurtuluruz :)

Toplam Hit: 1451 Toplam Mesaj: 15