Oy Kullanmamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    Bandito bunu yazdı

ele çıkmayan mürekkep sürüyorlarmı hala ? birşey sürerlerdi 7 yıl boyunca çıkmazdı ondan varmı hala

Oha 7 yıl mı naptın sen hoca :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsaneburak
    efsaneburak's avatar
    Erkek
    essan bunu yazdı
    Bandito bunu yazdı

ele çıkmayan mürekkep sürüyorlarmı hala ? birşey sürerlerdi 7 yıl boyunca çıkmazdı ondan varmı hala

Oha 7 yıl mı naptın sen hoca :)

7 yılmı ben 7 gün diye okumuşum :D

wAreX!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    skyvalet bunu yazdı

Fırsatı varken üşenip oy kullanmayanın amına koyayım ben.

Yahu! Bulunduğumuz memleketin iç karışıklıklarındanmıdır, insanlar çok mu gergin, yoksa; Chuck Palahnuik'un da dediği gibi: ''Dünya nüfusu arttıkça, insan sayısı azalıyor'' mu?

Son zamanlarda ota boka bu şekilde, hatta rutinleşmiş bir hareket, benimsenmiş bir uzuvmuş gibi küfür ediliyor. Hakaret demiyorum bakın; hakaret etmeyi severim ancak, küfür etmek; nasıl bir kendi benliğine mahcup olmuşluk, kendini, kendine daha iyi ifade edebilmek için bir araç haline gelmişlik...

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

bende farklı şehirde olacağım için kullanmayacam. özel durumlar yoksa kullanılmalı bence. bildiğim kadarıyla cezası ne ise mutlaka uygulayacaklarmış kullanmayanlar için. ehliyet alırken, belediye ya da devlet dairelerinde işin olursa yansıtcaklarmış diye duydum da pek emin değilim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsaneburak
    efsaneburak's avatar
    Erkek
    Seastar bunu yazdı

bende farklı şehirde olacağım için kullanmayacam. özel durumlar yoksa kullanılmalı bence. bildiğim kadarıyla cezası ne ise mutlaka uygulayacaklarmış kullanmayanlar için. ehliyet alırken, belediye ya da devlet dairelerinde işin olursa yansıtcaklarmış diye duydum da pek emin değilim

emin misin hocam?

wAreX!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=HFRhHz4QVIo

SweeneyTodd tarafından 22/Mar/14 16:18 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    efsaneburak bunu yazdı
    Seastar bunu yazdı

emin misin hocam?

hiç ironisiz çok samimi söylüyorum bütün gerilimimi tükürükler saçarak gülüp boşalttım :D sağolun müridler..

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

oraya buraya sıkan klavye delikanlısı dolmuş her yer. bunlara ceza verilmiyor mu? 

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsaneburak
    efsaneburak's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı

oraya buraya sıkan klavye delikanlısı dolmuş her yer. bunlara ceza verilmiyor mu? 

maalesef verilmiyor hocam

wAreX!
Toplam Hit: 6758 Toplam Mesaj: 58