folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Otostop Çekme Hakkında

Otostop Çekme Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

otobus biletleri o kadar pahali olmasa gerek heyecana gerek yok bence

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

oturuyorum bunu yazdı:
    -----------------------------

Branxian bunu yazdı:

Edirne istikameti. Üst taraflarda bodyci resimleri görürsen Allah kolaylık versin :D

recep ivedik izlenmişte gelinmiş :| 

Aynen hacı yarım saat önce izledim.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek

http://goneforfishing.blogspot.com/  bu siteyi incele adam nerdeyse dünya turu yapmış otostopla

THE BeYaZ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

dünya turu tamamda türkiye turu sakat abi:D heyecan olsun, bedava olsun falan dersen tamam. ama sağlam birini bulman lazım :D

=)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

BeYaZZZ bunu yazdı:

http://goneforfishing.blogspot.com/  bu siteyi incele adam nerdeyse dünya turu yapmış otostopla

İyi g.t varmış valla

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geniuss
    geniuss's avatar
    Erkek

hocam sen gecen sene dunya turu yapicaktin ne oldu o is ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek
    Kopru girisinde 2 ay boyunca hergun otostop cektim stajer olmak zordu sana tavsiyem tek basina yapma turlu turlu insanlrla karsilasiyosun yaninda biri olsun. Ufak arabaya binerseniz biriniz mutlaka one oturun yoksa adamlar killanip indiriyo bunlar bana biseymi yapicak diye. Bide tircilara karisicaksan gunduz karis yoksa adam gunduzun ucretini gece tahsil eder senden riske girme :D

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Dinlenme tesisleri ile basla, benim arkadas Adana'dan Madrid'e kadar otostop ile gitti. Kamyoncu ve tircilar en buyuk yardimcilarin olacak. Oyle sikerler muhabbeti bos muhabbetler :) Benimde bi evropa tur planim var ama bisiklet mi otostop mu henuz karar veremedim.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

bu otostop olayında bir keresinde arkadaş ile bir tıra otostop çektik adam durdu aldı baya böle sağlam kıllı bir abiydi  hani bildiğin tırcı sonra başladık sohbete muhabbette adam konuyu öle bir bağladı ki artık en sonunda gençler kayın bana dediğinde hiç şaşırmadık rahat bi 20 dakika faan ısrar etti neler dediğini yazmıyım bizede tırcının çokemeli geldi anlıycagınız : )

edit : sonra bi keresinde de normal ticari araç adamla sohbet faan adam tekel bayinin önüne çekti aracı. bana o zamanın parası ile 5milyon uzattı siz kendinize gidin bira alın ben içmicem  artık kafası ne kadar güzeldiyse sanki adamla  içki sohbeti yapmışızda öle durdu gibi bişiler olmuştu

edit 2 : senin durumunda muhtemelen yalnız gideceksin ama diğer arkadaşlara söyliyim mümkün olduğunca tek başınıza otostop çekmeyin mutlaka yanınızda bir arkadaşınız olsun. en az iki kişi :  )

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek

ameros bunu yazdı:

arkadaşlar burdan bulgaristan sofya'ya otostop ile gitmek istiyorum ama istanbuldan otostop nerden çekilir otobana çıksam polis durdururmu. birde ben bu tırlar ile gitmek istiyorum bu tırları nerde durdurabilirim musait bir yer nere var.

çok yol yapıyorum ve her fırsatta yolcu alıyorum yoldan otostopculardan filan. çingene bile götürdüm arabamda. birkaç tüyo vereyim. yoldaki adamı farkettiğime ani fren yaparak durmak zorunda kalıyorsam, yani mesela 120 KM/H hızla giderken mesela 150 metrede durmam gerekecekse hiç ayağımı gazdan çekmiyorum. birçok şoför de aynısını yapar. oyüzden araçların yol gereği yavaş seyir halinde olacağı yerlerde hatta durmaları gereken yerlerde olursan binebiliten yüksek olur. kavşak noktaları kontrol noktaları dinlenme tesisleri, otoban gişeleri gibi.. dinlenme tesisleri mi gişeler mi dersen, gişeler derim. neden? dinlenme tesisinde gidip birsürü dil dökecen. anlatacan filan falan o sana soracak sen söyleyecen birsürü iş. ama gişeler öyle değil. sen orda elini kaldırdığında derdini anlatmış oluyorsun. o da frene basıp durduğunda seni anlamış olduğunu anlıyorsun. gereksiz muhabbetlere girmiyorsun. daha kolay. hem de daha kısa sürede daha çok şoföre ulaşıyorsun. ama dinlenme tesisinin çıkışında dersen o olur. gişeden farkı yok. hatta gişeden daha şanslı olursun. yeme boşaltma uyuma ihtiyaçlarını gidermiş, keyfi yerinde şoförler hayata daha olumlu bakıyor :)

edit: gidip oralardan mikrop kapma dikkat et :)

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
Toplam Hit: 2613 Toplam Mesaj: 22